Skocz do zawartości

Scena 3D: KIWACZKI (Dolącz do Nas)


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, oficjalnie podaję zasady konkursu:

 

Zadaniem jest wykonanie figurki (Kiwaczka) wraz z podstawką (może być ta moja :) ).

 

Kiwaczek - dowolna postać przedstawiona jako figurka zrobiona z \"drutów\" ( nie wiem jak to nazwać :D )

 

Material - najlepiej chrom, ale jeśli komp nie daje rady może być też bez materiałów

 

Podłoże - dowolne

 

Konkurs będzie odbywał się etapowo.

Etap 1 trwa 2 tygodnie

Po 2 tygodniach Zostanie założona SONDA, w której to Wy będziecie głosować na najlepszego kiwaczka.

Głosować będziemy przez 2 tygodnia, aż do końca 2 części ( kolejnego konkursu). Wyniki będą zamieszczane tutaj, w tym temacie, natomiast sonda zostanie usunięta i zastąpiona nową...

 

1 sondę zakładam w Niedziele. Wszystkie dotychczasowe prace wejdą do głosowania.

 

 

 

Ikim - bardzo fajny smoczek :D. Ty zawsze te smoki....:)

 

Skilo - co Ty ostatnio takie \"dramatyczne\" prace tworzysz ??

 

Jak będę w domu, dam coś też od siebie...:)

 

EDIT - poprawiony REGULAMIN !!

 

Pozdr

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kto by pomyślał, że temat Kiwaczka tak się ozwinie...:D

Początkowo nawet wachałem się, czy warto pokazać tak prosty obiekt...Dopiero z czasem wpadłem na pomysł umieszczenia sceny na forum ( a to wszystko dzięki evermotion team...:D ), a z czasem wyszedł z tego konkursik...:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Paul_PL

(...) Ikle mozna robić tego dziadostwa?

 

Paul, przykro mi...

To nie dziadostwo, tylko kiwak w pozie uniku, jaki Neo zrobił gdy strzelał do niego Smith.

 

Ale nie przejmuj sie!

Byłeś blisko!

Wiesz, na początek poleciłbym ci zacząć od czegoś prostrzego...

 

NP. To jest LAMPA

 

LY-A-MY-PY-A

 

Ćwicz, Ćwicz!

A już może za rok będziesz mógł sie pochwalić na forum znajomością ABECADŁA!

 

Pozdrownionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się przyłączę i coś wymodeluję, nawet mam pomysł albo i dwa:) Boję się tylko jednej rzeczy czy uda mi się wymodelować to coś co chcę:D No cóż spróbować należy:))

 

Pozdrawiam

 

Czemu po zainstalowaniu najnowszego free triala Vray\'a wywala mi przy otwieraniu sceny, że nie może znaleźć dll a są w maxie i render jest ustawiony na VRay:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mojego kiwaczka siatkarza, ale nie wiem jakoś ten render nie wygląda najlepiej chyba, przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

Jakby co siatkarz miał być w pozycji odbierającej sposobem dolnym:) Poniżej też pokazuję pierwszy próbny renderek:D Z pozycją odbierającą sposobem górnym:D Jeszcze w planach mam inną sytuację:P Ale to później...

 

Ps. Wytłumaczcie mi jedną rzecz, dlaczego ten drugi render który był robiony pierwszy, wyszedł tak jak trzeba a ten drugi, nie zmieniając, żadnych ustawień rendera tylko i wyłącznie ustawiając od nowa ludzika, renderuje takie strzępy jak pierwszy obrazek:(

 

EDIT: Udało się poprawiłem troszkę:) Jeszcze coś pokombinuje, czy to w ogóle możliwe, żeby się samo poprzestawiały się ustawienia VRay\'a?

 

W związku z pewnymi problemami technicznymi rendery wrzucę w następnym poscie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm weszystko jest spoko tylko:

to mi nie przypomina tych kiwaczkow(nawet nie wiedzialem ze to sie tak nazywa) ktore widac w sklepach... tamte maja srubki itd ;)... po 2gie, ten siatkarz drugi to rozumiem ze w prozni jest? albo jakas odmiana antygrawitacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkef - Szkoda, że nie mam aparatu cyfrowego...udowodniłbym ci, że są też takie Kiwaczki ( nazwę sam wymyśliłem..:P). Fakt, faktem, że niemają wymodelowanych łączeń, ale gdyby je miały, to ciężo byłoby je później ustawiać w innych pozach :|

 

MrRychu - fajne Kiwaczki :D ( jednak sport cieszy się największym poodzeniem :P)

 

Everyman - Gdyby nie te materiały, to bym powiedzial, że \"nostalgia\" to jedna z najładniejszych/najciekawszych prac iwaczkowych...

 

Master Kiełbaska - Ciekawy i do tego z DoF\'em :P

 

Nie ma propozycji nagrody ??

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilo: wrrr \"leppiej\" juz nic nie mowie bo tez chcialem zrobic tego pana... tyle ze mial sie opierac o widly... ale tobie to chyba \"leppiej\" wyszlo ;-D...

Falcrum: dzieki... staram sie jak moge ale na razie texturki swiatla itd u mnie leza ;-( za malo wprawy... ale musisz przyznac ze i tak sa duzo lepsze od tych na pierwszym i drugim kiwaczku... a ze ten temat jest w dziale wip to zaraz wrzuce poprawiona wersje - jesli uda mi sie ja zrobic ;-D

propozycja nagrody to pogadac z Adkiem zeby przydzielil zwyciezcy taka ladna statuetke jak to ma miejsce w przypadku bitwy... pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności