Skocz do zawartości

Scena 3D: KIWACZKI (Dolącz do Nas)


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Empik...dzieciaku...uspokuj się !! Niby mnie popierasz, a sam zaczynasz od rzeczy gadać...:|.

 

W regulaminie 2 edycji konkursu już są poprawki...Pierwsza z nich to:

 

KAŻDY UCZESTNIK WYBIEA MAXYMALNIE 3 PRACE W ETAPIE...

 

Dzięki temu nie będzie zamieszania, a poziom prac wziętych do konkursu powinien nieco się podwyżyć...:) Taką mam nadzieję...

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH OSÓB !!

 

Ostatnie ostrzeżenie. Każde następne pogaduchy typu: \"a jak mam to zrobić?\", \"a gdzie to jest?\" itd. będą z miejsca kasowane!!

Tak jak pisze Falcrum. Od tego jest u2u, gg itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziękuję. Jak dojdzie do nastepnej edycji to jak juz bylo pisane powinny byc po 2 prace od autora, będzie przejzyściej i głosy nie będą się tak rozdrabniały. Gratulacje dla wszystkich uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów niezależnych ode mnie 2 konkurs opróżni się o kilka dni...

W tym czasie ponownie proszę o umieszczanie prac, które \"wsiąkły\" podczas awarii serwera :)

Do środy trwa jeszcze 2 etap konkursu...macie jeszcze czas na wrzucanie nowych i zagubionych kiwaczków...

 

PS. Mam nową propozycję ożywienia konkursu. Proponuję nadsyłać Kiwaczki w formie małego komiksu składającego się z kilku obrazków ( mogą być napisy=chmurki :) ) przedstawiającego jakąś śmieszną historię :) Co o tym myślicie ??

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje zaginionego kiwaczka... nowych na razie nie bede robil bo mam strasznie malo czasu i niedlugo bedzie go jeszcze mniej [jak sie zabiore za nauke do sesji -> za miesiac ;-p] na dodatek zajalem sie nowym projektem [ale tego dopiero wrzuce do wip`a jak bedzie bardziej zaawansowany bo znowu rozgrzebie i nie skoncze - czyt. niepotrzebnie nasmiece na forum]... pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcrum Team druhu ! jestem absolutnie za i sam chetnie wezme udzial tylko musialbys dac nam sporo czasu bo wielu walczy teraz w krwawych bitwach na frontach 2D i 3D ...

 

P.S mozna by nawet konkurs na animke zrobic o jakims ograniczonym czasie np 60 sekund a nagroda jest kuszaca :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie juz zapomnielismy calkiem o kiwaczkach

ja bym proponowal zrobic jak ic (moze 3) konkurs a wy???

 

no dalej kiwaczko mani skilo,falcrum,chveti,xmark....

co sie z wami stalo a przeciez zapowiadaliscie kolejne kiwaczki??

czy kiwaczki odzyja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności