Skocz do zawartości

Nowy serwer, drobne zmiany ...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja mam małe zastrzeżenie. Po wejściu w zakładkę "Ostatnie 60" znikają pozostałe zakładki i trzeba wracać z powrotem na główną stronę - nie da się zrobić w tym miejscu zakładek? I gdzie jest ten odnośnik do statystyk na głównej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie u mnie już DNSy się odświeżyły.

 

Co do listy z rekomendacjami. Jeszcze faktycznie nie jest zalinkowana gdzieś u góry. Celowo. Jednak chciałem tutaj ją zamieścić. Pamiętajcie, że to jest lista TOP50. Jeśli ktoś ma 1 rekomendację - może go nie być. Tak samo w przypadku Mario. W przypadku Mario chyba był kiedyś w rekomendacjach wspólnie z kimś (być może pomyliłem coś) - ale zliczanie odbywa się po nazwie użytkownika.

 

Chyba faktycznie muszę przyjąć jakieś lepsze kryterium przy sortowaniu osób z taką samą ilością punktów. Może data otrzymania rekomendacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Twoje wiadomosci" - troche sie to gryzie z forumowym "mam newsa", nie? Znaczy - kiedy cos ciekawego mi wpadnie w oko to walic na wiadomosci, w "mam newsa" czy w oba :D Wolalbym uniknac spamu.

 

No właśnie chciałbym to rozdzielić. Newsy do naprawdę ważnych wydarzeń, w Twoich wiadomościach można bardzo fajnie dodawać np. tutoriale. Nie o wszystkich warto wspominać w newsach głównych a w TW będą jak znalazł. Dodatkowo bardzo fajnie nadająć im odpowiednie tagi można je filtrować.

 

Np. jeśli ktoś doda tutorial dla photoshopa ... pokazujemy tag photoshop:

http://www.max3d.pl/tw-tag.php?tag=photoshop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności