Skocz do zawartości

Layout: Portfolio torm'a


torm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Pomyślałem, że w końcu nadszedł ten czas, żeby zrobić coś dla siebie :)

Zależało mi przede wszystkim na oryginalności, chciałem również, żeby nie dało się przejść koło tego obojętnie. No i powstało coś takiego:

 

portfolio03.jpg

 

P.S. Mam nadzieję, że widać u was tło (taka lekka faktura). Mam ostatnio małe problemy z monitorem.

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm, mi się pomysł bardzo podoba. Ta faktura od zewnetrznej moim zdaniem trochę kiepsko się prezentuje - myślę że coś a'la clean by lepiej pasowało. Napisy trochę za ciemne - trzeba się ostro przypatrzeć żeby np. copyright'a odczytać. No i kluczowa sprawa - przypatruję się w centrum, temu (chyba?) robotowi i za chiny ludowe nie potrafię odgadnąć cóż się na tym obrazku znajduje - jakiś robot kroczący, ale co on tam czyni to nie wiem.

 

Sorka, że trochę Cię zjechałem, ale myślę, że jakbyś poprawił parę rzeczy to byłaby to świetna stronka, bo sam pomysł jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aartii dzięki za info, właśnie jakieś dziwne cuda mi się dzieją (kalibrowałem monitor). Robiłem w PS było ok - zapisałem do JPG i już nie. Ale znalazłem rozwiązanie zmieniając Color Settings z Default na Monitor Setings.

 

avant.garde co masz na myśli przez "clean" ?

Co do mecha to narazie nie będę odpowiadał, bo jestem ciekawy czy ktoś odgadnie:)

Co do jasności napisów to zobaczcie teraz, zrobiłem mały update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba całkiem fajny nowatorski pomysł. Tylko dałbym obraz po mniejszym skosie, no ale może to zaburzyć troche koncepcje ;]. w sumie i po skosie i prosto wyglądało by nieźle. Co do tła to wydaje mi się zbyt intensywne, ale napewno bym z niego nie rezygnował bo ciekawie to wygląda. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie strona jest do dopracowania i do zmiany koncptu nieco, ten stwór z głębin oceanu jest fajny, wyeksponuj go i dodaj jakiś element, który stworzy relacje podłoże - potwór, zrezygnuj z umieszczania tego na takim tle, moim zdaniem nieprzyjemne i ciężkie, co do tego robocika najlepiej umieścić do wg wskazówki nr 1 w tym artykule http://webdesignledger.com/tips/design-is-in-the-details

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, z tym clean'em to miałem na myśli styl bardziej biznesowy - czysty i subtelny gradient w tle, bardziej rozjaśnione kolory, np z przełamaniem lekkim w czernie (np. wszystko w jasnych odcieniach a paski menu i dekoracyjne w ciemnych). Odrzuciłbym pomysł z kopertą, wygląda odrobinę pretensjonalnie i amatorsko.

 

Podoba mi się typografia i pomysł z obramowaniem i paskami dekoracyjnymi.

 

Rzuć okiem na artykuł, który zapodał polon - dobre rzeczy tam są:)

 

Trzymam kciuki i życzę powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady i komentarze, ale po długiej (aczkolwiek napewno nie żmudnej) pracy przeistaczało się... przeistaczało... no i powstało coś takiego:)

portfolio04.jpg

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty już coś niecoś poprawiłem.

Knysha - na typo jak narazie nie mam lepszego pomysłu.

Polon - rozgryzłeś mnie;) Ale co do zdjęć, to właśnie celowo chciałbym uniknąć takiego pełnego fotorealizmu.

 

portfolio05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności