Skocz do zawartości

Scena3D: Dworzec


sewcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to moja pierwsza praca, którą pokazuje an tym forum. Postanowiłem zrobić projekt pt: "Koniec". Przedstawia on dworzec kolejowy wzorowany na dworcu w Zakopanem.

 

Szkielet sceny:

1.jpg

 

Rower, który modeluje do tej sceny. Wzoruje się na popularnych "składakach" firmy WIGRY:

5.jpg

 

Jest to sam początek mojej pracy. Kolejne etapy wrzucę na dniach, bo nie mam za dużo czasu na modelowanie. Każda uwaga i pomysły do sceny mile widziane. Ogólny zamysł tej sceny to klimat post apokaliptyczny i metafora końca ukazana na dworcu. taki mam zamysł :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kierownica też jest za duża, jeśli robisz akurat ten modelu roweru...

 

a teraz jak się przyjrzałem to wszystko leży... nic nie ma zachowanych proporcji...

 

looknij na google i przyjrzyj się temu rowerowi...

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię do końca roweru WIGRY tylko się na nim wzoruje, gdyż jest on tylko elementem mojej sceny a nie chcę brać gotowych rowerów tylko chcę wszystko sam zrobić. Faktycznie trochę z proporcjami było źle postaram się to poprawić jak najszybciej. Jutro pod wieczór wrzucę kolejne postępy z rowerem. Dziękuje za wszelkie uwagi.

 

A co do komentarza, że trochę za różowo to go nie zrozumiałem, bo nie wiem czy Ci chodzi o kolory użyte czy o temat sceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się coś z tym rowerem wykombinować. Więc teraz powracam do kompozycji sceny. Proszę was o wszelkie uwagi co można dodać do tej sceny, żeby wytworzyć taki klimat post-nuklearny, coś w tym stylu.

 

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygnij tory :D...zrób pęknięcia w ziemi i "zbuduj " z paru "cegieł" szczątki jakiegoś budynku :D

PS. Rower Już lepszy...popraw kierownice jeszcze bo wygląda jak z harley`a :D i podsuń go bliżej kamery :D Bo coś mi się zdaje że to on ma najwięcej detalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności