Skocz do zawartości

Biblioteka materiałów od Pixologic


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Pixologic po raz kolejny rozpieszcza użytkowników Zbrusha. Firma udostępniła zebrane w jednym miejscu Zbrush'owe materiały. Trzeba przyznać, że sama baza została przygotowana bardzo przejrzyście.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=441

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajnie że poprostu zebrali do kupy materiały z pewnego tematu na forum pixologic. Wiecie że kto chce to znajdzie, ja te wydaje mi się wszystkie materiały mam od ponad roku, także nie dajcie się złapać na chwyt marketingowy. Lepiej by wzięli się za wydanie patcha z poprawkami do tego wielkiego NEXT STEP bo nastepne mega next stepy podejżewam będą też zbugowane. No se ponażekałem ale fakt faktem nie wymienił bym tego programu na inny. Nie ma zamiennika niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "pewny temat" to MATCAP REPOSITORY. Calkiem fajne materialy a nawet wcale konkretna free rzezbe mozna tez dorwac TUTAJ. (zdaje sie ze potrzebna rejestracja)

 

Mimo wszystko te materialy prezentowane oficjalnie najwyrazniej przeszly jakas selekcje poza tym podglad na modelu daje duzo lepsze pojecie o tym jaki to material.

 

Co sie tyczy bugow - wszystko zawsze je ma i bedzie mialo a ludzie zawsze beda narzekac chocby nie wiadomo co. Juz teraz mozna poczytac idiotyczne po prostu posty w temacie wersji 3.5, gdzie ten i ow czeka na... animacje w Zbrushu. I pozniej taki delikwent bedzie niezadowolony nawet jak dostanie najlepsze na swiecie narzedzie rzezbiarskie bo przeciez on oczekiwal animacji... Itd itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi dobrze gadasz, czytałem sporo w tym wątku o 3.5 na zbc i niektóre teksty rozbrajają. Kto liczy jeszcze na to że wyjdzie on w 2008 to bądźmy rozsądni, jest grudzień.

Co do materiałów to dobrze że jest ten podgląd na modelu Magdy, nie trzeba testować dziesiątek materiałów żeby wybrać odpowiedni dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus - docenic doceniam, ale jak mi Pixologic oficjalnie cos zapowiada i podaje termin a potem tego nie ma to tak jakbym ci powiedzial, ze masz pod choinka prezent, ale idac tam przekonalbys sie ze jednak nie ma.

Albo: "na gwiazdke dostaniesz samochod" a potem sie okazuje, ze to opony do roweru ktory juz masz.

Docenisz TAKI prezent?

 

Ale nie uprzedzajmy faktow - rok jeszcze trwa. Tak tylko gdybam - w koncu nikt ich nie zmuszal do oglaszania nowej wersji pod koniec roku, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wizz kilka ciekawych na pewno się znajdzie, zwłaszcza przydatnych przy sculptingu a i do prezentacji niektóre się nadają. Jak ktoś już pisał zrobili przesiew bo w wątku z matcapsami mimo wielu ciekawych materiałów było też dużo badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności