Skocz do zawartości

scena 3d: ciuchcia ciag dalszy


mt

Rekomendowane odpowiedzi

narazie tyle. wagony sa kopiowane, zroznicuje je troche teksturami..teraz zastanawiam sie co dalej..jak pociagnac otoczenie zeby nie przegiac a bylo ladnie..

ehh..marzy mi sie komp na ktorym moglbym wyanimowac ten pociag jak sobie przejezdza przez most, wjezdza do lasu i zatrzymuje sie na jakiejs stacji w jakims wyludnionym miasteczku.. marzenia;)

 

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noo świetnie.... z otoczenia to wystarczyła by jakaś rzeka, nad którą jest ten most, a w tle ledwo widoczny zarys brzegu (czyli nic) .... modele są tak piękne, że nie mogę się doczekać tekstur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dziekuje, mili jestescie:)

nie bede modelowal roznych wagonikow bo i tak one sa na dalszym planie, a calkiem rozne wygladalyby imho troche dziwnie;) zrobie za to rozne tekstury.

niestety mam chwilowy problem z kompem, ale wstrzymuje sie z babraniem w nim, bo i tak na dniach zmieniam sprzet, a nie chce mi sie dwa razy tego samego robic;)

poki co zrobilem jakies zarysy gruntu (renderu na razie nie zamieszczam bo w strasznie niskiej rozdzielczosci), chyba jednak pokusze sie na wersje z drzewkami;)

zreszta, jeszcze mam czas zeby to przemyslec;)

eh, impreza sie skonczyla, czas do lozka.

milych snow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huhu, kupa czasu minela..

niestety kompa szlag mi trafial ustawicznie, poza tym nauka, praca i jakos tak czas diabli wzieli..ale komputerek juz mam nowy, nauki chwilowo brak wiec mozna szalec..no ale nie w tym rzecz..

 

przez ten czas zmienila mi sie koncepcja troszke, a ze komputerek jest teraz w stanie to zniesc wiec oto ona (jakis tam etap, dodam jeszcze pare budynkow bo lysawo tam w tle jest)..do tego pierwsze teksturki, nastepne w drodze;)

 

\"c&c are more than welcomed;)\"

 

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi mt, jezeli sie nie myle to Cie znam ze studiow, ale to nie wiem :P

Co do ostatniego renderu to jakos mi nie pasuje ustawienie budynkow wzgledem mostu itd. Z takiego ujecia powinny wygladac inaczej, no chyba ze stoja tak jakos \"komiksowo\" i to zamierzony efekt.

Pozdrafiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy woda sux lepiej zeby byl tam juz jakis kanał burzowy

a z tym odstepem szyny przy czwartym kole lokomotywy to juz przesadziles :P popraw to

dodaj pare budynkow i takie lekko oslepiajace slonce bedzie cool

heh dlugo cie nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dawno dawno mnie nie bylo:/

hyh, ze woda sux to wim;) dodalem na przypal jakas teksturke z fallofem w reflection i jakas mapka na bumpie zeby bylo wiadomo ze tam \"ma byc woda\";) budynki nowe sie robia, wlasnie cos sie renderzy;) ich uklad tez sie troche zmieni..

Wtorek -> znamy sie znamy z copernicusa, z ktorego ucieklem jak tylko moglem;) ostatnio widzialem parawan, ktory dla Majki robiles;) hehe;) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel -> kto jak kto, ale ja Ci ich nie polamie;) Twoj model tez mi sie podoba:)

koncze koncze, a w zasadzie walcze z nia;) duzo sie tego strasznie porobilo i wciaz mam uczucie ze jest dalej niz blizej:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie dziwnie te fale wyglądają są tam idealne koła ale zmień to i zrób scene z lat 50 będzie git :D

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=6946&page=5&pp=30 - Kasta gotowa (robione bez blueprints)

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o falach juz mowilem;) to tylko dla picu;)

Salvator - most grunwaldzki chyba troche inaczej wyglada z tego co pamietam, zreszta teraz jest w remoncie;) inspiracja bylo pare roznych zdjec i jakas tam moja wizja..

now..

mala przerwa: zrobilem nowy budynek do miasteczka (chce sie pozbyc tych "klockow"), rano (czyt: jak wstane) dorzuce wkomponowany w scene..wiem, jest masa niedociagniec, ale co tam;)

 

a1.jpg

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, z tym updatem to taki maly problem pt. W95.Partie.B czy jakos tak w ilosci sztuk 750;) wiec generalnie 3ds, phtshp i wszystko czego uzywalem a mialo rozszerzenie .exe poszlo...w las;) wszystko poczyscilem, ale za instalacje 3ds sie chyba dzisiaj nie wezme bo przyszedl do mnie doomik 3;)

a co do mostku..tak po prawdzie to srednio mnie obchodzi czy taki w rzeczywistosci mialby prawo bytu..ten mi po prostu ladnie wyglada (cala moje filozofia;)) o referencje tez moze byc kiepsko, bo z reguly sobie albo cos sam wymyslam, albo przeksztalcam zdjecia pod wlasna wizje..ale moze cos posklejam i wrzuce, ku potomnosci;)

dzieki za c&c

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności