Skocz do zawartości

Mini-contest: Propozycja


sand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Webdesignerów jest tutaj sporo, kilku z nas robi to zawodowo, inni się dopiero uczą, a jeszcze inni łączą jedno z drugim. Dlatego proponuję, wzorem innych działów forum, stworzyć mini-contest na projekt strony. Wymyślamy briefa, robimy projekty i pokazujemy na forum w odpowiednim temacie. Na koniec robimy ankiete, który projekt jest najlepszy i komentujemy swoje prace. Wygrana osoba wymyśla następnego briefa i robimy kolejny konkurs. Ja mam takiego briefa już gotowego więc mogę zacząć by pokazać jak to ma wyglądać.

Pytanie do was: Czy chcecie by coś takiego było, czy może macie za mało wolnego czasu by pobawić się razem z kolegami z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mimo, ze ostatnio zachrzaniam jak maly robocik po 12h ...

 

jeśli po 12 godzin to tak jakbyś był na urlopie :)

 

 

a wspomnianą próbę nr 1 to ja ma na swoim koncie, jestem ciekaw czy do contestu sie zgłoszą wiecej niż 4 osoby ;) ale życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wezmę, masz rację. Dzisiaj jednak nie założę wątku bo moderator się do mnie nie odzywa, a chciałbym, żeby to było fajnie zrobione. Brief już jest napisany w oparciu o całą stertę, którą trzymam w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chętnie wezmę udział :) Zawsze to jakaś mozliwość żeby poduczyć się czegoś od najlepszych :) A termin może faktycznie zrobić od 1 stycznia ? Byłby czas żeby zebrac wszystkich zainteresowanych i zorganizować już sobie na to jakoś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat...Dopiero tu trafiłem...

Ktoś mógł by mi wytłumaczyć na czym by to miało polegać dokładnie? Web desig no ciężka sprawa...Chodzi o zaprojektowanie w Conteście w pełni działającego test-weba? o_O czy zrobienie tylko Artu z rozkładem, Typografią i czymś tam...

I czy będzie aż tylu chętnych? Wiele osób loguje się tylko po to by pokazac jakąś stronke i znika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat...Dopiero tu trafiłem...

Ktoś mógł by mi wytłumaczyć na czym by to miało polegać dokładnie? Web desig no ciężka sprawa...Chodzi o zaprojektowanie w Conteście w pełni działającego test-weba? o_O czy zrobienie tylko Artu z rozkładem, Typografią i czymś tam...

I czy będzie aż tylu chętnych? Wiele osób loguje się tylko po to by pokazac jakąś stronke i znika...

 

chodzi o zaprojektowanie layoutu strony głównej. ew. logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dział w ogole troche kuleje, nie wiadomo dlaczego, nigdy jeszcze nie było żadnej pracy z działu webart w miniaturce na stronie głównej, nawet jak miniatury poprzednich prac kurzem obrastały, nawet założenie zwykłego contestu okazuje sie sprawą nie do przejscia, ..ale sądze ze to troche nasza wina, trzeba wrzucać wiecej projektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o cierpliwość - studia, praca i sprawy osobiste skutecznie zabierały mi cały wolny czas. Na szczęście już po sesji i cała reszta się pomyślnie rozwiązała.

 

Zakładam sondę dotyczącą preferowanego tematu contenstu.

 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności