Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Lego car (zakończony)


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tak przeciez swiatlo z hdr najczesciej nie jest idealnie biale wiec musial bys tak jak myszek pisze zamiast hdr w skylight dac zwykly bialy kolor.

Ladna zabawka :D.

tylko zmien nazwe theada bo sie beda czepiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie podpisał umowy z LEGO na rozpowszechnianie nazwy\"LEGO\", więc zrobił bez...:P

 

Tak na serio...badzo fajna praca. Tylko zastanawiam się, czy wszystko sam wymodelowałeś, czy też wyeksportowałeś z LegoCAD\'a :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Leru

To nie jest LEGO :/

 

Klocki LEGO maja na kazdym takim okraglym wypustku napis LEGO a tu nie ma :(

 

Fajne :)

 

Kiedys bylo Cobi, to moze to tez podrobka:P

 

Felgi sa ok:D

 

Ale podloga za bardzo sie swieci:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do obrazka wyzej to oczywiscie inspirowalem sie ta pracka z galerii brazila......a ten samochodzik mam w domu kiedys sie tak nudzilem ze sobie wyjolem stare poczciwe klocki i sobie zrobilem samochodzik a ostatnio sobie w 3d maxie wymodelowalem.....

 

sama przyjemnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podobaly mi sie klepki tuz przed powodzia lakierowa, trzeba bylo tylko mapy podmienic i juz, te ostatnie sa niefajne, glowni ebump i reflection aczkolwiek nie wiem jaki to konkretnie kanal w twoim rendererze...

 

dawno sie nie bawielm klockami lego :) wiec moge sie mylic ale czy oponki ni emaja zbyt jasnego materiału?

poza tym bardzo fajnie...

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie renderuje scene z dofem testowe zajeb wyszly wiec niedlugo zamieszcze...:) poza tym nic niezmienie a co do klepek to ja sam kladlem na podloge skaner zeby miec texture a wy sie jeszcze czepiacie :) pozatym to sa wlasciwe proporcje bo u mnie te klepki sa naprawde takie male.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do powodzi laieru to faktycznie przesadzilem bo zaczolem render i sobie na dwor wyszedlem i jak wrocilem to byl render gotowy i taki nieprzewidziany efekt wyszedl bo musialem cos przez przypadek przestawic w ME :) ale juz chyba lepiej ?? prawda

krytykujcie moja pracke bo chyba w WIP o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności