Skocz do zawartości

Teczka 3D: moje obrazki


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za namowa pana tweety zakladam tutaj teczke gdzie bede wszystkie swoje "pracki" wrzucal. Jesli sie cos wam spodoba to wrzuce do FW ale tylko za wasza zgoda.

 

Na poczatek taki portrecik ktory wczoraj zrobilem: model moj ale go zwalilem. Nie wiem czemu ale ZBrush mi po podzieleniu geometrii porobil jakies kolka:/ Strasznie siata na tym ucierpiala moze wiecei o co chodzi.

 

5f3b852e3570b92c.jpg

 

Dodaje taka stara pracke z postacia z posera:> (nie bijcie za to prosze)

680ddd8ea538b26a.jpg

Edytowane przez keraj37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A no właśnie jakoś tak za ładnie wyglądało :D Jak na texture to bardzo się to wszystko zgrało na obrazku że wygląda jak jedna całość.

Taki mały tips jeśli można, w necie jest sporo fajnych zdjęć ludzi autorstwa różnych fotografów. Wiele z nich jest na prawdę super. Nie zarzucę teraz konkretnym linkiem ale mógłbyś znaleźć dużo inspiracji do kolejnych prac i poprawić trochę prezentacje swoich modeli biorąc przykład z tych fotografii. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne to nie powiem.. babka troche taka zdeczka zazoltawa bym powiedzial no i laczenie wlosow z czolem momentami za "plaskie" co do siatki taki delikatny kartofelek ale liczy sie efekt a efekt jest niczego sobie..

drugi pic bardziej mi sie podoba jest w nim cos,,, nie wiem iks fajls jakis czy co ?

troche w nim podlubac i by byla klasa :]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. jak patrze na te babke to przypomina mi sie film "Wzgórza mają oczy" tylko nie wiem która część.. ale wiesz duży plus dla ciebie że ciągle coś robisz, wiele rzeczy można ci zarzucić ale na pewno nie bezczynność.. mam pytanie - ten ludzik napisałeś że jest z pozera, a na digarcie (http://www.digart.pl/praca/2867346/dziecko_lasu.html) na dole, że postać z Wings i Zbrush to jak jest na prawdę?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mis3k: model z posera ale robilem na podstawie jego majac go posrodku swoj modelik, staralem sie zachowac topologie co mi zresta dosc dobrze wyszlo.

oglonie to dzienki za otuche:]

 

J|L : sam zes mi pomagal z tym obraazkiem to wiesz najlepiej:]

 

ReflectVision : hehe tez tak mysle dlatego jest z profilu

 

Mkbart : dzienki:>

 

JohnyCa: masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzienki za otuche

 

Już ktoś o tym wspominał, nie wiem czy w tym wątku ale wiem, że w stosunku do Ciebie keraj - błagam skończ z tym "dzienki" bo wali po oczach i nie można się skupić na twoich pracach. To nie jest złośliwa uwaga... Co do prac to nie komentuję.

 

Pozdrawiam,

Wiesław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie zla wiadomosc...pomysl na prace powinienes miec ty...chyba ze chcesz aby to byla nasza praca. To forum jest raczej po to aby pomoc w kwestiach technicznych i w obalaniu zlych pomyslow ;p ale nie po to by ktos wymyslal te dobre za ciebie. Twarz z Posera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khatake: w sumie maszz racje, ale wydaje mi sie ze nie ma nic zlego jak sie powie co sie powinno zrobic bo i tak ja to musze wykonac. Chyba to jest jasne. W creditsach mozna wspomniec o osobach ktore pomogly i tak wszyscy beda szczesliwi. Chwilowo brakuje mi konceptu na tlo:/ ale chce sie trzymac w tej kolorystyce to wiem. Ale moze ktos z was wie jakie tlo w jakch odcieniach powinno byc przy tak nmacyconym swietle? Ja sie nie znam a sie zabieram:)

 

Ramsez: trafna uwaga - specjaleni jednak zmniejszam sempling w mentalu aby szybko rendereowac wersje robocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubsz odpowiadac na pytania ? Poraz kolejny pada pytanie czy twarz jest z pozera, a ty omijasz je jak nie wiem, co. Jezeli nie jest z pozera to napisz i pokaz siatke, jezeli jest to cale to pokazywanie renderow mozna rozbic o d..... I juz lepiej dac sobie spokoj i zastanowic czy aby grafika 3d jest dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede szczery...jesli z Posera to fakt o kant d%@y potłuc. A co do pomyslu to wiem ze czasem ciezko...sam czasem wisze nad czyms ale wydaje mi sie ze pytanie na forum nie ma sensu. Ale nie jestem despota - nie zabronie ;] no ale ode mnie nie spodziewaj sie powodzi pomyslow. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubsz odpowiadac na pytania ? Poraz kolejny pada pytanie czy twarz jest z pozera, a ty omijasz je jak nie wiem, co. Jezeli nie jest z pozera to napisz i pokaz siatke, jezeli jest to cale to pokazywanie renderow mozna rozbic o d..... I juz lepiej dac sobie spokoj i zastanowic czy aby grafika 3d jest dla mnie.

 

przeciez juz napisal ze woli byc bojem hotelowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powinien sie zjawic jaki mod i pogrozic banem bo obrazacie usera. Chwila niedostaniecie bo grozby sa tylko jesli pojezdzasz praca a nie autora wtedy mod robi nadinterpretacje w waszym przypadku to uznaja ze te posty sa konstruktywne i na temat.

 

U keraja widze progress i to sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nikt mnier nie obraza bo to jest nie mozlwe z tego powodu ze sie nie obrazam, no moze kiedys sie obrazielm ale szybko mi przeszlo

 

KLICEK: ja Ci dam za boja:) ja chcialbym byc kierwonikiem:)

 

Adam_m: to jest pomysl

 

 

Od powiadam na pytanie czy to jest twarz z posera: NIE, zaskoczeni:))

Edytowane przez keraj37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności