Skocz do zawartości

Scena 3d: Old Forest


dmgal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie przemawia do mnie jakość tego rendera i nie rozumiem odniesienia słowa design w jego podpisie. Wg mnie powinieneś je robić bardziej czytelne. Woda jednakowa w każdym miejscu i piękne drzewo liściaste z niej wyrastające a za nim jakieś gigantyczne drzewo iglaste. Bardzo namieszałeś z roślinnością i w zasadzie nie wiem co chciałeś pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem odniesienia słowa design w jego podpisie.

 

mnie w ogóle trochę bawią te ozdobne sygnatury, imię nazwisko, data, i to ile włożono w nie pracy - jakby miały w jakiś sposób dowartościować render, albo autora.

 

Co do obrazka - zapowiedź fajnego klimatu, ale tak jak poprzednicy - mdło, nieostro, wszystko zlane w jedną buro-zieloną plamę, no i kwiatki po prawej mają białą otoczkę, jakby świeciły, ale przeklejono je z innej grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że praca ma potencjał.

Zmienił bym kadr, pobawił się trochę dofem i światłem no i wyrenderował to w przyzwoitej wielkości :)

Pozatym, kwiaty Ci się świecą... a to źle

 

 

NIe jezeli to abstract ;) a po kolorach widac ze jest wykoloryzowane wiec takie cos moze byc :)

 

Co do pracy to fakt brak troche ostrosci i kompozycji, i tego glowa bym wywalil bo jakos tak nie wiem ;) chyba ze animacje robisz to poka :D

 

mnie w ogóle trochę bawią te ozdobne sygnatury, imię nazwisko, data, i to ile włożono w nie pracy - jakby miały w jakiś sposób dowartościować render, albo autora.

 

Co do obrazka - zapowiedź fajnego klimatu, ale tak jak poprzednicy - mdło, nieostro, wszystko zlane w jedną buro-zieloną plamę, no i kwiatki po prawej mają białą otoczkę, jakby świeciły, ale przeklejono je z innej grafiki.

 

 

To jest po to zeby gowniarzerja nie brala twoich prac i publikowala jako swoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie podoba bardzo, kojarzy mi sie z wiedzminem(gra), a te poprzednie posty mnie tylko w..rwiaja, bo coprawda moze nieostre ale jesli ktorys z tych geniuszy:P:D zrobi rose poranna z blaskiem słonca przebitego przez lekka mgiełke tak jak to widac u ciebie to beda mogli tak smucic....... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności