Skocz do zawartości

Scena 3d


songoku

Rekomendowane odpowiedzi

Tu scena o ktorej wspomnialem poczatek:) Nic mi nie lezy narazie ale beda poprawki. Na modelu swiatyni ni widac detli ale to wina oswietlenia.

 

 

prubkowacou8.th.jpg

prubkowacou8.th.jpg

 

 

 

 

 

 

Piszcie co sadzicie o tym?? Czekam na konstruktywna krytyke... :)

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drzewa bazowo z VUE 7 ale troszke zmodernizowalem, Pracuje nad nimi aby zrobic bez opacity. Bo te liscie z bliska sa tragiczne. Vue ma mozliwosci przeogromne i calkiem ladne rendery robi. Do terenu jest idealny. Samolot tez nie moj.

Terazpracuje nad scena ze swiatynia grecka. Oczywiscie swiatynia moja w 100% zgodna z oryginalem konsultowana z arheologiem :) Mam jedynie problemy z texturami. Dam co zrobilem i moze pomozecie cos. Bo z texturowania jestem strasznie niezadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys sie smialo z pakietow z gotowymi schematami do muzyki, sciagnal to taki 15latek z cd-action, nacisnal 10 guzikow, wyprodukowala sie jakas mp3 i juz w podstawowce byl dobrym dobrym dj-em.

 

cos czuje ze teraz czas na podobna sytuacje jesli chodzi o grafike...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada troche jakbys powrzucal przypadkowe modele i wyrenderowal scene. Ogolnie podoba mi sie teren i drzewa, natomiast troche bezsensu jest ta swiatynia, nie pasuje mi do tej kompozycji wogole. Zamiast niej dalbym tam jakas wille z basenem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności