Skocz do zawartości

Vehicle: Golf I Tuning


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no nie wiem to kwestia gustu, ale golf I ma w zasadzie proste ksztalty, swiatla okragle, jakos ten przedni spojler mi sie nie podoba, tak samo jak boczny, oczywiscie to jest tylko moje zdanie ja osobiscie wole bardziej proste ksztalty :) bardziej zdecydowane, troche mi to pachnie po prostu tanim plastikiem za 20 zlotych na gieldzie...

ale moze to ja jestem taki prosty :D

greets

BTW wierze ze render bedzie GIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model jak juz ktos ładnie to zformuował \"przeciętny\" ja dodam ze oprocz szyb, drzwi i uszczelek, bo te są ponizej przeciętnej... ale lakier duzo doda uroku więc z ostatecznym słowem czekam na razie:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, czasami się zastanawiam, dlaczego zrobili cię moderatorem, bo zawsze prowokowałeś kłótnie na topicach... no ale nie róbmy kolejnej... napiszę tylko, że dla mnie Golf (akurat nie I tylko IV :)) to marzenie, a drescarem może być każde \"umiejętnie\" stuningowane auto :]

 

Pablo, model gdzieś kiedyś wcześniej widziałem, ale teraz nie mogę go ocenić bo nie widzę obrazków, a z pamięci nie będe wymieniał ;) może spróbuj zamieścić te obrazki na innym serwerze jakbyś mógł :D z góry dzięki :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, wypraszam sobie, czy drescar zalezy od drivera za kolkiem imho... sam mam takiego golfika, rocznik \'76, wymiata az sie milo patrzy. tez po malutkim tuningu ale przedni spojler urwalem bo w zeszlym roku w jakas zaspe sie wpakowalem;)

 

anyway, model fajny ale chyba faktycznie troche przekombinowales z tym tuningiem. jedyne wady jakie widze to szyby; tylnie za duze, boczne tez nieproporcjonalne; 1st boczne za wysokie i za waskie, 2nd tylnie tez siakies nie takie, przednia szyba tez jakas krzywa, uszczelki jakies nierowne no ale to juz tam ujdzie w tlumie (chyba jakies blueprinty wadliwe miales)

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, teraz widzę rendery :) ale szczerze mówiąc to nie wygląda to najlepiej :| nie mówię, że źle :D ale jest sporo niedoróbek, jak choćby wspomniane przez Dirty\'ego niedopracowane okolice szyb :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack: jakie kłotnie?? forum to nie jest miejsce do pisania co o kim myslisz następnym razem stosuj sie od regulaminu.

 

A ja dalej czekam na lackier:) i nie zapomnij o wycieraczkach bo tak pusto bez nich, a i jeszcze jedno, oponki mogły byc bardziej okrągłe w przekroju, a pozatym to git.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności