Skocz do zawartości

Scena 3d: Wiejski dom (smutny koniec)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmmm, studia, zycie prywatne,a po 2 godzinach w maxie mysle tylko zeby komputer wywalic, ;ladna pogoda, dajcie jakis rozsadny pomysl, na pewno beda nogi mikolaja, kolo plotu bedzie ogrodek, tabliczka kolo drzwi to bedzie soltys a pusta sciana po prawej stronie okna to bedzie niespodzianka (posmiejecie sie:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być zimowa scenka? Mam nadzieję że nie. Jeśli nie to koniecznie pobrudź tego mikołaja w kominie jakimiś liśćmi itp. Na nodze może mu np. siedzieć jakiś ptak. Śmiesznie to będzie wyglądało. Środek lata, zielona trawa, słoneczna pogoda i święty mikołaj w kominie :].

Proponowałby dać jeszcze jakiegoś dziadka, albo babcię w oknie z maksymalnie głupim wyrazem twarzy.

Nie przeładuj tylko scenki bo może ona stracić na czytelności.

Zapowiada się świetnie. Bardzo jestem ciekaw efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehee Batou ma rację i żeby jeszcze było dane widzowi do zrozumienia że ten Mikołaj się poprostu zakleszczył i od zeszłej zimy tam siedzi :D :D :D

Oczywiście zrobisz jak sobie wymyśliłeś ale to fajny pomysł :) Jak narazie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ewentualnie bym się doczepił tej studni:D Wg mnie ten cały uchwyt z tym hmm... wybieraczem powinien być odsunięty lekko jeszcze w lewo (i większe), aczkoliwiek niekoniecznie:D Porpostu wydaje mi się, że w normalnych warunkach mogło by być trudne wybieranie wody z tej akurat studni no chyba że woda jest do samej góry prawie to spoko:D

Nie no co ja się czepiam:) Pracka mi się podoba czekam na więcej:P Co mikołaja to rzeczywiście fajny pomysł z ptakiem:P może bocianie gniazdo z wystającą nogą mikołaja na środku:D Pozdrawiam czekam na więcej. Gdynia górą!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm uchwyt zwany zurawiem, ;) tez mi sie wydaje nieco krotki , ale sadzac po ogole to tylko moze taka atrapa dla turystow, wiec funkcjoonalna nie musi byc wystarczy ze gospodaz ma za sotdola kranik i woda ciurkiem leci,

 

ubolewam ze przee wstapieniem do UE nie zobaczymy chyba juz konca tej pracki bo przynajmniej zad by mial jakis dokument na temat stanu polskiego rolnictwa i wiedzial by o jakiej wielkosci dadtki ma walczyc

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Rychu: nigdy nie widzialem takiego czegos jak zuraw na oczy, dlatego nie wiem gdzie tego szukac, tez mi cos nie pasuje, moze tam lina powinna byc zamiast deski. Gdynia rocks:D

 

Rafal: do przemyslenia, ale bardziej rysunkowa:D

 

Toudajew: ale to pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo mi się podoba.

Po co dałeś sanie? Są zupełnie niepotrzebne, a już na pewno na dachu. Ludzie ze wsi są praktyczni także ściągnęli by sanie z dachu (zabrali by mikołajowi kalosze) i przerobili je albo na wóz ciągnięty przez jakiegoś zdezelowanego ursusa, albo na koryto dla świń.

Komin jest dziwnie rozepchany. Miało być kreskówkowo a wyszedł bug. Popracowałbym jeszcze nad mikołajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wow] Niezłe, kapitalne było by gdybyś przed chatą dorobił jakiegoś stereotypowego młotowatego wieśniaka, takiego co to tylko na siłkę chodzi. Wtedy to była by jakąś satyra albo cóś... [cfaniak]

Pracka miała by bardzo komiczny klimat...

 

3maj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak wywalilem zurawia to wy go chcecie znowu, dobra chwilowo jest pompa i drzewa, znalazla sie tez linka do suszenia...

 

aha no i buda, to jest jedyna rzecz jaka mi wyszla taka jaka chcialem zeby byla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieno Skilo==> bardzo fajnie... spoko wyglada - podobaja mi sie drzewa... zrob kilka kaczek i kur i jakis traktor :P fajnie by wygladalo... a tak to zrob laweczke pod okienkiem, zazwyczaj tak w takich chacjendach jest... i siedzi na niej jakis starszy Pan lub Kobieta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosz jeszcze starszego pana modelowac?!?!!

wy mnie przeceniacie, ehhh postaram sie ale nie obiecuje rendera teraz szybko

btw: jak ukryc we viewporci niektore elementy bo mimulic zaczyna heheh??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności