Skocz do zawartości

wiz 3D: Kuchnia Nowa update 08.04


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ojejkuupdate9.th.jpg

 

mój nowy update. modelowanie w blenderze to czarna magia :( w maxie było o niebo lepiej,

ale chcę być legalny :P

 

obiecuję, że przy następnych projektach będzie DUŻO, o NIEBO lepiej - zaplanowałem na to salon z kuchnią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalnośc też ma swoją cene :P Troche te jajka w lampie mi nie pasują ale to pewnie poprawisz i nie wiem ale szfka w rogu (pod drewniana deska do krojenia) powinna otwirac się w drugą strone bo teraz bedzie mały problem :)i nie wiem czy napewno ale górna szafka przy ścianie nie będzie otwirać sie do końca (ta nad nożami) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pre-finał. Jak ja początkuję w Blenderze, to piekarnik wyszedł shitnie...dlatego go nie ma tu całego, są tylko pokrętła, szafkę od ovenu skasowałem. Nie mam ochoty dalej męczyć się o piekarniczek i dokonywać wielkich poprawek. Prezentuję początkowy render w KT, jak znajdzie mi się dogodny czas, zrenderuję i wrzucę finala.

 

kuchniarendertest.jpg

 

Najgorszy problem - nieprzyzwyczajenie do Blendera, bo Czydees Maks miał o niebo lepiej ze mną. Legalność... ;/

 

Drugi - Auto Smooth? jak to zrobić w blenderze??

a i jeszcze, problem ze smoothem w Kerkythea, prezentuję go poniżej. To ważne bo większość modeli powinna mieć ustawiony właściwy stopień.

 

smoothshit1.jpg

 

Komentujcie i pomagajcie. Trzymajcie za mnie kciuki i dziękuję Wam za rady i pomoc jakiej udzieliliście wcześniej w tym wątku.

 

Dziś uroczyście składam świadectwo sukcesu w procesie podstawowej nauki blendera..

Powinienem się przyzwyczaić i nauczyć się wykonywać pracę szybciej i dokładniej. Wciąż mi brakuje najważniejszych rzeczy - tworzenie dokładnych i prawidłowokształtnych modeli, trzymanie się właściwch proporcji i dobierania właściwych tekstur i ich układanie na bardziej wymagających modelach - w Blenderze....

 

Nie spoczywam na laurach i będę robił inną kuchnię która stała się dla mnie największą inspiracją i sprawia we mnie wielki potencjał, dzięki któremu uwierzę we własne siły. Ale jaka, i jak ma wyglądać to na razie tajemnica... czekajcie na nowy wątek od Dunablastera...

 

Pozdrawiam Was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lodówka dziwna, niska, grubiutka, kolor smurf'owy. Poza tym myślę że funkcjonalnie pozycja tej lodówy zaburza prace w kuchni - powinna stać obok zlewu a nie przy płycie grzewczej. Trochę że dużo szufladek - mogą być za płytkie. Lampa wisząca jest za nisko - jest lekko wyżej niż okap, który się wiesza na wysokości ok. 150 -160 - wiec nisko. Kolor pomarańczowy z taką krwistą czerwienią zaczerpniętą z innej kuchni na tym forum gryzie się - pozostań przy pomarańczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności