Skocz do zawartości

Teczka 2D: Szkicownik


nikodem.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mysle, ze odblokowales w sobie to cos, i nie przekonal mnie w tym ten sci fi zolnierz, ale ten bonapartysta, nazwijmy go tak. Bardzo odwaznie uzyta jednolita przestrzen, i chodz mogles odrobine lepiej skadrowac, ja to kupuje.

 

Mistrzem takich zagran z owczesnych tworcow jak dla mnie jest Bouvier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ICE, jakiś pomysł na kadr? Uciąłem troche z dołu to mi sie nie podobało, dołożyłem u gory tez było do kitu, Ustawiłem twarz centralnie to wyglądało to strasznie sztywno i nudno.

 

Rothbart z wykończeniem jest narazie duży problem.

 

 

sp7_by_nnart-d4ivo4a.jpg

 

sory za lekka pixeloze ale stracilem plik i zostal mi tylko ten ktory wrzucilem na face'a

Edytowane przez nikodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ostatnie nawet ma fajny klimat. Podoba mi sie kompozycja i światło, ale mam wrażenie że wszystko jest za mocno zblendowane. Bardzo wygładzasz wszystkie powierzchnie i wszystkie w ten sam sposób. Materiał skóry nie rózni sie od tła tak samo jak od napierśnika. Po za tym za mało w tym designu, za mało fałd na materiale. ale generalnie idziesz w dobrym kierunku, tylko zmieniaj czasem pędzel którym malujesz, zeby zróżnicować materię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, Nikoś, że ładnie sobie poczynasz. W tym skrzydlatym jakby rączki przydługie. Kolorki przynajmniej jakoś łapiesz (dla mnie to dalej czarna magia). No i byś się czasem odezwał do starego znajomego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Radek odezwij sie do mnie na facebooku, gadu juz dawno przestalem używać. Znajdziesz mnie jako "Nikodem Nowak Iłża"

 

Swiezy dzieki, aniola nie skoncze bo nie podoba mi sie poza jest starsznie sztywna i nudna, niech zostanie w formie szkicu.

portret1_by_nnart-d4pj4ra.jpg

 

necromancer_by_nnart-d4pjo1s.jpg

Edytowane przez nikodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lucznik to z lineage 2? za nastolatka marnowalem zycie na to dziadostwo ale design luku wpil mi sie w pamiec :P

 

P.S a Jesli nawet nie lineage to na bank cos koreanskiego bo ich koncepciarze maja charakterystyczny styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie szkice są naprawdę delikatne i subtelne, przykuwają wzrok. Ładnie prowadzisz linie.

 

"RED POINT" jest moim zdaniem trochę nudny. Gdybyś inaczej rozwiązał kompozycję np. poprzez wprowadzenie czegoś na płaski piaszczysty obszar (choćby zarys wydm) albo inne rozłożenie budowli tak, aby nie stały w jednej linii, praca wiele by zyskała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam przyjemność prowadzić gre RPG Warhammer, wiec im dłużej będzie ona trwała tym więcej rysunków z tego świata sie pojawi.

 

Po kilku sesjach i zdartym gardle - 3 szkice:

 

 

elven_flute_by_nnart-d5ucqmx.jpg

 

goblin_shaman_by_nnart-d5xgo8a.jpg

 

lesny_duch_by_nnart-d5uph8p.jpg

 

oraz troche starsze szkice robactwa:

 

insect_sketches_by_nnart-d5x22us.jpg

 

insect_sketch_2_by_nnart-d5x2339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności