Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ferrari 550 Barchetta Pininfarina


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna ferrarka :D Tym razem bardziej przylozylem sie do materialow i obeszlo sie bez photoshopa :] Ilosc poly to troche ponad 700k kolor: Argento Nurburgring. Jeden rendering trwał około 1,5 godziny wiec nastepne dodam jak bede mial wiecej czasu czyli pewnie pod koniec tygodnia. A teraz wracam do poprawienia f355:] Zapraszam do komentowania.

 

 

550f1.jpg

 

550f4.jpg

 

550f3.jpg

 

550f2.jpg

 

550f5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze w życiu nie widziałem takiego Ferrari [wow]

Mimo tego bardzo mi sie podoba i gdybyś mugł zapodać rendera w rozdziałce 1024x768 (pierwszego lub ostatniego) to z chęcią wylądowało by to na moim pulpicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiały: cos z połyskiem lakieru jest nie tak, chyba troszke zbyt matowy, wiem ze to metalik, warstwa polysku metalik, ta, rozproszona jest ok, ale ta druga powinna byc bardizej wyrazna. no i materiał osłon świateł... chyba ze to mial byc jakis taki plastik, .. ale model jest naprawde bajerancki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model rewelka i bomba!!! Mam tylko 2 zastrzezenia: materialy - czyli lakier, te same elementy czasem wygladaja jak z matowego aluminium (ziarnistosc) a z innego pieknie odbijaja swaitlo jak lakier metalik?!Druga sprawa to wnetrze - piknie wymodelowane ale troszke za malo wyeksponowane... ciutke wiecej swiatla tam. Ja i tak daje to u siebie na tapetke :) Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggles jeszcze nie krytykowałem ;)

 

wozik jest świetny ale (jednak musi być to ale :()

maska jest wklesła w 1 miejscu :)

wlew paliwa jest nieciekawy

i materiały tylnych lamp

i skóra na fotelach jest mało skórzana wogóle materiały wnetrza sprawiają wrażenie wziętych z malucha ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności