Skocz do zawartości

[Wiz 3D]Salon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To jest moja bodajże 2-3 wizka , coś koło tego."Ukończyłem" ją , a raczej zatrzymałem się na tym poziomie ponieważ coś ze scenką jest nie tak , i nie moge wyrenderować teraz , a nie chce mi się usuwać po kolei wszystkich obiektów w scenie:

77320726.th.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Generalnie to nic ciekawego tu nie ma :)

Te krążki mi się nie podobają i spłaszczone kamienie.. No ale trzeba przyznać, że idzie Ci lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render czysty, ok - aleee kurcze projekt słaby, nic ciekawego. Fajna wizka to nie tylko białe ściany i prześwietlone firanki i brak szumu. Troszkę nie czuje sensu tego pokoju, dwie kanapy stojące bokiem do wysoko wiszącego TV - symetria to antyk i klasycyzm ;-). Lampy po bokach zarówno halogeny jak i stojące, a tak naprawdę przydałaby się na samym środku- jedna porzadna i ciekawa lampa. Nie wiem czym się inspirowałeś przy projektowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sterylnie, i chyba proporcje są nie teges, bo pomieszczenie wygląda jakby miało 2,0m wysokości. Dla hobbita to okej opcja, ale już średniego wzrostu Azjata czułby się zakłopotany. I trochę niefajnie miesza ta ściana z prawej z kamienną fototapetą. Ale jakby trochę posiedzieć, to mogłoby być znacznie lepiej :)

 

jahred6 - nie każda wizka to już projekt, więc nie rozumiem zbytniej przesady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barel w dziale Galeria 3D (Finished Works 3D) powinny być projekty, w WIP'ie się zgodzę że czasem tak nie jest, ale nie w przypadu wnętrz. Nie ma czegoś takiego jak wizka wnętrza która nie jest w jakiś sposób projektem, kompozycją itd...

 

Co do pracy, Black Pantera nanieś jakieś zmiany i wrzuć może do wipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności