Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 56: "Egzorcysta"


lordbiernac

Rekomendowane odpowiedzi

Egzorcysta w dowolnej postaci. Może być współczesny, z przeszłości, z przyszłości, wiejski, miejski, plemienny, czy jak tam sobie kto zinterpretuje ten temat. (Zaznaczę tylko, że chodzi mi raczej o wyeksponowanie samej postaci, a nie o stosy pokiereszowanych, opętanych nagich kobiet...) :]

 

 

 

 

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 06.04.2009 godz. 23:59.

SONDA: od 07.04 do 09.04 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

misiek dodaje temu wszystkiemu pikanterii hehe :p co za zarabisty temat ... moze jak bede miala chwile to wyskocze z czyms obrzydliwym :p jeden z filmow wszechczasow ... 'let jesus fuck u, let jesus fuck u' :P

Edytowane przez lili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…Józef był młodym egzorcystą… dopiero kilka lat temu przeszedł święcenia i niewiele jeszcze przeżył i widział, nie mówiąc już o specyfice tego co można zobaczyć i przeżyć podczas „pracy” jakieś się podjął … mimo niewielkiego doświadczenia, właśnie jego wysłano do małej wioski na podhalu, gdzie od kilku tygodniu działy się dziwne i przerażające rzeczy, powiadają, że sam szatan zamieszkał w tym miejscu. Uzbrojony jedynie w niezłomną wiarę, pismo święte… i ulubiony Colt Magnum 44, rozpoczął …

 

egzofinish.jpg

 

 

 

 

od początku miałem taką wizję, jak ten temat się pojawił, że jakiś młody niedoświadczony egzorcysta został posłąny do jakiejś zabitej deskami wiochy na południu polski, gdzie się dzieją... no różne takie :) pewnie bym to nawet pociągnoł w ilustarcję bo podoba mi się ten pomysł, ale pewnie czasu nie będzie, także speedzik i wsio, przynajmniej trochę klimatu mam nadzieję udało mi sie oddać - w sumie to i tak sie cieszę, że speeda dałem radę :P

pozdrawiam wszystkich :)

 

jak dla mnie wymiatają: dzudzu i serio - rewela!

Edytowane przez Kubasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności