Jump to content

Nine inch Nails-Malta 2009


lolipop

Recommended Posts

Biletów jeszcze nie ma niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to

 

tak bardziej oficjalnie http://tour.nin.com/

Link to comment
Share on other sites

ja nie slucham :) ale mieszkam z szatanem Leru ktory nawala to 24 na dobe i chcac niechcac wiem wszystko o trencie ;)))))) tak czy inaczej mam nadzieje ze publika dopisze i trent przestanie olewac polske (przepraszam Trent :P)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wam ale mnie się mega podobało:D

Pod sceną było bardzo tłoczno, a niektórzy pchali się i pogowali bardzo brutalnie tak, że myślalem, że żebra nie dotrwają do końca w jednym kawałku ale i tak było bardzo dobrze.

Kobiety miały tam ciężki żywot bo 6 zemdlało w najbliższej okolicy (+1 facet:)

Zagrali większość standardów, brakowało mi tylko "A perfect drug". Widownia spisała się na medal:)

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Prawda, prawda. To chyba było wczoraj najlepsze, znaczy się publika. Ostatni raz widziałem coś takiego na koncercie Scorpionsów, i chociaż frekwencja nie byłą chyba aż tak wysoka jak przewidywano, to publiczność raczej nie dała tego odczuć najninczom. Sporo śpiewania razem z zespołem, klaskanie, co mnie dość mocno zaskoczyło, bez zachęt ze strony zespołu, a i z zachętami również, praktycznie natychmiast po najlżejszym klaśnięciu Trenta. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Świetna muzyka, i uważam, że Finck na prawdę pokazał kilka fajnych chwytów. ;) Kogo nie było niech żałuje.

 

P.S. Za sam "Hurt" na końcu wartoby było nawet przepłacić za bilety. xD

Link to comment
Share on other sites

powiem tak:

było SYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D

 

Chyba najbardziej syto było na Wishu, Survivaliźmie i na Hurcie !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy