Skocz do zawartości

[Wiz3D]: Salon


WilL

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, postanowiłem podszkolić sie troche w modelowaniu, teksturowaniu oraz renderowaniu tak więc zakładam oto ten wątek. Bedzie to moja pierwsza wizka więc wiecie :P Narazie taki poczatek prac gdyż szkoła ogranicza czas.

 

No to wstęp mamy za sobą, w pracy zmieni się szafka pod TV gdyz wyszła za cieńka i mogła by się złamać. TV tez może poprawie (model) bo najlepszy nie jest. Tak więc komentujcie co o tej pracy sadzicie, czy jest w miare czy też kiepskawa. :)

PS: Te boksy na półkach to bedą ksiazki ale w mniejszej ilości teraz to takie zapychacze :P

 

moje11.jpg

 

 

Zapraszam do komentowania i krytykowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

phatum32--> mało ale dopiero początek ^^ A co do głosników to tak te boksy to głośniczki. Spodobały mi sie ponieważ pasuja do takiego domowego wnetrza, a się nawet ładnie komponują :) Początkowo myślałem o kolumnach ale zrezygnowałem z nich bo są nieporęczne i jak dla mnie nie pasuja mi tu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książki/DVD są zbyt jednolicie ułożone.

Wufer nie może być w regale!

Pułki pod TV są zbyt cienkie

Klamki zbyt duże.

 

Ksiażki to zapychacze dlatego tak jednolicie narazie.

Wuferek pójdzie po stolik od TV gdy tylko go poprawie i troche powiększe

Pułki to wiem bo w pierwszym poscie to pisze :)

Klamki poprawie :)

 

Ogólnie to dzieki za rady :)

 

_Arti_

niezła wyobraźnia ^^ Mniejwiecej twoja koncepcja jest ok tylko że nie będzie aż tak szaro, matowo i ponuro bo jednak chciałbym uzyskac taki ciepły fajny, klimat :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło, ale miło! :D Dałbyś jaśniej i bardziej biało? Więcej elementów! Podłoga taka sobie ale moim zdaniem fuj :)

Zadbaj o niepowtarzalność elementów i wyrafinowane kształty oraz ciekawe ozdoby, masz od tego referki - to jest dla Ciebie powodem do inspiracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jako ze dzis nbie trzeba isc do szkoły to robie pierwsze próby z podłogą bo mam małe problemy z renderowaniem (komp zacina sie podczas koncowego liczenia). Tak więc narzie 5 minut z podłoga ktorą musze jeszcze poprawic. No ale taka zostanie.

 

PS: Na jakich ustawieniach najlepiej ciągnąc rendery testowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizkaa1.jpg

 

Dobra, kolejny próbny render z poprawkami :P To co poprawiłem to klamki, stolik oraz dodałem listwy i skasowałem książki bo mnie z nimi troche frustrowaliście :P A co do podłogi to nadal nad nia pracuje, no i zmniejszyłem ustawienia rednera przez co lekko plamy wyskoczyły. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej, to co dodane to kanapa, fotele, wieża stereo oraz biurko i komupter które stoja za kamera :P Co do poduszek na kanapie i fotelach to sa już poprawione bo te sa słabe no i fotele beda stały prosto bo teraz chyba źle to wygląda :) No ale komentujcie, krytykujcie i oceniajcie :)

 

moje1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design słaby... Kard sugeruje że pomieszczenie jest duże, a tak naprawdę kompozycyjnie naciułane jest tylko w jednym miejscu, jak dla małego pokoju. Wypoczynki za daleko od tv. W ogóle myślę że powinieneś zacząć od pomysłu, od rzutu, od jakiegoś fajnego rozwiązania na pokój dzienny. Wiem że nie każdy zajmuje się projektowaniem wnętrz, ale realność, co za tym idzie realistyczna wizualizacja wnętrza, musi być oparta na czymś pomysłowym i sensownym. Zachęcam więc do obejrzenia jakiś stron z arch wnętrz, z designem, z meblami, potem wykreślić rzut, układ mebli - dopasowanie formy,otwóry okienne, strony świata :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design słaby... Kard sugeruje że pomieszczenie jest duże, a tak naprawdę kompozycyjnie naciułane jest tylko w jednym miejscu, jak dla małego pokoju. Wypoczynki za daleko od tv. W ogóle myślę że powinieneś zacząć od pomysłu, od rzutu, od jakiegoś fajnego rozwiązania na pokój dzienny. Wiem że nie każdy zajmuje się projektowaniem wnętrz, ale realność, co za tym idzie realistyczna wizualizacja wnętrza, musi być oparta na czymś pomysłowym i sensownym. Zachęcam więc do obejrzenia jakiś stron z arch wnętrz, z designem, z meblami, potem wykreślić rzut, układ mebli - dopasowanie formy,otwóry okienne, strony świata :-)

 

Pomysł sie niestety nie zmieni bo taka jest moja koncepcja. C do pokoju to faktycznie pomniejsze go bo teraz jest doś wielki i wszystko wydaje sie małe. Design to już inna bajka bo o gustach sie nie dyskutuje :P A mnie się podoba właśnie cos tak prostego co można spotkać praktycznie na każdym rogu :0 A co do realistyczności to myśle że narazie nie ma o czym gadac bo to dopiero 50% pacy. No i chyba poprawie jeszcze troche bo się mi chyba proporcje w niej lekko sypły. Pozdrawiam :)

 

Matz- dzieki, poprawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności