Skocz do zawartości

[NIPW3D] German Secret Weapons


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Powoli zacząłem teksturować hangar narazie nic nie bede renderował ani swiatla ustawial bo nie mam czasu szkola (oceny ale to tylko do jutra). hangar bedzie blisko lasu obrosniety bluszczem i trawka (zrobie ja vray scatterem). W srodku bedzie stalo ufo oraz chyba(?) niemiecki żołnierz. w tle bedą jakieś wybuch. no jeszcze w powietrzu będą sie unosić 2 horteny . W jakimś miejscu zrobie wywiesze flagę wermchtu. narazie tyle wrzuce lepiej wyglądający hangar z teksturami musze jeszcze je troche poprawic.

Pozdrawiam89750785.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedz- uważaj z tymi flagami hitlerowskimi. Jakiekolwiek przetważanie swastyki jest na granicy prawa, co do flag typu wehrmacht nie wiem jak to sie ma, ale lepiej przerób ją tak zeby byla podobna, a nie byłaby kompletną kopią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem wszystko sie wyjasni w niedlugim czasie mecze sie z teksturami narazie cos mi marnie to wychodzi. Dokłanie musze jeszcze przemyśleć sam kadr. A przy okazje bawie sie afterburn aby jakis horten spadal paląc się. Nie wiem jak renderować ogien czy osobo czy razem z całą sceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie bylo że nic nie robie narazie mysle nad kadrem cos tam otexturoalem wieczorem wrzuce razem z hortenem i ufo. Ostatnio nie miałem czasu nic robić zrobilem sobie przerwe ale teraz musze cos dodac przed eleminacjami40614468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi fpsami chyba jest cos nie tak :) i roslinnosc troche wielka, ale rozumiem ze to tylko naznaczone, model ufo mi sie podabal, ale w wersji z wiekszymi kolami, moze wygladal bardziej bajkowo, ale sama idea ufo na kolkach jest dla mnie tak zabawna i odjechana ze wcale nie przeszkadzalo :) poszedles w nieco powazniejsza strone wiec czekam na jakis render jak chcesz to przedstawic, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego ze jest mi niezmiernie miło że jestem nominowany. Jest to dla mnie wielki sukces ponieważ grafiką zajmuje się dopiero od niedawna

 

Niestety znów screen bo musze przeedytować plik boot.ini bo inaczej max mi sie zamyka ale światelko mam już tak mniej więcej nie wiem co jeszcze dodać czy zmienić kadr może trochę pomożecie. Gratuluje wszytkim nominowanym .

35629216.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibu ma racje - usuń gwiazdę bo jest to ewidentnie amerykańskie oznakowanie z II WŚ - jeżeli to ma być miejsce starowe UFO to skombinuj jakiś neutralny znak bo wkoncu byl to projekt scisle tajny i nawet oznaczenie na ziemi nie powinno zdradzac niczego niezwyklego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt rozmyte wszystko. Filtr AA typu Gauss? (zmień).

 

Zanurzyłabym tylną część garażu w mroku, oświetlając rannym słońcem przednią część ufo. Ewentualnie jakieś żółte lub pomarańczowe lampy na suficie jako doświetlenie tyłów, ale nie za jasne.

Osobiście zrezygnowałabym z cepelina i tego samolota, bo tylko odciągają uwagę. Wiem że kosztowało roboty je zrobić, ale jakoś tu za dużo tego latającego sprzętu. Zbyt pełno się robi.

Ładne te cienie drzew na ścianie, ale zrobiłabym je głębsze i może bardziej w niebieskawy fiolet.

Przyciemniłabym ten cały bałagan naokoło włącznie z niebem, i skierowała uwagę widza głównie na to ufo.

 

Brakuje jakiegoś obiektu na pierwszym planie, może być puszka po piwie, kanister z paliwem, jakaś roślinność czy cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności