Jump to content
Sign in to follow this  
Falcrum

Propozycja: FREE STUFF

Recommended Posts

Badzo mi brakuje na tym forum działu z darmowymi (nadsyłanymi przez userów) materiałami ( textury, shadery, sceny itp.)

Taki dział bardzo dobrze funkcjinuje na forum evermotion...co chwila umieszczane są tam nowe sceny...

Zdaję sobie sprawę, z tego, że mogą wyniknąć problemy z niekompatybilnością naszych Max\'ów, ale zawsze można przeciez zaznaczyć, że do uruchomienia sceny jest potrzebny nowy Max, albo tez można udostępnić pliki .3ds ...

FREE STUFF na www.evermotion.org/forum wiele mnie nauczyło...Możemy się wymieniać doświadczeniami w ustawieniu świateł, opcji rendeingu, sposobami modelowania itp. Sceny wcale ni muszą być bardzo skomplikowane...Więc każdy będzie mógł coś wrzucić od siebie...Oczywiście coś co warto pokazać :P

Co o tym myślicie ?? A w szczegulności mówię to do Adka :)

Pozdr

Jest cos takiego w serwisie max3d. Chcialem to rozruszac na nowo, no ale...

Chodzi mi o dzial na forum...

\"Chciałem to rozruszać na nowo, ale...\" ale co się stało??

Tak to jest bardzo dobry pomysł jestem za [spox]. Na evermotion się sprawdza więc i tu się sprawdzi tym bardziej że wiele osób nie rozumie angielskiego i na tamto forum poprostu nie ma po co zaglądać :)

pozdro

Hmm... ale kto powiedzial ,ze nie mozecie na max3d zamieszczac tego typu rzeczy o ktorych piszecie?

Zachecam w takim razie Was do nadsylania materialow - moge je zamieszczac na lamach serwisu.