Skocz do zawartości

[NIPW3D]: "kobieta idealna"


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jeden szkic (mix 3d, zdjec referencyjnych i kresek)

i juz biore sie za modelowanie (a jest tego)

z teksturami to raczej nie zdaze przed eliminacjami :(

 

 

szkic4.jpg

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wrzucam wstepne kolorki...

wszelkie sugestie bardzo mile widziane.

(modele jeszcze w fazie podstawowej, ale robie co sie da...mam jeszcze cale 4 dni i 3 noce :)

no i raczej zmienie te urzadzanie programujace jej mozg (teraz nie widac tak naprawde co sie tej pani dzieje) .. cos ala johny mnemonic bylo by bardziej doslowne...:)

no i te rurki za pania (troche ich za duzo..dam cos moze dodatkowo , zeby nie wygladalo jak system kanalizacyjnych rur ..)

zastanawiam sie tez czy zdjac jej skalp ...

lysa wygladala by moze bardziej jak "swiezo narodzona"

no nie wiem...

co myslicie?

pomozcie cos z decyzjami....

troche krytyki tez mi ni zaszkodzi.....

powodzenia wszystkim.....

 

siateczka.jpg

 

shaded.jpg

 

szkicKolor.jpg

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko wyraz twarzy taki jakiś złowrogi.

Może łysą i jakieś elektrody odchodzące od głowy? Ewentualnie kabelki ułożyć w jakąś pseudo fryzurę, bo modele łysych kobiet mają tendencje do wyglądania niekobieco.

 

Otoczenie idzie w dobrym kierunku, ci naukowcy z tyłu fajnie się prezentują, zwłaszcza ich pozy, jak ci zostanie trochę czasu to może dodaj jakieś szczegóły w modelach, okulary czy fałdy w ubraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wasz czas i uwagi,...sa naprawde cenne

-Bielik :tych barkow zeczywiscie nie zauwazylem...troche jej zdejme tej muskulatury,

Aniu: twarz - racja..zle jej z oczu patrzy.. spruboje cos poradzic [moze naloze helm virtulany na glowe] :)- jak by mi sie jakims cudem udalo przejsc eliminacje to spruboje jej nadac jakas przestraszona expresje.

Jonasz : co do cyckow to nie nierozumiem, 2 dni je dopieszczalem (nie brac doslownie prosze) moglbys sprecyzowac co z nimi nie tak?

cucsoniuss: zamknac oczy nie moge bo przeciez "piorą jej mózg: (tysiacami obrazow). - no chyba ze moze jakis bardziej bezposrednia ingerencja w mózg - jak sugeruje

Ania- kabelki !

a co z kolorami? - myslicie ze te zielenie i zolcie to dobry pomysl?

zajzalem w znaczenia kolorow i :

 

Żółty - informuje o potrzebie kontaktu z innymi i dążeniu do rozładowania problemów psychicznych. Symbolizuje lęk przed samotnością. Może wskazywać na kłopoty z przewodem pokarmowym na tle nerwowym. (meszczyzni po kobiet)

 

Zielony - symbolizuje kłopoty emocjonalne, potrzebę skupienia się na sobie i tęsknotę za równowagą

(tu akurat tez bym ta tesknote za rownowage i klopoty emocjinalne podpial pod meszczyzn gdyz czegos im brakuje w ich juz pustym zyciu .

 

 

poza tym ta zielen jakos mi podpasowala (probowalem z innymi ale mi nie gralo)

zreszta jak sami zobaczycie na moje wczesniejsze posty gdzie dalem pare szkicow pana SYDa Meda - ze taka kombinacja moze sie sprawdzic :)

 

dodam pewnie gdziej jeszcze jakis 3 kolorek (delikatnie)

 

 

chcialbym stworzyc taki lekko naukowy klimat ale z nuta jakiegos strachu (ze strony kobietki) - sprubuje to nadrobic expresja twarzy ale kolor jest pewnie rownie wazny..

 

jeszcze raz dziekuje za wszelkie podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory moim zdaniem są dobre, możesz dla próby dodać jakieś czerwone lampki kontrolne i zobaczyć jak z tym będzie.

Doświetliłabym kobietę od boku (albo żółtym od strony naukowców, albo tym niebieskawozielonym, tylko jaśniejszym, od prawej strony, albo tego i tego po trochu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draven: opuszczenie glowy znaczylo by chyba ze jest nieprzytomna albo zalamana (a ja chce pokazac na twarzy jej bol - w czasie prania mozgu)

 

bielik: nie nie -- nie probuje stworzyc mojej idealnej kobiety (jesli bym probowal to zrobil bym moja zone ZOFIE! ) to jest ideal dla tych maniakow ktorzy byli przez 50 lat bez kobitki (patrz opis pracy).. oczywiscie domyslam sie za praca sama w sobie powinna pokazywac to ze oni nie mieli kobitki przez 50 lat i chca stworzyc taki ich ideal - ale to nie bedzie latwe - jeszcze nad tym mysle (a czasu malo)

Aniu: dobry pomysl - postaram sie dac jakies swiatlo za nią lub obok (zeby ja przedstawic raczej w lekkim mroku i uwydatnic pewne elementy ciala)

 

dzieki wszystkim za komentaze.

ps.. a co z tymi cyckami ? moga byc ? wiem ze dla niektorych moga byc za male :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez ust? To jak ma jeść lody?

 

Hehe Ania jak zawsze trafiła w 10kę :)

 

Co do pracy to ja miał bym taką propozycję co by rozluźnić troszkę ten kadr po lewej. Wtej chwili mamy wyraźny podział na dwie części i to jeszcze jest do zaakceptowania lecz część lewa zajmuje chyba z 1/4 obrazka. To przynajmniej dla mnie troszkę ciasno się robi w szczególności że ta część jest jest bardzo ciekawa.

Jęsli pozwolisz to może na obrazku pokażę o co mi chodzi :) że w sensie może ciekawiej :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna olek...SOSKA.. poraz kolejny raz ktos mi otwiera oczy na rzeczy ktore mi poprostu umykaja ...(no coz.. jestem tylko amatorem pasjonata :)

ten podzial 2 planow jaki zrobiles jest super ...

a zeby bylo jeszcze ciekawiej to powiem ze ta zmiana proporcji tez mi sie zaje.. (upss).. podoba..

daje to troche takiego S/F jak dla mnie.

OGROMNE "DZIEKI" wszystkim za nieoceniona pomoc !!!

z wasza pomoca "moooze" cos z tego wyjdzie .

thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem troche obiektow (poprawilem plany wg wskazowek)

zaczalem oswietlac lewa strone, kolorki dalem w photohopie (zwykle hue saturation - colorize)tak tylko zeby jeszcze raz sprobowac klimat zlapac...

laske troszeczke przeskalowalem w osi X (narazie jest na RIGU wiec nie chce zmieniac jej vertexow - jak sie uda to potem jej wszystko poprawie)

- panele kontrolne pod tablica informacyja mi sie nie podobaja (zaraz zmienie)

wydaje mi sie ze fajnie bylo na poprzednich szkicah jak naukowcy byli swego rodzaju kontastem dla tej wtedy wiekszej tablicy - teraz tylko gorne partie ciala sa na tle tablicy

zalaczam tez wersje bez modyfikacj iw photoshopie...

 

 

szkic_swiatla.jpg

szkic_kolor2.jpg

 

nastepny update rano..


Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ide spac...

zamieszalem troche ze swiatlami..ale cos czuje ze zmecznie sie odbilo na jakosci :)

wstane to dodam jej w koncu te kabelki podoczepiane do ciala (glownie do glowy) , zrobie modele naukowcow..i troszke dopracuje ta machinerie gdzie kobitke podlaczono. reszte detali zalatwil bym chyba texturami (tak jak zrobilem podloge)

twarz jej troszke poprawilem, ale.....

swiatlem :)

prosze powiedzcie czy jest lepiej !

 

reke bede musial poprawic (narazie spieczatkowalem w photoshopie - ale to sie nie liczy :)

i jeszcze musze jej te raczki gdzies (oprec , podwiesic, podczepic) ..mysle nad tym..

 

blueprinty beda - narazie umiescilem nazwe projektu i jakies oko..

Bielik -- ty juz wstales czy dopiero idziesz spac? tak w niedziele rano ?

jak tez widac kobitka miala 7 poprzedniczek (widocznie nie dokonca udanych) - cos ala Ellen Ripley z Alien 4 :)

 

kurde no i nie wiem jak ugryzc te kolory...

podejzewam ze spruboje jakies blendowanie kolorowych swiatel z kolorowymi (narazie materialami)..moze zrobie z 1 lub 2 jeszcze teksturki jak zdaze do wtorku.... jesli macie jakies doswiadczenie w procesie produkcyjnym oswietlenia to mowcie (z tego co mi sie obilo o uszy to zanim zrobilem swiatla powinienem zrobic shadery i textury)..no ale...taki mowj wybor..bo nie wiem czy bez oswietlenia przeszlo by do 2 tury... choc z oswietleniem i bez tekstur tez nie jestem pewien..w kazdym razie... zycze..... sobie....tego :)

wszelkie komentaze mile widziane ...

z gory dziekuje...

 

szkic_swiatla2.jpg

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

o.. juz 8-sma.. cos ostatnio "za wczesnie" chodze spac :)

posiedzialem i pokombinowalem...

i nie wiem...albo popsulem albo naprawilem....

 

jesli mozecie sie ze mna podzielic uwagami bede dzwieczny....

 

tekstur juz chyba nie zdaze przed 30-tym.

narazie jest tylko podloga :)

 

brakuje sporo detali..sporo jest tylko zamarkowanych (na przyklad skaner)

inspiracje kolorystyczne czerpalem z pracy Syda Meada..(zalaczam)

 

super_kolor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dla mnie to idealna kobieta! Uwielbiam takie!

 

Takie polaczenie kredensu kuchennego z gumowa lalka! Mila dla oka, przyjemna w dotyku, praktyczna. Mmmm....

 

 

A tak serio, to praca troche o niczym. Ani nie widac w tym idealu, ani jakichkolwiek testow, prob znalezienia takowego. Moze trzeci cyc, moze wieksze biodra... nie wiem.

Moze gdyby ta laska byla rzeczywiscie atrakcyjna. Albo kadr ciasniejszy, zeby bylo widac tylko fragment jej ciala, a calosc uwagi skupiona byla na panach przy ekranach. Moze wiecej lasek z roznymi "usprawnianiami", jak w Alienie 4 ;)))

 

Moze moj post jest niepotrzebny, ale jezeli pomysl bedzie nijaki, to najlepsze wykonanie go nie uratuje. W przeciwna strone to jednak dziala;)

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czlowieka od RE ani macji:

nie wiem czy sie ciac czy wieszac po tym poscie...

slusznie zauwazyles - mi on nie jest potrzebny... (ale moze innym...?)

a skoro to zuwazyles to dziwie sie ze go napisales..

no napewno nie zacheca mnie do kontynuacji...wiec taki chyba musial byc cel..

no coz....przykro mi ze ci sie nie podoba.

ja zadnej nagrody miec nie musze...staram sie tylko podniesc swoje umiejetnosci...

a to jest pierwszy model czlowieka jaki zrobilem (i jestem z niego calkiem zadowolony).

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s p o k o...

co cie nie zabije to umocni...

postaralem sie jednak nie gniewac i doszukac w twoim poscie poztywow...

 

masz racje - duzo latwiej bedzie stworzyc cos nieudanego....dam wersje "kobiety nieudanej" - specjalnie dla ciebie ;)

 

juz wiecej nie bede sie porywal z motyką na słońce....wybacz..chcialem dobrze...ale bylem zbyt ambitny....:)

nie ma idealow !!!!! (a przynajmniej dla kazdego to bedzie cos innego)

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chialbym oznajmic ze zmieniam opis i tytul pracy...

to znacz ..nad tytulem sie jeszcze zastanawiam...

myslalem nad czyms takim: "zagrożony gatunek".

zbyt wiele kontrowersj budzi stworzenie idealnej kobiety.

 

nowy opis: "W niedalekiej przyszłośi w wyniku tajnych experymentów nastąpiła epidemia która uśmierciła kwszystkie kobiety.

Przez wiele lat biedni mężczyźni próbuja naprawić ten błąd lecz bezskutecznie....

idea odtworzenia płci żeńskiej wciąż jest niezrealizowana....

 

chcę tu przedstawic kolejnę nieudaną próbę odtworzenia żywej istoty ....

 

ps. reanimator - dzięki .

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze post z pytan:

 

Na poczatku bylem przeciwny zmiany nazwy wątku, jednak w regulaminie jest mowa o wątku, że musi być utworzony co najmniej na 14 dni przed nominacjami. W tym przypadku jest to możliwe bo wątek dotyczy tej samej pracy. Gdybyś przedstawił całkowicie nowe modele, pracę nie byłoby to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza2.jpg

 

do administratora: dziekuje za zmiane tematu ! -

nie byl do konca przemyslany , ale lepszy niz byl.

wersja kolorystyczna Mamouliana - CALKIEM NIEZLE..

jesli przejde eliminacjie to na pewno zrobie jeszcze pare wersji

 

POKI CO...wysylam inna wersje pozy kobiety...

co myslicie ?

 

(wersje zmutowanej kobietki - jak cos to dam pozniej) narazie chyba jednak zostane przy wersji prania mozgu...

ps..przepraszam za bledy...bylem bardzo zmeczony jak to pisalem .- nadal jestem.....:)

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa poza zdecydowanie lepsza, i dobrze że schowałeś twarz.

Skoro temat zmieniony, to może naukowcom dać do oglądania jakieś szkice/rysunki techniczhne/blueprinty "starożytnych" kobiet?

 

Co do kolorów, w #52 było świetne zróżnicowanie kolorystyczne planów, i z tego bym nie rezygnowała. W #74 tego brakuje.

Czy to będzie żółtym i niebieskim tak jak miałeś, czy różowym i zielonym jak u mamouliana, to już twoja decyzja, obje wersje mają coś w sobie. Tego duszka między naukowcami bym nie robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok..to jest wersja do eliminacji...(wciaz brakuje tekstur i troche pomyslunku)

zmienilem poze kobiety i dodalem pare elementow...

do poprawy SKIN WEIGHTS...jak podnioslem raczki to mi sie lekko rece i lewa piers zdeformowaly...:)

 

powodzenia wszystkim !!!

 

 

ps.. czy mozecie mi powiedziec jak wy widzicie moj plik na swoich monitorach ?

nie dolaczam zadnego profilu kolorystycznego a wciaz mi sie wydaje ze w przegladarce jest inny kontrast (jest ciemniej)

a moze to zludzenie?

 

gotowe1.jpg

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mala poprawka kolorystyczna ....

ANiu !! dziekuje za twoja ostatnia wypowiedz o kolorkach...

 

dobrze ze sobie o niej przypomnialem...:) dzieki !!!

 

nalozylem photo filtry na 1 i 2 plan z osobna..(w sumie moze i moglbym dac mocniejsze nasycenie filtra zeby jeszcze bardziej odseparowac te plany bo jest trocher za pstrokato wszedzie przez te wszechobecne lampki)....:)

jedna wyzucilem bo juz bylo za duze tego....(prawa gorna)

 

gotowe2.jpg

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniam lekko koncept...

poszezylem kadr...

dodalem pare obiektow..

troszke ztonowalem kolorki...

 

chce pokazac ze 2 naukowcow (jeszcze sie zastanawiam nad iloscia)

próbuje stworzyc klona....ale im sie to nie udaje....

jeszcze musz epopracowac nad blueprintem zeby bylo bardziej jasne (chce tam pokazac fazy dorastania klona, oraz jakis WARNING ze cos znow nie wyszlo)

jak daleko jestem od pokazania tego co chce ?

ps. czy widac ze kobitka wlasnie "zeszła" ?

wszystkie komentaze bardzo mile widziane...

i dziekuje z gory !!

 

concept_update.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem pare teksturek i obiektow (naukowcy wciaz do poprawy :(

generalnie o mojej pracy: pomyslu mi brak!

jesli macie jakies uwagi to bardzo prosze!

ja tym projektem juz jestem troszke zmeczony i brak mi swiezego spojzenia.

dziekuje z gory !

 

v2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy naukowiec wygląda jakby chciał coś zciągnąć z wysokiej pułki. W poprzedniej pozycji wyglądał tak bardziej profesjonalnie zamyślony. Bo ten drugi mu coś pokazuje, to niech on się zastanawia nad tym co mu się pokazuje, a nie kłuci i też pokazuje.

 

Ewentualnie ciut rozjaśnić jeszcze kobietę, ale tylko odrobinę.

 

Już bym wiele nie dodawała, no może te kable w lewym górnym rogu co mówił Bielik. Zostało dopracować szczegóły. Dobrze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie dodac jakies kable, ale poki co musze usunac wszelkie "babole"

narazie poprawilem kobiete i prawa strone pracy..

zmienilem jednak poze. (ta przykuta byla zbyt smutna, mam nadzieje ze w tej jest wiecej dynamiki)

zalaczam do wgladu.

kilka godzinek sny i biore sie za lewa strone.

 

v5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności