Jump to content
iacu

[NIPW3D]: "kobieta idealna"

Recommended Posts

opis: "W niedalekiej przyszłości w wyniku tajnych eksperymentów nastąpiła epidemia, która uśmierciła wszystkie kobiety.

Przez wiele lat mężczyźni próbują naprawić ten błąd i po latach eksperymentów, w końcu im się to udaje.

Postanowili jednak dodać małą modyfikację...."

Chcę tu przedstawić okrucieństwo, żądze władzy i egoizm jakim kierują się mężczyźni.

praca wykonana w programach Maya i Photoshop.

Description: “In the future, after secret experiments, outbreak of an epidemic came to the world. All womankind has died. Man's tried to repair this mistake for many years , and one day, their are successful.

But they decide to add small modification to woman brain...”

I would like to show brutality, lust for power, selfishness of man's society.

Made in Maya and Photoshop.

Sorry for my english.

Hi-Res:

http://www.tuminski.pl/idealnakobieta/gotowe_hi.jpg

gotowe_low.jpg

Edited by iacu

jesli macie jakies cechy charakteru ktore byly by milewidziane u idealnej kobietki to bardzo prosze. podpowiedzi mile widziane.

myslalem ze moze cos takiego ale bardziej "w druga strone" - bo ta akurat jest przerazajaca :)

dac jej kufel piwa, dobra patelnie, zamknac usta moze :P hehe...

jeszcze pomysle..

narazie rezerwuje taki tytul.

powodzenia wszystkim !!!!!!!

refer1.gif

Pilot do jej sterowania :) Wiesz funkcje typu przynieś obiad , rozbierz się , włącz tv , wyjdź z koleżankami bo oglądam mecz :) ..

Mmm... Japoneczki.

Mmmmm... A japoneczki na pilota o_O Oh, ludzie... Cudo ^^

mileS: mam takiego pilota - serio !! dostalem na kawalerskim...:) ale chyba bateria padla ...:) .. dzieki za pomysl...

moze tez jakas pilka nozna pod noga, pilka do kosza na trzeciej rece rece (kreci na palcu - ze laseczka umie rozne tricki - wiecie!!), piwko bo lubi znami wypic, rzeczy ktore lubia robic osobniki plci przeciwnej.

zastanawiam sie czy dac jej tyle rak czy jednak zrobic normalnie (czyli 2) tylko jakos to fajnie pokazac.

Tylko musisz uwazac, bo co na pierwszy rzut oka wydaje sie byc idealem, po chwili moze zmienic sie w udreke. taki glupi przyklad, zeby lubila grac....,,,, eeeaaa ze co? chcesz sie rozstac z kompem bo dziewczyna bedzie caly czas na nim wisiec?. To samo tyczy sie piwka, wracasz do domu i zastajesz pusta lodowke, a do panny ledwo trzymajacej sie na nogach zalatuje gorzelnia: ], zastanow sie mocno czego chcesz: ] bo ideal nie jedno ma oblicze, hehehehe

pozdro

EDIT: najwazniejsze jest aby nie marudzila, kiedy TY grasz i kiedy TY pijesz piwo, kiedy TY ogladasz mecz(tu tez trzeba uwazac, wszak wiele mamy klubow) hehe tylko nie wiem jak to przedstawic: ]

Edited by KoMic

swieta prawda komic!! bede uwazal - jeszcze tego tematu dobrze nie przemysllem.

moze sie okazac ze nie ma takowej :)

kazde sugestie mile widziane.

dzieki.

postanowilem jednak nie dawac kobitce 10 rak..

zmodyfikowalem ja (a raczej zli ludzie) w inny sposob.

kazdy komentaz bardzo mile widziany !!!

szkic1.jpg

Nie ma idealow a juz na pewno nie kobiety ;] Ale powinna miec czarne wlosy ok 170 dlugie nogi

biust 90cm

brzuszek60cm

pupcia90cm

sluchac nie pieprzyc glupot

A co do tych rak to dwie wystarcza jak bys sobie poradzil z kims co ma 4 razy tyle rak co Ty. ;]

Edited by Bielik93

Tomala ma rację...Z godnie ze złotymi proporcjami to jak biust ma 90 to biodra też ;)

Iacu masz zamiar odpalić lasce MP3? ;)

Sorry najmocniej troche sie kposlem jak to tak moze byc a wiedze ze to reszta jak zawsze czujna ;]

Zawsze powtarzam, że moje IQ jest wprost proporcjonalne do aktualnej temperatury pokojowej... może jest zimno, ale tak mi się trochę wydaje, ze to mało czytelne jest.

wprostproporcjonalne? hmmm.. to moze i masz racje...

sprubuje cos z tym zrobic...(rysowac za bardzo nie umiem wiec musze z obrazkow - a ciezko znalezc pozy ludzi dokladnie takie jakie mam w glowie).

A moze poprostu zmienie temat.

albo w ogole sie wycofam..cos nie wjechal mi ten temat konkursu. brak pomyslu.

Pomysł fajny, tylko jakoś musisz coś zrobić żeby ten pilot/system sterowania był lepiej rozpoznawalny, ewentualnie zrób jakieś urządzenia do macania.

ANIU:

skoro ty uwazasz ze pomysl fajny to chyba jednak go skoncze.

Ty i kotisded macie absolutnie racje ze nie jest to zbyt widoczne.

postaram sie zatem walnac jakis szkic jak ja to widze (bo te posklejane zdjecia nie oddaja do konca klimatu). generalnie myslalem zeby ten starszy Pan byl np. w szlafroku, na boso lub w kapciach (wiadomo po co przyszedl - jego przedmiotowe myslenie o kobiecie ma byc widoczne)

no i ten grzeszny usmieszek na twarzy w trakcie (wyraznego) przyciskania lewa reka na konsole kontrolna na prawej rece. chce tu pokazac wyrazne skupienie sie kolesia na tym guziczku. no a laseczka.. mam nadzieje ze jak zrobie obiekty to bedzie wyrazniej widac te urzadzenie kontrolne wbudowane w mozg kobitki. wciaz nie wiem czy to ma byc cyborg czy raczej klon. Jesli chodzi o otoczenie to jeszcze nie przemyslalem. (jakies pozbawione piekna zimne komnaty) w koncu nie mial facetowi kto podpowiedziec jak co ma wygladac. po odejsciu kobitek - wszelkie poczucie piekna u meszczyzn poprostu - "motyla noga - ZNIKLO".

dziekuje ogromnie za komentarze...!!!

ps. ANIU - do jakiego macania @#$%^&??????

Hmm wydaje mi sie ze jak by to byl cyborg to nie byla by to kobieta idealna. Jak jj zaczniesz mieszac w mozgu tez bedzie jakos brzydko wygldac. Wydaje mi sie ze obroza by pasowala. Mogl byszrobic kobiete ktora jedna reka probuje sciagnac obroze a druga ma wyciagnieta w strone faceta. Ewentualniemozna dodac np. swiecaceiczy by wygladalajak zahipnotyzowana. ;]

iacu- moim zdaniem lokalizacja w muzeum to świetny pomysł jeśli ktoś zna temat, bardziej chodzi mi o to, ze trudno się domyślić czemu ten dziadek tam stoi i czemu ma zegarek i czemu ta laska ma ta elektronikę do "macania" :P. Musisz w jakiś sposób przekazać jego zamiary i dlaczego on tam stoi.

Będę kibicował.

aaaa... wprost proporcjonalnie jednak pisze się oddzielnie ;)

tak jak obiecalem wczesniej - sprobuje maznąć jakisz szkic blizszy moim wyobrazeniom.

dziekuje za wasze posty !!

uhm cofam tą wypowiedź o macaniu, chyba zle zrozumialam zamysl pracy.

Hmm odradzałbym rzeczy typu piwo czy piłka nożna :D Z tego co rozumiem to ma być ideał kobiety, a nie kobieta o cechach facetów. Gdyby kobiety byli jak mężczyźni, faceci by z nimi nie wytrzymali.

Nie przypisuj cech mężczyzn tej kobiecie, bo wyjdzie hermafrodyta a nie ideał.

Popieram pomysł z pilotem - kobiety z ładną figurą, umysłem i duszą i tak są idealne, brakuje tylko możliwości ich kontrolowania ;)

Edited by noiprox

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy