Skocz do zawartości

Finished 2D: Hi, I'm Fang.


LordUnderworld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak na pare minut to :P ....hm....

 

A ta rozdzielczosc nie za duza?:> ....bez urazy nie widze tu zadnych efektow ktore wymagaly taka rodzielczosc:P . ownie dobrze moglaby byc 700x500 :)

 

Przy tak duzych komp sie wiesza czasem, przynajmneijja tak mialem :) swego czasu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bliżej opisać sposób tworzenia tej pracy? Wielkość pędzla, tablet, myszka, touchpad or something else? Zadziwiający jest czas w jakim praca powstała bo nawet początkujący rysownik pokusiłby się o odrobinę detalu czy innych bajerów... wybacz, ale gdybyś napisał, że zrobiłeś to w 10 minut zupełnie inaczej byśmy to wszyscy odebrali... ale 10 godzin, o bosheee... i jeszcze na modelu 3d? o bosheee do sześcianu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D model w blenderze

(2720x2000 obrazek jest!)

32 pikseli początkowy szkic

9 Pikseli szkic 2. Z dopieszczaniem detali

chyba 600 pikseli nakładanie kolorów ze zmianą na 9 pikseli usuwanie pozostałości.

Cień to zamalowanie postaci (400 pikseli pendzel) czarną farbą i usuwanie pokolei 20 pikselami cienia.

Done

To wersja uprostrzona tego planu. ALE PAMIĘTAJCIE, JESTEM POCZĄTKUJĄCY Nie tylko na tablecie i malowaniu ale i Anthro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm podbudowalem sie a rzadko mi sie to zdarza ....nie no domyslam sie ze Jestes calkowicie poczatkujacy i wiecej zajelo Ci tak naprawde zapoznanie sie z programem i ewentualnymi mozliwosciami tabletu czy czym tam sie poslugiwalem i sprogramu graficznego jezeli mowisz ze uzyles programu 3d do tego to rozumiem iz modelowanie polegalo tez na nauce programu bardziej... pamietaj nikt tutaj nie zamierza Cie zrazac do czegos i najezdzac na tym etapie mysle ze tak naprawde bledy widzisz sam i nie dokonca jestem pewny czy powinienes sie skupiac na tego typu pracach wiadome daja wiecej frajdy gdyz uwazasz to za cos tworczego co nie istnieje a dajesz temu zycie ale jednak martwa natura i uzywanie refek chyba da Ci jednak wieksze efekty na poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co ekscytowac tym czasem, nawet najprostsza prace mozna poprawiac w nieskonczonosc, a to podobno glowny motor rozwoju, taki brak calkowitej satysfakcji ze swojego dziela ;) Wydaje mi sie jednak ze powinienes zaczac od olowka i realizmu (martwych), bo naprawde pomagaja potem w rysowaniu te wszystkie kubki i jablka :) Najwazniejsze - czyli zaciecie - juz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności