Skocz do zawartości

Minibitwa: Interior


KaeMS

Rekomendowane odpowiedzi

Walczcie dalej :) Jak już pisałem decyzja o przedłużeniu minibitwy nie powinna nalezeć do mnie (jako organizatora) a do was. Szczególnie do tych, którzy starali się cały czas coś pokazywać (ukłon w stronę Duny i tob01).

Jeśli czekacie na moją opinię to brzmi ona: walczcie dopóki ostatni(a) nie padnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jednak mam gorączkę nadal, więć dzisija nic już nie zrobię, zajrzałam tylko na chwilę. Może jak antybiotyk zadziała to jeszcze coś skrobnę. Brak mi lampy, telewizorka i 2 materiałów + oświetlenie.

Decyzja należy do was, bo w sumie i tak nie wygram, więc może poprostu pokaże to kiedyś jak skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunablaster:

1- Neiraa to kobita :)

2- tam powinny być jak to określiłeś "metalowe deski" - ty zastąpiłeś to świetlówkami.

Te "deski" wzmacniają metalowy podest, który przechodzi w podłogę - jak ktoś już wcześniej zauważył konstrukcja jest dość delikatna a tam masz ponad 1x1 m, więc mogłoby się delitaknie uginać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pracy nie oceniam ale powiem że kanapa wyglada narazie jak z kamienia :) No a tak to nawet spoko i myśle że jak dasz rade to bedzie super pracka :] A co do Duny za duzo po chłopaku nadajecie, co wątek to skargi na niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki WilL, wiem kanapa jakas drętwa, ale nie mam serca do rzeżbienia jej, może coś wykombinuję później, bo na razie nie mam czasu ruszyć tego dalej.

 

No i nie wiem skąd mi się światło bierze w lewym górnym, bo tam jest podest i strop zrobiony a coś tam wpada..podejrzana sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki WilL, wiem kanapa jakas drętwa, ale nie mam serca do rzeżbienia jej, może coś wykombinuję później, bo na razie nie mam czasu ruszyć tego dalej.

 

No i nie wiem skąd mi się światło bierze w lewym górnym, bo tam jest podest i strop zrobiony a coś tam wpada..podejrzana sprawa.

obejrzyj referki pięterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunablaster:

1- Neiraa to kobita :)

2- tam powinny być jak to określiłeś "metalowe deski" - ty zastąpiłeś to świetlówkami.

Te "deski" wzmacniają metalowy podest, który przechodzi w podłogę - jak ktoś już wcześniej zauważył konstrukcja jest dość delikatna a tam masz ponad 1x1 m, więc mogłoby się delitaknie uginać.

 

dla mnie to nie były świetlówki tylko metalowe rury :D

No niestety, nie wiem co z tą minibitwą będzie w związku ze mną.

Gdybym miał bardziej wyraziste i dokładne refki i znał się na rzeczy to bym zrobił lepiej.

/// idę studiować architekturę jesli matura mnie puści. ///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj -uważnie. Musisz nauczyć się obserwować otaczający cie świat by móc go odtworzyć.

 

Edit: wcześniejszy post był zbyt ostry, po przemyśleniu pozostawiłem tylko to, co ważne.

Edytowane przez KaeMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się zaczyna;) takie glupie gdybania nie którzy mają gdybym miał lepsze referki gdybym to gdybym tam to.Niektórzy ludzie obniżają poziom tego forum poschodzili się płaczki żydowskie.Właśnie na tym polega minibitwa na co wy liczycie że wszyscy wam podadzą wszystko na talerzu??Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać nie mówie tutaj tylko o jednym temacie ale takie incydenty zdarzają się coraz częściej.I tak btw teraz to chyba przyszła moda na "moja pierwsza pracka"

 

I popieram KaeMS

Nie uogólniaj, kolego. Bo ja tu widzę tylko jedną zrzędę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pokaże to co narazie mam :) Wiem że kanapa spalona ale juz sie robi nowy render z ta poprawka :) Mysle że taki juz bedzie final bo tak naprawde za długo nad tym siedze :) A i na kanapie zniwelowałem modyfikator bend przez co poduszki lewituja :) No i tak sie to prezentuje :P PS: drewno tez za ciemne więc poprawie ;]

 

pracka1edited1.jpg

 

PS2: Kacper po co sie wypowiadasz ?? Czy to że ty tez sobie ponarzekasz na Dune zmieni cos :/ Inni maja do tego swoje powody bo podaje informacje które sa bezwartościowe. Ty natomiast piszesz bo inni pisza :( Pozatym jak inni piszą juz o tym w WIPie to ty musisz pisac 100 razy to samo, opanuj się i zastanów czy naprawde trzeba tyle nadawac na kolege :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym renderujesz ? Proporcje klosza lampy leżą, podobnie z nogami stojanu.

Podłogę pewnie sam widzisz więc nie ma sensu się rozpisywać.

 

Szkoda, że forum nie wygląda już jak kilka lat temu, kiedy oceny były dużo ostrzejsze i nie szczędzono słów krytyki. Zbyt "delikatnie" się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się zaczyna;) takie glupie gdybania nie którzy mają gdybym miał lepsze referki gdybym to gdybym tam to.Niektórzy ludzie obniżają poziom tego forum poschodzili się płaczki żydowskie.Właśnie na tym polega minibitwa na co wy liczycie że wszyscy wam podadzą wszystko na talerzu??Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać nie mówie tutaj tylko o jednym temacie ale takie incydenty zdarzają się coraz częściej.I tak btw teraz to chyba przyszła moda na "moja pierwsza pracka"

 

No ja na twoim miejscu byłbym ostrożny z takimi tekstami, bo obniżać forum to tez tobie można zarzucić niestety, wiec nie baw sie w jakiegoś obrońcę zjednoczonego forum max3d i nie pisz o jakiś incydentach w rożnych watkach, patrz sie na siebie i rób tak żeby tobie nikt niczego nie mógł zarzucić ! Proste !

 

KaeMS- no z tym forum ostrzejszym napewno masz racje, i wogole z tymi ostrymi komentami tez, kiedys nikt sie nie bawil, bylo ostro, ten kto wytrzymal zostal do dzis a ten kto tylko sie meczyl to po pierwszej pracce zrezygnowal i tak bylo najlepiej :)

 

Pozdrawiam :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeMS- no z tym forum ostrzejszym napewno masz racje, i wogole z tymi ostrymi komentami tez, kiedys nikt sie nie bawil, bylo ostro, ten kto wytrzymal zostal do dzis a ten kto tylko sie meczyl to po pierwszej pracce zrezygnowal i tak bylo najlepiej :)

 

Pozdrawiam :)

 

Pozdrawiam

 

Nie takie kilka lat temu, a nawet ja ja tu przylazłam, to najpierw pokłóciłam się z Tweetym, potem się wkurzyłam i zniknęłam a potem tez nie było łatwo, nikt się ze mną nie pieścił, ale to dało mi kopa do pracy.

 

teraz jak ktoś nie chce podać miliona linków i tutków początkującemu to już jest płacz...czyli co? OSTRZEJ PANOWIE!! :]

 

WilL kanapa i lampy przejarane, oprócz tego podloga chyba coś Ci sie rozjechała. No i materiał schodów to nie drewno tylko stal malowana na brązowo. Wczym Ty to liczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ja jeszcze wypluwam z siebie biura (a już nowe dokładają). Nie dam rady nic poza zleceniowego jeszcze przez 2-3 tygodnie ruszyć.

 

Zbieramy prace, ankieta i koniec. Proszę o podanie kodów do finishów.

Edytowane przez KaeMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neiraa

 

myślę że gdy dorzucisz jakąś lampkę i poprawisz teksturkę (ponieważ IMHO jest trochę rozjechana/niewyraźna) na ścianie to masz chyba największe szanse na wygranie tej mini-bitwy ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie szybciej byłoby wymienić kogo Dynia NIE wkurzył ;) ma chłopak dar do zaśmiecania słowoprzestrzeni tak też BAN należał mu się jak padlinie muchy. Może przemyśli sprawę i przestanie prowadzić taką zmasowaną ofensywę na całym szerokim froncie max3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ładnie, Duna się autozbanował, tego jeszcze nie widziałam o_O

 

Marshall dzięki za uznanie, ale własnie nie mam kompletnie czasu na robienie lampek ani nawet poprawianie, bo i tak urwałam na to czas z projektu. Niestety, czas to pieniądz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko, przyznaję bez bicia. Ostatnio więcej latam i projektuję niż przy kompie siedzę a w dzień też ostro speedowałem przez kilka ostatnich dni.

WilL jeszcze dorzuci to co ma i o ile dobrze widzę to do sondy pójdą: Neira, tob01, Will i Dunablaster.

Przy takiej frekwencji myślę, że jeśli zaczekamy trochę na WilLa to nic nikomu się nie stanie.

Mój projektant zadziwiająco zamilkł, więc wieczorem wrzucam swoją propozycję ale zaczynam tak późno, że od Was będzie zależało czy pójdzie do sondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności