Skocz do zawartości

Konkurs "Creatures and Critters" $15000


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

serwus :)

 

 

Myślę, że Animotion ( http://www.max3d.pl/news.php?id=615 ), gdzie pula nagród wynosi ponad 100 000 PLN tylko dla studentów jest jednak znacznie lepszą inwestycją :)

 

M@TI - moglbys napisac skąd Cie sie wzieła ta pula naród ? bo ja trailem tylko na tekst o tym ze bedzie do wyboru jakis soft od autodesku,

oraz że ......zastrzegaja sobie prawo nie przyznania nagrody.

 

Kibicuje takim inicjatywom, ale moze po prostu czegos nie doczytalem.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

M@TI - moglbys napisac skąd Cie sie wzieła ta pula naród ? bo ja trailem tylko na tekst o tym ze bedzie do wyboru jakis soft od autodesku,

oraz że ......zastrzegaja sobie prawo nie przyznania nagrody.

 

Kibicuje takim inicjatywom, ale moze po prostu czegos nie doczytalem.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

 

Hehe, bo jestem wplątany duszą i sercem w organizację tego konkursu :) Odnośnie nie przyznania nagrody - szanse są nikłe - to raczej regulaminowe uzasadnienie sytuacji, gdyby dwie nagrody otrzymały pierwsze miejsce, itp. Muszę przyznać, że regulamin to najcięższa część przygotowań do konkursu :) Nie ma co się bać i podejrzliwie do tego podchodzić - tu nie ma żadnych haczyków.. no, przynajmniej ja o żadnych nie wiem ;) Poza tym bardzo możliwe, że w animotion pula nagród jeszcze się zwiększy - nie chcieliśmy zwlekać z promocją.

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Animotion ( http://www.max3d.pl/news.php?id=615 ), gdzie pula nagród wynosi ponad 100 000 PLN tylko dla studentów jest jednak znacznie lepszą inwestycją :)

 

No tak, tylko ze tu chodzi o stilke a tam o animacje. To troszeczke inne targety.

Swoja droga dlaczego akurat wymogiem jest bycie studentem? To znacznie zaweza krag uczestnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to z drugiej strony - niektóre konkursy"otwarte" mają tak wyśrubowany poziom, że studentom, a tym bardziej studentom z polski jest niesamowicie ciężko się przebić. W Animotion nagrody są na wyciągnięcie ręki - zawężając krąg do 2 mln studentów, dużo łatwiej jest nasycić środowisko informacją o konkursie i zmobilizować do działania tą część, która jest w stanie podchwycić temat. Poza tym, albo przede wszystkim, jednym z celów, jakie stawiamy sobie w MediaFrame jest propagowanie edukacji w dziedzinie CG, to i poprzednie argumenty powodują, że Animotion skierowane jest właśnie do studentów. Myślę, że w najbliższym czasie na stronie animotion.pl pojawią się nowe informacje, więc zachęcam do zaglądania :) Już dzisiaj mogę napisać, że jury zasilił Bogusław Zmudziński - dyrektor programowy Etiudy&Animy. Przy okazji udało nam się otrzymać wsparcie ze strony festiwalu, co myślę, może być traktowane jako dodatkowa nagroda :)

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności