Skocz do zawartości

"Partly Cloudy" - nowy krótki metraż Pixara


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koncept średni na jeża, bywało lepiej ... generalnie moim zdaniem PRESTO nic nie przebije, szczególnie, że wszystkich PRO animatorów wzieli do produkcji Toy Story 3 i UP przez co ekipa do składania tego filmu złożona jest bardziej z "inbetweenerów". Osobą odpowiedzialną za produkcję jest Peter Sohn, główny kolo w Pixarze wykonujący storyboardy i kamere ... animacje traktuje bardziej jako FUN.

 

Pewne jest, że ujęcia będą wyglądać rewelacyjnie bo gość ma naprawde mega pojęcie ... widziałem z nim kiedyś godzinny wykład jak prawił morały na temat robienia ujęć i operowaniem kamerą w filmach animowanych na podstawie takich filmów jak "Monachium", "Black Hawk Down" i np. "Duel".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w polsce to jest tak: jak kto robi cos zle ale wszczycy po tej osobie/organizacji jezdza ale zasada jest taka ze nie mozna sie powtarzac wiec za ktorym razem wychwala sie osobnika/orgranizacje. I w druga strone dziala tak samo jak ktos robi cos dobrego to za ktoryms razem wypada tylko pojechac po calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SEB: przeca Pete Sohn to zdecydowanie pierwsza liga animatorow postaci, a przy tym zdolny story artist, charakterny podkladacz glosu (ratatujuwy Emille) teraz na dodatek z ostrogami rezyserskimi :) Istny człek renesansu ;) Z kamerą tez walczy ? mozliwe :) Multitalent! Ta sekwencja akurat na kolana mnie nie rzucila, ale licze na to ze najciekawsze bedzie dziac sie w chmurach ;)

 

@JmTm00: Dumbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrozumiałem, że mam nikłą wiedze na temat Pixarowych produkcji. A to dlatego, że nie zauważyłem aby to jakoś przesadnie odstawało od wizualnego poziomu średniej sceny w ich filmach. Na pewno aż syfem bym tego nie nazwał. Co najwyżej filmem bez jakiejkolwiek wartości merytorycznej, bo mam wrażenie, że dosłownie nic z niego nie wynika. Nawet żartu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności