Jump to content

Dodge Challenger (moja 2 praca)

pae46
 Share

Recommended Posts

Witam

Ukonczylem wlasnie 2 projekt w zyciu przy uzyciu programu 3ds max.

Wiem ze nie jest doskonaly i sam to widze ze wiele rzeczy trzeba poprawic ale poprostu zamalo mam wiedzy na to, prosze o jakies podpowiedzi, wskazowki. Aha i jak mozna to jakis tutorial do oswietlenia tego samochodzika (zrobilem ja tak jak umialem(swiecacy material),ale niewidac wszystkich ksztaltow samochodu tak jak bym chcial)

Render na szybko:

f1852ce853e57e04m.jpg

no na masce zdecydowanie za gęsto w porównaniu z resztą :)

dziwnie siatke ułożyłeś przy nadkolach, ale tak to jest ładnie :) ja robiłem hondę civic, ale wywaliłem z dysku niepotrzebnie, bo brałem się za następny ;/

Edited by Eddy__

Maska, mysle, ze na screench jest juz po MSx1, tak to mozliwe.

pae46, siatka jest z NURMSem, nie NURBSem. NURBS to technika modelowania, NURMS to skrot od Non-kto-by-to-pamietal-Mesh Smooth.

Na drzwiach- i miedzy nimi a tylnym nadkolem, na pewno masz bledy- przez wielokaty.

Edited by Kr3tz

tutaj popraw ... buduj czworokąty za wszelką cene unikaj piecio i wyższych n-kątów ,trójkąty tylko na płaskich w miare powierzchniach bo też ms walą najlepiej 4-kąt .

wrzucaj na imageshcack duże rozdzielczości siatki jak z czymś będziesz miał problem wtedy lepiej pokazac co poprawic...

111111p.jpg

zielone dodaj czerwone usuń

Wlasciwie to ja jestem z siebie zadowolony:

46989593.th.jpg

Fakt scene zrobilem nieudolnie ale jakos to wyglada ;] Jescze mam prosbe, moglby ktos pokazac mniej wiecej jak ustawiac swiatla sceny itp?

Dobra mysle ze juz zostawie Challengera :) Wiele rzeczy jeszcze do poprawy ale szczerze to mam juz dosc jak na niego patrze, zaduzo bledow zrobilem i teraz mnie draznia :) Zabieram sie za jakis environment :))

10352733.jpg

68658540.jpg

Edited by pae46