Jump to content

Challenge Corner Edycja 12 [4/2009]. SONDA


miriam
 Share

Głosuję:  

101 members have voted

 1. 1. Głosuję:

  • dzudzu
   7
  • ortheza
   53
  • Rembik
   12
  • atheg
   20
  • serio
   7
  • Toxotes
   2


Recommended Posts

TYP: DOWOLNY (Koncept, Ilustracja, ...)

TEMAT: "GRUBY i chudy" by serio

Głosowanie: 01.05.2009 - 5.05.2009

 

W opowiadaniu historii ważny jest bohater ale jeszcze lepiej gdy jest ich dwóch. Zgrany duet najczęściej funkcjonuje w licznych opowiadaniach jako wzajemne przeciwieństwa. Mały szybki,- duży powolny etc. Stanowi to doskonałe podłoże do stwarzania licznych zabawnych scenek oraz ogólnemu pozyskiwaniu sympatii przez odbiorcę. Oczywiście konwencja nie zawsze musi być komediowa.

 

Dowolność jest ogromna. To do Was należy wybór czy chcecie aby bohaterowie byli ludźmi, zwierzętami, potworami, etc czy ma być śmiesznie, poważnie i tak dalej.

 

Poniżej nominowane prace: (kolejność wątków)

 

chc12sonda01.jpgchc12sonda02b.jpgchc12sonda03q.jpgchc12sonda05.jpgchc12sonda06.jpgchc12sonda07.jpg

Edited by miriam
Link to comment
Share on other sites

Hmm, naprawdę ciężki wybór. Otheza zbudował naprawdę wiarygodne tło i fajny detal na twarzy tłuściocha. Rembik nieźle wg mnie zbudował kontrast pomiędzy postaciami, pieski dużo dodają ilustracji. Ahteg stworzył ciekawe bardzo projekty bohaterów i bardzo dynamiczną scenę. U serio podoba mi się futerko, fajne, mięciutkie. Waham się zatem pomiędzy tą czwórką, bo w pracy Toxotesa, choć charakterologicznie fajne stworki, to za bardzo czuć techniczne niedociągnięcia. Zbyt miękko jeszcze traktuje bryłę.

 

Remik jednak. Niezdarny grubas mnie zauroczył.

Link to comment
Share on other sites

wiele bardzo interesujących prac, powstało w tej edycji, z niesamowitymi wizjami, co mnie cieszy ;], trudny wybór przyznaję, wahałem się pomiędzy pracami Dzudzu, Orthezy oraz Serio, mój głos tym razem poszedł na dzudzu.

Link to comment
Share on other sites

Wow... odkąd jest odnośnik na głównej stronie max3d.pl sonda wyraźnie przyspieszyła! Szkoda, że nie wszystkie mini-bitwy są tak promowane.

 

moja wina ;), ale obiecuję poprawę, kruca czasem po prostu nie mam na to wszystko czasu, sorka.

 

//Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Zatem, ogłaszam co następuje: Zwycięzcą 12 Edycji ChC zostaje po raz kolejny ;) Ortheza. Zarówno jemu jak i pozostałym uczestnikom oraz wszystkim, którzy bitewników wspierali serdecznie dziękujemy. Zapraszając tym samym na kolejną edycję, która pojawi się niebawem.

 

//pozdr.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy