Skocz do zawartości

pojazd 3d: Mitsubishi Lancer Evolution


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim :) chcialbym pokazac kolejne autko ktore powstaje tym razem do najnowszej kolekcji Hdmodelscars4 :) rendery w starym wydaniu bo mysle ze w najnowszej kolekcji troszke sie zmienia klimatem:) enjoy:)

 

mitsubishinazewnarzfron.th.png

 

mitsubishinazewnatrzbac.th.png

 

mitsubishifront001.jpg

 

 

mitsubishiback001.jpg

Edytowane przez JOKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no pędzicie z tymi samochodami :) ładnie, tylko że coś na masce przy wlotach jakaś nierówność chyba. I nam miłość boską dawaj mniejsze rendery i odnośniki do hires bo jak dasz takie ogromne png to to się ładuje i ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham te autko..kiedyś je sobie kupie :)

Świetnie zrobiony i pokazany.

Na piasku mogłyby by zostać jakieś ślady opon...bo tak to wygląda jakby go kto z helikoptera zrzucił. Ale skoro pisałeś że bedzie w innym klimacie to luz.

gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOKER: Możesz zdradzić jak się auto scala z hdrka? Tzn. masz tło jako hdri ale auto fajnie w perspektywie ujęte, rzuca cień gdzie ma być etc. Jak to się robi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
no pędzicie z tymi samochodami :) ładnie, tylko że coś na masce przy wlotach jakaś nierówność chyba. I nam miłość boską dawaj mniejsze rendery i odnośniki do hires bo jak dasz takie ogromne png to to się ładuje i ładuje.

 

ok:)dalem linki do renderow zeby sie nieladowalo niewiadomo ile co do nierownosci na masce przy wlotach niema takiej mozliwosci zeby tam cos bylo krzywo :):)

 

Nvidia-"JOKER: Możesz zdradzić jak się auto scala z hdrka? Tzn. masz tło jako hdri ale auto fajnie w perspektywie ujęte, rzuca cień gdzie ma być etc. Jak to się robi ? :) "

 

hdri to tylko gory i niebo reszta to scenka czyli piasek textura kamienie model cien osobne swiatlo direct od strony slonca:)

dzieki za komenty:)

Edytowane przez JOKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Euzebi-"nie wiem czy mi sie wydaje ale klamka tylnia jest chyba lekko za wysoko i zagłębienie na lini bocznej aa właściwie brak zagłębienia(albo to całkiem inne modele hmm)"

 

z ta klamka to chyba jest ok no ale z centymetrem nie odmierzalem wiec trudno powiedziec :) co do zaglebienia to wina tego ze jest inne oswietlenie niestety te ujecia a raczej odbicia na karoseri nieuwidaczniaja tego :) to co pokazales to zdjecie studyjne wiec jest inne oswietlenie napewno gorne jakies lampy ktore rzucaja cien stad masz taka ladna czarna linie :)tez mam studyjne rendery tego autka i akurat tam jest bardzo ladnie widzoczna :) co do modelu to trudno by bylo zrobic te autko bez tej charakterystycznej lini :)zreszta zwroc uwage na linie drzwi chyba nie idzie od listwy okna do progu rowno :):)pozdrawiam i dzieki za doglebna obserwacje :P

Edytowane przez JOKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BiX

słaby model, na początku myslałem, że to rower :D

 

ekhem, serio to nieźle wam te autka idą. Sceny byście mogli wkoncu zmienic.... :) hehe no ale model świetny imo.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby model, na początku myslałem, że to rower :D

 

ekhem, serio to nieźle wam te autka idą. Sceny byście mogli wkoncu zmienic.... :) hehe no ale model świetny imo.

 

pozdro.

 

scenki chyba beda zmienione wiec narazie stary render tylko wchodzi w gre :)poczekamy az sie skonczy produkcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny obrazek. Grill obrzydliwy, ale mowie specyfice o auta nie modelu ;)

 

Mam pytanie "prawnicze". Evermotion bedzie to sprzedawac. Czy macie jakos to dogadane z producentami aut? Design samochodu jest sprawa zastrzezona, uzycie jakiegos modelu w grze wymaga zgody producenta. Wizki to inny, lzejszy przypadek, ale formalnie wyglada (chyba?) podobnie. Osobna sprawa jest pojawienie sie znaku firmowego tychze producentow.

 

"You can use Evermotion Products as a part of a game, if the products are contained inside a proprietary format and displays inside the game during play" - cos takiego znalazlem w pliku licence.txt na na strone Evermotion, ale nie do konca rozumiem.

 

Pytam calkowicie z ciekawosci, bez czepialstwa, po porstu mnie to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny obrazek. Grill obrzydliwy, ale mowie specyfice o auta nie modelu ;)

 

Mam pytanie "prawnicze". Evermotion bedzie to sprzedawac. Czy macie jakos to dogadane z producentami aut? Design samochodu jest sprawa zastrzezona, uzycie jakiegos modelu w grze wymaga zgody producenta. Wizki to inny, lzejszy przypadek, ale formalnie wyglada (chyba?) podobnie. Osobna sprawa jest pojawienie sie znaku firmowego tychze producentow.

 

"You can use Evermotion Products as a part of a game, if the products are contained inside a proprietary format and displays inside the game during play" - cos takiego znalazlem w pliku licence.txt na na strone Evermotion, ale nie do konca rozumiem.

 

Pytam calkowicie z ciekawosci, bez czepialstwa, po porstu mnie to interesuje.

eee w sumie o to mnie nie pytaj :) jesli jest tak jak jest to musi tak byc:) masz maila everowego na naszej stronie pisz jak chcesz wiedziec wiecej :)ja jestem od brudnej roboty modelowanko modelowanko modelowanko:):):)i love this job:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Ty, a skąd piasek zszczasnąłeś? :)

a jak myslisz ?u mnie pod blokiem pelno takiego piasku :)zapraszam :)a ogolnie to wiesz photoshop i jedziesz :)

Edytowane przez JOKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja doceniam wkład pracy i w ogóle respekt bo wiem ze takie fotoreal rendery nie są łatwe ale mnie jako tako całość nie powala, taka nudą trochę wieje. wyglada jak by byl przeznaczony na billboard albo do paczki samochodów ulicznych do turbosquid. ale nie w sumie to takie czepanie się, taki mój punkt widzenia. pzdr :)

edit: a nie sorry nie doczytalem ze to jest jednak model do paczki tyle ze do evermotion ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności