Skocz do zawartości

WIZ: Apartamentowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako ze rzadko coś prezentuje postanowiłem pokazać co nieco, ostatnią robótkę którą wykonałem w dwa dni jako ze taki był prykaz. Nie ma niesamowitych fajerwerków ale sądzę ze jest to przyzwoita wizualizacja. Jestem ciekaw waszej oceny, komentarze będą mile widziane i oczywiście dobre rady tez się przydadzą na przyszłość :).

 

pozdrawiam.

 

wisla20090508zoomimage.jpg

 

wisla20090508view04copy.jpg

 

wisla20090508view02copy.jpg

 

wisla20090508view03copy.jpg

 

wisla20090508view05copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemne rendery. Dziwnie jednak wygląda taki bloczek w szczerym polu. Ciekawa architektura, taka moderna lat 20-30-tych trochę. Czym świeciłeś: sun+ sky czy sun+hri ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, 1 najlepszy - źeleń mogła by być mniej nieco zróżnicowana kolorystycznie, i to zdjęcie w tle na 2 kiepsko - levelami mógł byś je troche bardziej dopasować do 1 planu - fakt perspektywa powietrzna robi swoje, ale tak duże zróżnicowanie planów nie wypadło dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo nieźle, ale pusto faktycznie :) Poza tym mi się podobać.. pierwszy render imo najlespzy. Ostatni też byłby nice jakby się coś więcej na nim działo. ;) hmm ale... miło się patrzy ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ladnie, zwalszcza ze robione w dwa dni. Tak jak juz przedmowcy wspomnieli troche malo sie dzieje, przydaly by sie jakies auta na prakingu, podkrecilbym troche kolorki bo niby sloneczny dzien a wszystko to takie troche ponure, bez zycia; na niektorych roslinach widac biala obwodke po wklejeniu. Fajnie wyszly ludziki, to RPC zdjecia czy cos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlosss-no pusto tak wyszło:P. thx

mkeruj- dzieki:)

Soul Master- byc moze jescze dla wlasnej satysfakcji przysiade jeszce.

Filip- dzieki:)

Dunablaster- Q7 bedzie w sam raz bo to beda drogie apartamenty:D

siwy- dzieki:). ten budynek wlasnie troche tak stoi samotnie, ale ze sto metrow dalej juz sa nowe domki. Budynek jest wlasnie z okresu przełomu 20 i 30 lat ubiegłego wieku, jest zapuszczony, ale dobrze czasem cos takiego odrestaurowac:)

Loki- dzieki:). Tak troche wklejki mi nie wyszły, czesciowo z powodu braku czasu:P

BiX- dziekuje:)

Pawelkos- Ponure kolory zamierzone, nie miał byc sielski klimat deweloperski raczej skłaniajacy do refleksji:D, jak wezme sie jescze raz za to to postaram sie wycisnac wiecej z tego budyneczku bo jest tego warty:). Ludki to modele 3d bardzo proste a jedna panna w płaszczu brązowym pierwszym ujeciu to wklejka w ps.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności