Skocz do zawartości

Smooth


brayanpl

Rekomendowane odpowiedzi

:DCześć:D Mam mały problem ;] jak uzyskać taki efekt jak na Tym zdjęciu ;( ?

Koleś naciska "3" na klawiaturze ja również a mnie nic się nie dzieje ... Wchodziłem nawet w Mesh--> Smooth i nic tzn wygładza się wszystko ale w większym stopniu ... nawet jeżeli wartość Division zmniejsze do 1 ... Moze trzeba coś skąfigurowac jezeli tak z góry dziękuje za odpowiedź i za pomoc ;] Pzdro;)

http://s3.zapodaj.net/7403717.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak nie mozesz znalezc tej opcji to zrob to naokolo ale to nie to samo co w tutku najwidoczniej, ale coz ... jak masz inna wersje a chcesz cos podobnego widziec :) to zrob tak:

 

1. Klikasz F3 - jestes w menu polygons

2. Klikasz sobie w "Proxy"-> SubDiv Proxy

3. potem z zaznaczonym obiektem klikasz "Proxy" -> Toggle SubDiv Proxy.

 

Ale najlepiej kliknij po prostu z zaznaczonym obiektem 3 ... no ale jak nie dziala to coz ... nie ta Mayka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie kolego, smooth mesh preview wprowadzili jako wielka innowacje dopiero w wersji 2008.

W starszych wersjach musisz skorzystac z subdivproxy preview, czyli wybierasz z menu

polygons/proxy/subdiv proxy i edytujesz glowny obiekt a w miedzyczasie wygladzony

przejmuje wszystkie zmiany ktore wprowadzasz do glownego.

Jak juz wyglada wszystko jak trzeba usuwasz proxy i wygładzasz standardowym smoothem glowny obiekt. Fajne jest to ze ten wygladzony obiekt proxy mozesz sobie

przesunac, i widziec wtedy dwa naraz w trybie cieniowania albo np w trybie dwoch kamer.

Ogolnie troche to upierdliwe, ale niech pocieszy Cie to ze w starszych wersjach mai bylo jeszcze dziwniej - w takiej np 2.0 trzeba bylo samemu laczyc nody geometrii z jakimis matrycami danych i samo to zajmowalo dobre pare minut ;]

A ogolnie warto sie przesiasc na tą conajmniej 2008, sporo w niej pozytywnych zmian.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności