Skocz do zawartości

Scena 3d: Rose Miracle


Rekomendowane odpowiedzi

Cała praca powstawała gdzieś tak ze 2 lata, a przynajmniej jej części. Aż w końcu postanowiłem złączyć te postacie do kupy, druknąć i sprezentować dziewczynie :). zacząłem od bawienia się "kopiowaniem" postaci z kreskówek.

Postać Świecznika jest zrigowana więc może kiedyś powstanie filmik.

 

3834469.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tło dałem specjalnie nijakie by nie odciągało uwagi od tego co jest w tle. Miałem cały zameczek w tle zrobiony, ale (i tu mnie nie przekonacie) nie dawało to dobrego efektu. Na wosku nie tez zbytnio sie nie skupiałem bo i tak płonień jest wlepiony i trudno mi było osiągnąć dobry efekt. :)

Dziękuje za komentarze

Edytowane przez Cerebrate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczątko :D Płomieniami to rządzisz :D I te kolorki takie bajeczne, ciepłe i przyjemne, aż chce się patrzeć :) Różyczka wyszła niesamowita.

Najbardziej pod wrażeniem płomyków jestem: nigdy nie widziałem ognia w 3d realistycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczątko :D Płomieniami to rządzisz :D I te kolorki takie bajeczne, ciepłe i przyjemne, aż chce się patrzeć :) Różyczka wyszła niesamowita.

Najbardziej pod wrażeniem płomyków jestem: nigdy nie widziałem ognia w 3d realistycznego.

 

Zawsze staram sie być uczciwym i nie oszukiwać wiec powiem ci ze płomień jest wkomponowany ze zdjęcia po retuszu w Photoshopie. Nie miało sensu bawienie sie jakimiś pluginami do statycznego obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Spróbuj to oświetlić jakoś ładnie i może być ciekawie. Brakuje jakiejkolwiek gry świateł - warto się tym pobawić. Jakiś akcent w tle pewnie też by nie zaszkodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności