Skocz do zawartości

Licencje na Maxa i Szopa


09121986

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Tak przeleciałem z grubsza stronki i mam takie pytanie ...

 

Dla jednoosobowej firmy , by móc działać komercyjnie w maxie i szopie ,

ile kosztuja licencje , i jakis namiar bo szukalem na stronie adobe i autodeska nie jestem pewny ktora licencja jest potrzebna ...

 

 

PZDro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Licencja zwykła, najzwyklejsza :) Na maxa to jednostanowiskowa z dodatkową sieciową możliwością wykupienia subskrypcji.

 

W procadzie jest 3ds Max 2010 SLM

 

"Licencja jednostanowiskowa - SLM znajduje się na komputerze na którym został zainstalowany program." - 19 265,39 zł brutto :D

 

"Szopa" komercyjną masz tańszą, 3795.00 zł. :)

Edytowane przez aduko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxa można mieć taniej - oryginalnego rzecz jasna :) Było o tym na forum, najpierw się kupuję wersję studencką później upgrade do komercji. Chociaż nie wiem czy to nadal aktualne w wersji 2010. Photoshopa trochę taniej też można dostać, niż wyżej kolega napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aduko: no wlasnie widzilem ze az tyle i sie troche przerazilem ze az tyle ,

 

Zgred: Hehe ten szop za 3 czy 4 tys to nie robi roznicy jak za maxa trzeba zygnac 19 tys :/

 

Takie ogolne jeszcze pytanko a nie da rady jakis starszych wersji maxa kupic ?? bo na dobra sprawe po co mi 2010 ... jak na 2009 mi sie dobrze pracuje ..

Z chwila wyjscia nowej wersji odrazu wycofuja poprzednie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ogolne jeszcze pytanko a nie da rady jakis starszych wersji maxa kupic ?? bo na dobra sprawe po co mi 2010 ... jak na 2009 mi sie dobrze pracuje ..

Z chwila wyjscia nowej wersji odrazu wycofuja poprzednie ??

 

kupujesz licencje. W zasadzie tak bylo w studiu gdzie pracowalem. Kupowalismy licencje Maxa, a to czy istalowalismy na tej licencji Maxa 9 czy 2009 to ich nie obchodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugą licencje można mieć do użytku domowego gratis (albo za niedużą dopłatą). było coś takiego że kupując do firmy można było dodatkowo zainstalować na kompie w domu, więc teoretycznie może to być komp do renderingu. ciekawe czy jeszcze jest ta zasada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny: W sumie racja , tylko ciezko uzbierac taka kwote w dzisiejszych czasach ... a max to jedna z wielu rzeczy za jakie trzeba wybulic , + szop + vray + AE +reklama + serwer + jakiegos potwora do liczenia ... myslalem ze cos moze wymysle w tym roku ale koszta troche mnie ostudzily :(

 

Dzieki panowie za stronki !

 

PS. Jakby ktos mogł sie podzielic , jakimis info na temat otwierania czegos takiego , badz pracy na wlasna reke bym byl wdzieczny , prosze na gg albo priv ....

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak Blender lub Wings + Blender? Jeśli umiesz już modelować w maxie, to Wingsa się nauczysz w 2 dni a Blendera w tydzień lub dwa, i przy okazji oszczędziłbyś sobie 19 tys na grubszego potwora do liczenia. Vray też by się znalazł http://blender.bevice.ru/index.html

XSI i Cinema4d też są tańsze od maxa z tego co wiem.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności