Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Lamborghini Reventón


szczery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam moją ostatnią pracę. Czasy renderowania to średnio 12h na klatkę prockiem c2d E4300@2,5GHz w 3ds max 9. Jak zwykle jestem ciekawy Waszych komentarzy i opinii.

 

reventoncam1.jpg

 

 

reventoncam2.jpg

 

 

reventoncam3.jpg

 

 

reventoncam4.jpg

 

reventondetale.jpg

 

 

reventoncam16przod.jpg

 

 

reventoncam16tyl.jpg

Edytowane przez szczery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Studio dość oryginalne i ciekawe. Model dokładny, z detalami. MeshSmooth niestety nawala w paru miejscach, tekstura włókna węglowego ma bardzo widoczny tiling, a shadery karoserii i wnętrza pojazdu wyglądają mało realistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi się wydaje ale tylne światłe były trochę bardziej splaszczone. render jakos mnienie powala, moze przez ten dof (lubię wyraźne rendery). szczegolnie widok z tyłu. wygląda jakby ktoś bez wiekszeo zainteresowania podszeł i zrobił mu fotkę :) rozumiesz, dałbyś jakas fajna erspektywę, jakieś przechylenia, od dołu etc. ale ogólnie dobre wrazenie sprawia takie 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny model choć jeszcze niedopracowany. Trochę za ostre wydają mi się krawędzie na środku maski i zderzaku przednim. Nadkole z przodu inaczej wygląda. Nie jest idealnie łukiem lecz ma jeszcze krawędź lecącą od otworów. Studio takie sobie. Jak bym miał kasę i szukał czegoś na podstawie zdjęć to na podstawie twoich renderów nie wziąłbym go pod uwagę. Za mało drapieżności i słaba kolorystyka do takiej bryki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności