Skocz do zawartości

Khaz


KhazadThard

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie, nie śpię tylko kobieta domagała się trochę czasu i uwagi xD przynajmniej raz w tyg chciała być ważniejsza od ołówka i kompa xD

 

edit.

oto i dzisiejsze dobranocki

jeden szkic pociągnięty

32010844.jpg

 

i taki na zupełnym końcu się z plamy mi wyłonił jak opcjami pędzla się bawiłem

16404119.jpg

Edytowane przez KhazadThard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, chyba zacznę o wiele częściej się suwaczkami różnymi bawić:)

Z wczoraj z nocy i godzinka dzisiaj;) piractwo post-apo.

piratel.jpg

 

Twarz nie pasi, do wymiany raczej, chyba że coś z nią wykombinuję;)

Jeszcze trochę roboty nad tym;) [uprzedzę wypowiedzi: czarny stamtąd zniknie i chyba zimne światło z prawej od dołu dam]

 

Wszelkie opinie i porady mile widziane:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

jako że dzisiaj pieprzę wszystko czego dotknę to tylko szybką podmalówkę piratki zarzucę, przenosiny w zimę, to chyba ciekawsze niż pustynne post-apo

pirate2.jpg

 

macie może jakieś rady co do rysowania śniegu?

 

Edit:

mam prośbę:

kurde bele jak jest kompletnie do d... to napiszcie to;) zawsze to jakaś opinia:)

Edytowane przez KhazadThard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, dają Ci jakieś dupne przykłady :) Zgubiłeś teraz całkiem dół pracki, ale moim zdaniem problem tkwi głównie w pozie - jest sztywna, spróbuj ugiąć nogi, dodać trochę negatywnej przestrzeni między ręką a tułowiem, tak żeby nabrało życia. Skoro naokoło śnieżyca to może niech na postać to oddziaływuje - potargaj włosy, spróbuj ustawić ciało tak, jak by się zmagało z wiatrem...wykadruj też lepiej bo masz kawał niezagospodarowanej przestrzeni, no i jest strasznie centralnie...no ja bym tak zrobił :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemnie robi się paciaję z kolorów tylko zapanować nad tym dla mnie zgroza

 

Może niepotrzebnie próbujesz nad wszystkim zapanować ? :) Próbowałeś po prostu dać temu szansę ? Uważasz że graficy malując np. speedpainting mają zaplanowaną każdą plamkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr - coś w podobie... hmm zobaczę za tydzień jak mi się banicja skończy, czy będę to poprawiał jeszcze, czy wrócę i do ćwiczeń jakichś zasiądę;)

 

Ogólnie wielkie dzięki za taki odzew, bardzo to pomaga wychwycić wszystko co się skopało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, bardzo fajnie zaczynas zpanowac nad krawedziami, jeszcze kilka strategicznie umiejscowionych twardych, ostrych i bedzie bomba. Duzy + Khaz.

 

Odnoisnie kompozycji, zrob z tego ujecie panoramiczne i przesun stwora w prawo, dasz mu miejsce do "oddechu" w ten sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, tak jak lubię dzisiaj... wracam napruty i pozytywy na start:) dzięki chłopaki:D

 

edit;

o coś takiego chodziło z kadrem? z tymi krawędziami ("jeszcze kilka strategicznie umiejscowionych twardych, ostrych") to albo nie ten stan umysłowy dziś albo trzeba mi bardziej łopatologicznie;D

smok2l.jpg

Edytowane przez KhazadThard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leb jest dobry ( ani mi sie waz go zepsuć! ;) ) zajmij sie teraz reszta, bo poki co to jest "one man show" jedyny element na ktorym mozna zwiesic oko to glowa smoka reszta wieje nuda. Wprowadz tam jakas historie, tchnij w to zycie.

 

P.S Niezly ten kwiatek, nie przesadzaj.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro mnie pokonało:) ale że w domu trochę ludzi było i lenistwo panowało takie że nie wszystkim chciało się uciekać więc oto moja siostra:) dwie pozy przedtelewizorne (+wariacja mojego skanera na temat ołówka)(a4)

skanuj0010kopia.jpg

skanuj0009kopia.jpg

i szkice luźne tabletowe z dzisiaj

szkice.jpg

Edytowane przez KhazadThard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się łeb smokoida nie podoba. bardziej by pasował na jakieś stworzenie żyjące w wodzie- tych ryb jest mnóstwo i niektóre są naprawde dziwaczne: np taka mocropinna. ma przeźroczystą głowę :P

http://scienceblogs.com/pharyngula/upload/2009/02/macropinna.jpeg

 

 

za to bardzo podobają mi sie szkice zwierząt :)

jakbyś robił takich więcej, zdecydowanie więcej byś sie nauczył w krótszym czasie: bo to jest studiowanie formy i kształtu i natężenia światła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde!! ten link ktory dales jest magiczny!! niektore wygladają jak jakis surreal :D:D:D:D, chyba przecwicze to ze swoją siostrzyczka, hehehe z ostatnich pracek najbardziej podoba mi sie drzewko, pozostalo jakies niedopowiedzenie itp. fajnie to sie prezentuje. Co do portretu to wydaje mi sie ze uogolniles pare rzeczy i poprostu je troszke olales(?) tak to wyglada, np. ucho, usta. widac ze przy nich dlugo nie dlubales :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, hmmm, głowa zbyt przesunięta w prawo względem klatki piersiowej. Pokaż mu choć trochę tej lewej ręki, bo gdyby nie kosa, to bym przysiągł, że się właśnie drapie tam, gdzie proktolog pracuje. Popraw mu te nóżki, no i trochę walor popraw, bo gdzieniegdzie za jasno. Pomyśl też trochę nad dłonią, no ale cóż, to jest WiP, wybacz, jeśli ci tu za dużo nagadałem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności