Skocz do zawartości

Khaz


KhazadThard

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Przed ostatnia praca ma kolor podrobionej czekolady :)

Postać na skale, hmm ciężko ją określić przez kolor szaty który jest bliski kolorowi otoczenia może to zmienić i te ręce wyglądają jak płonące zapałki, wprowadź może jeszcze jakiś kolor w przestrzeń bo praca jest w ubogiej gamie albo ją poszerz w tym zakresie kolorów co już to malujesz. Najlepszy w tej pracy jest kolor nieba przed przemalowaniem wystarczy tam dodać dobry kolor w świetle.

 

co do ostatniej pracy to tu już coś się dzieje ale tak samo przydał by się lepszy kontrast

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzyb po prawej chyba jest trujący, a elektrycznym dorszem narobiłeś mi smaka na bułkę z serem z tesco + dorsz do tego...i gdzie ja to teraz kupię? :( Smok ujdzie. Jeśli jesteś zadowolony, to najważniejsze. Ja bym nieco przygasił te góry z tyłu czy to przez desaturację, czy tam blurem. może dodałbym też nieco jakichś textur temu smokowi (łusek, żyłek, etc.) i jakieś ptaszki/ chmury w tle, ale to Twoja koncepcja i jeśli taki był cel (i jak pisałem, jeśli przede wszystkim jesteś zadowolony), to wszystko gra (jeśli możesz, to może wrzuć to w wyższej rozdziałce). Podoba mi się pomysł z ryboludziem. Rozprasza mnie jednak ta macka wystająca centralnie z...(tym się "nie przejmuj", mi się często kojarzy). Przez tą wielką piłę przywodzi na myśl tego koksa w kapturze z filmu Silent Hill (w grę nie grałem, nie wiem czy był), który dzierżył w dłoni przedmiot podobnych rozmiarów. Odpicuj ten obrazek, może nawet pokuś się o upchanie gdzieś tego elektrycznego dorsza. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ciekawie wyszło, haha troche ni to meżczyzna ni Kobieta :D

ale obojczyki to mu sie troche rozsunely ;p albo zanikly przy mostku ;) w sumie referencji nie widzialem, wiec moge tylko powiedziec jak to wyglada ;)

w sumie moze nie bawilbym sie w tlo ale moze bardziej w postac wlozyl wiecej pracy, bo tak widze bardziej do twarzy sie przylozyles a reszta juz zostala w tyle :)

Z premedytacja krzycze CZEKAM NA WIĘCEJ!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezy - hmm widzę że coś nie grają ale próba poprawienia pogorszyła tylko, sam nie wiem czemu tak, więcej się w to nie będę chyba bawił;) miałem 2h wolne i tyle;)

Florian - dzięki, lepiej tak czy więcej jeszcze uciąć?

 

a więc z poprawką

purplean3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio chodzą mi po głowie latające humbaki i wielkie latające monolity, w sumie na papierze mam już rozrysowane co i jak chcę narysować, te tu to szkic dla złapania kolorów, kompozycja będzie nieco inna, szerzej będzie;) jutro postaram się wrzucić z taką kompozycją jak sobie ubzdurałem;D

pozdro

chc.jpg

 

Swiezy: u mnie problemem jest przeważnie samo znalezienie odrobiny czasu żeby do kompa usiąść, bo tak to np dzisiaj kminiłem cały dzień kompo* pod monolity humbacze:)

 

*co nie znaczy że coś sensownego powstało hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jak byś zrobił thumbów kilka 300x150 walorowo albo najlepiej od razu czystym kolorem, twardym okrąglakiem. Wtedy powiększasz i nie masz kupy z kolorem jak ci się zrobiła tutaj. warto tez znaleźć sobie trochę fot jak działa atmosfera w podobnym widoczku etc etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latajace humbaki, ciekawa sprawa:) tylko jest jeden zasadniczy problem, a mianowicie, nie widać żeby latały... dla mnie one dalej pozostaja w wodzie:P może trochę więcej detali charakteryzujących ląd, zachodzące słonce, chmury lub gdzies walnac księżyc? nie chcę ingerowac w twoją koncepcje, ale myślę, że po tych zabiegach patrząc się na obrazek, wszyscy bedą wiedzieli, że to latajace humbaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm rozumiem ;D chociaż ja właśnie przerzuciłem się na A3 i wcale nie żałuje, ale to w sumie daje mi więcej miejsca w rysowaniu ludzi, humbaki mogą się gnieździć na A4 ;p

fajnie fajnie, dawaj ich tu więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ;D no niby fakt, ja też na lekcjach nie przynosiłem A3 do rysowania sobie ;p raczej gdzieś po zeszytach i A4. No ale to tak ogółem mówiłem;) oki czekam na dalsze rezultaty bo znów się chat zrobi, a ja wole jak jest na masę prac i mało gadania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza ftopa sa 2 rzeczy:

 

a) Ucho. No kaman Khaz? co to ma byc ? ;)

 

b) lekkie swiatelko krawedziowe ( rim light ) na jej szyji.

Niestety zle polozone przez co szyja wyglada plasko i papierowo.

 

Moim zdaniem znacznie lepiej wyszlo by ci to weglem, rozmazujac go tam, gdzie tzreba. Jest taka cicha zlota regula, pieknym, i nizbyt starym kobietom powinno sie uplynniac wyglad. Mozliwie ograniczac to, co sie da. A tym kreskowaniem narobiles mase tekstury.

Brakuje tu tez jakiegos konkretnego focalu, wez najciemniejszy olowek z arsenalu i potraktuj nim jej oczy. Mozesz wykonac wiele tego typu zabiegow, jak przyciemnianie tla, etc.

Ogolnie na plus, dajesz dalej.

 

 

 

P.S Nos tez dziwnie tak, jakby jednym machnieciem gumki potraktowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice - wungiel od jutra;) dzięki za pokazywanie wtop, pomaga bardzo:)

 

na tsp ale mi się odbiegło troszku od klasycznego klimatu pustynnego (jeszcze z 10min mam czasu więc może coś poprawię w kolorach)

beznazwy1kopiapk.jpg

Edytowane przez KhazadThard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robot w tle wyglada ok, ale ta panienka to chyba transwestyta, zupełnie mi sie nie podoba, oddzielona od tła gruba, spasiona krechą. Na twarzy ma zarost i posiada zbyt dlugi tulow:/

Ale rtak jak wspomniałem, robot niczego sobie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wiesz, najlepsze co można Ci doradzić w kwestii panny to znalezienie refki,

okrutnie żeś ją potraktował.

może nie tyle tułów za długi, co zabrakło żeber na końcu i brzuch wygląda bardzo płasko,

nogi to samo, ale piersiom to już przyznaj że nie żałowałeś ;p

narysuj sobie najlepiej szkic klatki piersiowej i naciągnij na nią skórę.

bo wyraźnie tego kształtu mi zabrakło, ewentualnie jeśli refki nie znajdziesz co Ci będzie pasowała spytaj może któraś koleżanka Ci przypopzuje na szybki szkic żeby sobie konstrukcyjnie załapał i już będzie git ;) Policzek ten co jest bliżej też taki płaski się wydaje, uwypuklij go :)

Za to kolorowanie bardzo mi się podoba ;))ja też tak chce! a u mnie z tym gorzej ;)

hm chciałem Ci naszkicować ludzika ale tabletem jeszcze mi to tak nie wychodzi jak ołówkiem więc nie będę poprawiał,samemu widząc u siebie błędy ;)

Ale nie przejmuj się, zaraz ja coś w digitalu spróbuje i się pośmiejemy ;D

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ta baba na tle robota? :D tylko efekt zepsuła i w ogóle nie pasuje do klimatu - to coś ala dodataki do fallouta typu : panienki w bikini biegające w podziemiu. W ogóle brak sensu, prócz tego żeby wywołać wzwód u gracza. :P

połamałeś ją w 10 miejsach, weź kurde następnym razem z refki rób. :D po za tym CO ona tam robi? stoi sobie i zdejmuje gacie? :D prezentuje swoją wspaniałą chudą figurę? :D bez sensu, sorry ;) jeszcze gdyby była cyborgiem czy coś.

 

za to robot zajebi**y :D i kolorystycznie i walorowo i wykonaniowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodź zobacz jakie zwaliste oko wilka mi wyszło! xD

tam Twoja połamana laska przy moim oku to nic ;p

ale laskę ciągnij dalej! Telthony nie słuchaj ;p mi tam się koncept podoba ;)

Zostaw laskę to wygrasz tps! mówię Ci! ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHAHAHAHAHA!!!

 

no, chyba, że już jestem stary i slang ewoluował u młodzieży, ale mimo wszystko LOL

 

Hahahaha :D nie no nieźle lolujesz jak na swój mi nie znany wiek ;p to jeszcze coś z Ciebie będzie xd

Khaz dajesz! ;) chce zobaczyć jak ta laska wygrywa TSP a Joel pisze "tak Świeży, miałeś racje, przecież tak mówiłem" xDD

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności