Skocz do zawartości

Kącik malarza


Areien

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio stworzylem cos takiego...Wzorowalem sie na moim pokoju. Pracka zagarnela mi z zycia juz troche godzin wiec chcialbym sie pochwalic. Podkreslam ze jeszcze nie skonczylem ale zamiorzony efekt juz coraz bardziej jest widoczny. Prosze o rady i opinie czy taka scenka trafia... czy jest oki... hehe.

 

 

 

soft to Cinema 4d:

 

forum.jpg?t=1247656317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no baa ze moje ^^ jeszcze mam druga sciane cala w rysunkach ;)) wlasnie o pomysl mi chodzilo, bo zazwyczaj jak ludzie tu robili swoje pokoje to bylo... schludnie... przepalone swiatla... nowoczesny design.. itp itd u mnie troszqu inaczej i jak Ex3 wspomnial przydaloby sie tu troche rumoru - pewnie tak... ale w porownaniu do wszystkich interiorow to tu nie jest czysto ^^ taka bedzie ta scenka ;] milo ze sie podoba tera wrzuce upa w wiekszej rozdzialce zeby bylo widac powbijane szpilki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumie swiatlo jest lekko pozolkle, troche kontrastu i juz bialego prawie nie ma :)) moze dlatego :| :)) foty rzeczywiscie komorka xD w sumie chodzilo mi o taki lekko rozmazany klimat bo jakby bylo za wyraznie to byloby cos nie tak:/ za czysto by wyszlo, ja bynajmniej mam takie wrazenie. no nie wiem najwyzej trzasne renderka w normalnym swietle i zobaczymy ktory bardziej sie bedzie wam podobal ;)) ponadto mam ryzę papieru troszke mniejszego w wymiarach niz A4 i lekko przyzolkly.

Ładnie na nim sie prezentuja szkice i taki tez tu mialem zamiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc wreszcie udpade:

mam pytanie odnosnie zakrzywienia obrazu za szybą... murek który za nań jest nie powinien być troche bardziej rzeczywisty?? zakrzywiło go jak mnie stara kiedy każe chuchac po imprezie... jak wyłanczam opcje renderu "zakrzywinia i odbicia" to problem znika... wraz z wszelkimi odbiciami ^^ pobawilem sie troche w post produkcje i jestem ciekaw co o tym sądzicie.. sory za troche przybity post pro tam gdzie jes laska ale na lapku moim to calkowicie inaczej wygladalo xD... i troche teraz widze ze jakby kontrast daje po oczach ale jest juz lepiej niz na surowej scence :)) komentarze mile widziane: pozdrawiam :))

 

surowiutki model:

 

10.jpg?t=1254312903

 

123.jpg?t=1254312905

 

tapp.jpg?t=1254312906

 

p.s. w koncu nauczylem sie renderowac do okna xD... w normalnej rozdzialce :))

Edytowane przez Areien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki shqoopoo sprawdze zaraz IOR to moze cos da. renderuje rendererem z cinemy, poczytam o globalnym rozproszeniu swiatla, bump faktycznie odwroce powinno byc lepiej :)) , ten gosc to nie 50cent :)) pozniej napisze kto to bo nie pamietam z jakiej okladki go wzielem :)) dzieks za rady ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności