Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Gitara ESP Eclipse


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam moją najnowszą prackę. Wykonanie jej zajęło mi około miesiąca. Wykonane w 3ds max, render Mental Ray.

Zachęcam do komentowania.

 

Pozdrawiam

 

 

especlipsecamera8.jpg

 

 

 

especlipsecamera61.jpg

 

 

 

 

 

especlipsecamera52.jpg

 

 

 

 

 

especlipsecamera3.jpg

 

 

 

 

 

especlipsecamera4.jpg

 

 

 

 

 

especlipsecamera2.jpg

 

 

 

 

 

 

especlipsecamera7.jpg

 

 

 

 

 

 

eclipse52.jpg

Edytowane przez przemek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajniutka, szkoda tylko ze taka "doskonala" moglbys delikatne wgiecia w drewnie dolozyc bumpem i moze jakies rysy? nie zaduzo oczywiscie, troszeczke tylko

i przy zblizeniach wiekszy sampling by sie przydal w odbiciach (tak wiem, czepiam sie)

i faktycznie leprze studio przydaloby sie, lakier owiele lepiej by sie prezentowal

po za tym spox, teraz zrob ta Hetfielda:

IronCross_ESP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna gitara:) Ale jeśli miałbym wybierać to wg. mnie tylko 4 pierwsze renderki pokazują jej charakterek ;) Na piątym nie wiem czemu, ale ta śrubka, która zapewne i tak powinna się tam znajdować (ta po środku główki gitary) nieco psuje efekt, bo choć rzuca cień, jak wszystkie inne, to jakoś mało przynależnie do gitarki wygląda. A, no i skończyłem na piątym, ale szósty podobnie jak cztery pierwsze, ładny ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez predator747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny model i oddanie detalu. Calosc mi sie podoba, szkoda tylko ze szczedziles na polygonach (co widac na krawedziach na zblizeniach) i na samplingu odbic, no ale rozumiem ze chodzilo o czas renderow, mimo to szkoda troche bo widac ze bardzo starales sie oddac oryginal w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie wyszlo, tylko moim zdaniem material osprzetu (ten zloty) za slabo odbija swiatlo ;) Materialy stojaka jakby byly lepsze, to tez by sie lepiej prezentowalo.

 

Mam jeszcze takie pytanko - mozna prosic siatke? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Co do lakieru to może wydawać się plastikowy ponieważ w rzeczywistości jest on nieco matowy. Zrobienie tej Hetfielda to bardzo dobry pomysł, może kiedyś się o to pokuszę. Na polygonach trochę zaoszczędziłem, gdyż mój laptop i tak ledwo radzi sobie z tym co jest.

Załączam render siateczki.

 

Pozdrawiam

 

eclipsewire.jpg

Edytowane przez przemek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności