Skocz do zawartości

Obiekt 3D: SŁONICA porcelanowa figurka


giegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No może coś tam jeszcze poprawie, a światło nędzne bo jeszcze nie potrafie brazilem dobrze operować, te fotony, kaustyka, świra można dostać od tych opcji :)

 

A klocki, hmm, no jasne to nie ja tylko Słonica!! :):)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha mogę dać jakiś skanek tej figurki, a co do tła to też chyba cosik dodam jak wywołam kliszę :D. Jeszcze jedno chcę się na niej naucyć rigowania i wtedy rozsunę troszke te jej łapy bo są w 100% symmetryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jak wam zapewne wiadomo nie znam się rewelacyjnie na opcjach maxa i/lub brazila r/s, całe tło zmienię według wcześniejszych postów.

 

Damian - mapę HDR dałem do odbić ale to jest taka z białym oknem (na forum max3d) i może nie daje dobrego efektu, może coś źle ustawiłem, będę kombinował. Jeśli chodzi o światło to sie dopiero uczę fotonów :( :P.

 

Wszelkie boxy jak obiecałem wywalę, trudno, ale zmiany nastąpią do dopiero w połowie next week bo nie mam jeszcze zdjęć (niedziela fotograf is notavailable :)) THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zmieniłem tło, podkład i mapę HDR, niestety słoniczka jest nadal statyczna (tzn nogi są symetrycznie rozłożone w pozycji 0) ale tak jak obiecywałem postaram się to zmienić w next week. Podobnie z tłem, dam hi-res skan :), bedzie super zachęcam do komentarzy :):). A oto najnowszy pomysł:

 

slonica%20na%20deskach.jpg

 

he, zapomniałem wyrenderować oczko :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a czemu ta finished praca ma sluzyc ?

ni to prezentacja modelingu ni oswietlenia ni kompozycji ^^

 

co do modelu, to slon nie ma takich uszu ani plaskiej traby i przyrosnietych klow. mimo iz mogles miec duza swobode co do wykonania. Jak patrzyles na slonika ktory stoi u ciebie na biurku i tak wyglada, to prawdopodobnie ten slonik byl zrobiony przez tez niezbyt doswiadczonego tworce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież porcelanowe słoniki zazwyczaj mają takie właśnie uszy i przyrośnięte kły. Przynajmniej tak mi się wydaje. Trąba może faktycznie zbyt płaska, ale też może być. Nie wiem dlaczego się tak czepiasz Sludder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafex, niech on sobie mówi co chce, ale jak patrzę na tą moją figurkę słonika na stole, to ona ma włąsnie taką lekko spłaszczoną trąbę, jedyne czego brakuje modelowi 3d z real ro: inne ustawienie łap, brak ostrych rys i wgłębień, brak śladu dłuta (bo ta moja figurka jest rzeźbiona w takim beżowym marmurze, figurka przywieziona z Bombaju w Indiach prawie 20 lat temu, i nie wygląda jak zwierze tylko jak rzeźba!! Ja tylko staram się zachować właśnie formę rzeźby!).

 

Nie ważne. Niedlugo zamieszczę ostatni pomysł, wkomponowane w zdjęcie, i dodatkowo dam zdjęcie lub skan realnej figurki. Nar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności