Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Ferrari Modena


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sludder, mr.white -> a widzieliscie plakaty z babka z duzym cycem na slupach informacyjnych? malymi literami bylo na nich napisane cos o wystawie motorow i samochodow na hali wlokniarza :] stal se posrod setki motorow i 10-ciu samochodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ale super w morde wywalająca w kosmos pracka!

Jak to zrobiles?

Dlaczego ja tak nie umiem?

Jak wy to robicie ze jestescie tacy super?

Najlepszy samochod jaki widzialem, jest super!

 

av.jpg

[Podziękowania dla sikhama za udostępnienie obrazka]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle sie zatrzymałem .... :( Wrzucam takie cos ..... kompletnie nie skonczone :) Zrobilem narazie podłoge ale jest swiecaca i odbija cały silnik, oczywiscie to poprawie ... a wrzucam to tylko po to ze moze wkoncu cos rusze jak tu wrzuciłem :)) pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe .... jakos tak to juz robie :) Troche tego, troche tego .... az wkoncu kiedys moze skoncze ten model. Pussik: renderowalo sie dlugo, ze wzgledu na niepotrzebne odbicia ..... zlikwiduje je oczywiscie. Pozdrawiam i ide spac .... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał MC-Maxim

LOL .... wiem ze nie sa idealne ale chyba nie bede juz ich poprawiał .... zreszta zobacze, jezeli tak to na samym koncu, a na razie niech beda jako concept ;)

 

a mówiłem zaczyna sie :P

 

pamietaj

Kto za cel ustanawia sobie przeciętność nie osiąga nawet tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eax

moze niedlugo zmien nazwe topicu na Pojazd 3d: Ferrari ??? bo to coraz mniej mi przypomina modene....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie wielokrotnie skad sie biora na necie do kupienia modele przecietne i jeszcze gorsze.

Juz wiem - troche tu, troche tam, zeby teoretycznie bylo wszystko ze szczegolami, ale zrobione tak troche, tak chyba zostanie, tak sobie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co płakać...przeciesz nie jest źle...wyolbrzymiacie sprawe ... i niepotrzebnie szarpiecie nerwy maxima...

 

a co do niżej zamieszczonego obrazka...to po przybilżeniu i zabawie w PS to nie wiem czy to jest bug czy pozostałość po poprzednim renderze...:)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałość po poprzednim renderze :) A co do nerwow ...... ja i tak robie model po swojemu, wiem ze nie jest idealny ale wcale nie musi taki byc. A ze komus sie cos tam nie podoba to szczerze mowiac jest mi to obojetne. Wazne ze ja jestem z niego zadowolony :) Jutro moze wrzuce cos nowego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasqa --> jesli chodzi ci o referki to looknij do dzialu modeling tam masz odnosniki do stron skad mozesz je pobrac . Na poczatek racze przeleciec sie po forum i przeczytac niektore topiki wiele ciekawych rzeczy sie dowiesz :) pzd.

MC-Maxim --> silnik fajny , moglbys porawic choc niektore blady karoseri bylo by extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc .... posiedziałem troche i dorobilem kilka elementów do silnika. Jutro moze jeszcze cos do niego dodam a poźniej zrobie boczne osłony z materiału, zeby nie było widać karoserii. Pozdrawiam ! :) Zzzzzz ...... ps. szyba nie polaczona i cos tam jest krzywo ale to pozniej poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary na jakim sprzecie ty to robisz? nie wyobrazam sobie zeby przy moim sprzecie Athlon 1,4;56 ramu;geforce fX 5200 moglbym stworzyc cos takiego.

No a tak poza tym to to jest piep***** mistrzostwo . Ile czasu , w godzinach nad tym juz siedzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Athlon 2.2, 512 MB RAM, GF 4 Ti 128. A ile siedze to Ci nie powiem bo robie po troszku kiedy mi sie zachce, wiec ciezko powiedziec. Ale jak bym siadł to taki silnik bym zrobil pewnie w 2 godziny .... tak mi sie wydaje. OK wrzucam rendera z oslonami. Co o tym myslicie ? dobrze to wyglada ? gorzej, lepiej ? Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik nie jest fajny, bo to nie jest 8-litrowy V10:> Model jednostki napędowej nie jest zły, ale cały efekt psuje ta tylna klapa:/ Zrób ją tak jak jest w oryginale, bo teraz jest naprawde okropna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no MAxim zanim wlozysz kolejny render to zrob do konca to co tam bedzie i popraw wkoncu te napisy a nie ciagle to samo ze : moze je poprawie ...

 

no nic chetnie zobacze koncowy efekt wiec powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności