Skocz do zawartości

Postacie 3d : Zbrush 2.0


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No No modele COOL ---> Zbrush jest porzadnym narzedziem , i bardzo sie rozwinal , dodatkowo prace przedstawione tutaj sa na wysokim poziomie , i jak na dwa dni znajomosci (stycznosci) z programem jestem pelen podziwu , bo nie nalezy on do prostyych w obsludze .. Postacie jako modele super przydalyby sie texturki i wtesdy wystawie calkowity konmentarz ... Render w MentalRay\'u badz Brazilu , + poprawne oswietlenie i bedzie super .. :) Pozdrawiam i sledze dalsze WIP\'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3

 

ps. Nie można powrócić do edycji obiektu. Jeśli przypadkiem obiekt ulegnie deselekcji to nadal powinien się znajdować w panelu narzędzi. Poza tym należy często modele sejwowć (nie jako dokumenty, tylko jako narzędzia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U2U to ten przycisk pod sygnaturką :) Jest na nim napisane \">> U2U\".

Masz wiadomość. W prawym górnym rogu strony wirująca koperta.

 

A co do pytania. Są to podstawowe rzeczy które są opisane w świetnym halpie. Jeśli komuś i to nie wystarcza to tu jest instrukcja w pdf opisująca krok po kroku, na przykładach, wszystkie funkcje programu:

http://www.pixolator.com/zbc-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=1&t=014968

 

Każde następne pytanie na temat softu w tym wątku będę usuwał. Jeszcze raz powtarzam : to nie jest miejsce na takie dyskusje.

Pytania proszę kierować na u2u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodu się nie da:] A przynajmniej wg mnie byłby to szczyt masochizmu:D Można robić wszystko co ma \"organiczne\" kształty. Można też dorabiać do gotowego modelu hipoly np. grawerunki, czy zdobienia (zbroje, miecze, itp). Da się zrobić jakiś teren, meteoryt (ja zrobiłem :D)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego chcesz? dupcia jest sliczna, wzorowalem sie na mojej ;)

 

Tak serio to tylko test, na dupie sie nie skupialem, chcialem pocwiczyc ZBrusha, pouczyc sie. Pewnie widac, ze detale jakies to bardziej z przodu cwiczylem, a tyleczkowi nie poswiecilem wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tutejszą modą... rowiez zamieszczam swoja pierwsza prace w Zbrush\'u [lol]

program jest ... wydaje mi sie swietny ... moze nie jest to rhino ... ale do organic modeling ... jest swietny ... (a i low poly da sie zrobic)

 

praca zajela mi godzine ... wliczajac obejzenie wbudowanego tutoriala pt. \"jak zrobic banana\" [lol2] zrenderowalem to w truespace ... bo nie umiem jeszcze w tym czyms :) [lol3]

 

no i na koniec ... dla krytykow :) to nie mial byc czlowiek ... wiec nie krytykowac uszu prosze ... jako wzor posluzylo mi zdjecie z dziecinstwa ... :P [lol4]

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności