Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Saw

 

1. "Sturm" - Front Line Assembly 6:06

2. Hello, Adam 3:57

3. "Bite The Hand That Bleeds" - Fear Factory 4:01

4. Last I Heard... 4:40

5. "Action" - Enemy 3:43

6. Reverse Beartrap 4:45

7. "You Make Feel So Dead" - Pitbull Daycare 3:48

8. X Marks the Spot 4:34

9. "Wonderful World" - Psycho Pomps 5:00

10. Cigarette 3:07

11. We're Out of Time 3:48

12. F**k This S*!t 4:09

13. Hello Zepp 3:00

14. Zepp Overature 2:38

Total Time: 57:16

 

Saw 2

1. "Irresponsible Hate Anthem (Venus Head Trap Mix)" - Marilyn Manson 3:39

2. "Sound Effects and Over Dramatics" - The Used 3:28

3. "Forget to Remember" - Mudvaybe 3:33

4. "September" - Bloodsimple 3:38

5. "Blood (Empty Promises)" - Papa Roach 2:56

6. "Rev 22:20 (Rev 4:20 Mix)" - Puscifer 4:47

7. "Pieces" - Sevendust 3:06

8. "Rodent (Ken 'Hiwatt' Marshall Remix / DDT mix)" - Skinny Puppy 5:00

9. "Burn the Witch (Unkle Variation)" - Queens of the Stone Age 3:04

10. "Holy" - A Band Called Pain 3:43

11. "Three Fingers" - Buckethead & Friends w/ Saul Williams 3:00

12. "Home Invasion Robbery" - The Legion of Doom 4:10

13. "Caliente (Dark Entries)" - Revolting Cocks feat. Gibby Haynes & Al Jourgensen 4:28

14. "Step Up" - Opiate for the Masses 3:24

15. Don't Forget the Rules" - Clouser, Charlie 5:00

Total Time: 56:56

 

Dedukuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość euro2012

Na początek siemka wszystkim :) Teraz moje zasadnicze pytanie: Widziałem niedawno (14 grudnia 2005 r. między 6 a 7 godziną na MTV, jeśli komuś coś to mówi ;) ) teledysk, którego nie pamiętam nazwy totalnie. Głupi byłem, mogłem zapisać ale mniejsza z tym :/ Cały klip jest zrobiony komputerowo, głównym bohaterem jast taki mały śmieszny ludzik z wielkimi okularami i wydaje mi się że w jeszcze jakimś nakryciu głowy. Wiem że podałem mało ale nic totalnie nie pamiętam więcej. Proszę o pomoc z góry dzięki wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buu :( a mi nikt nie pomoze :/

Bo jakość nagrania jest tragicznie tragiczna a na dodatek 5 sekund. Mimo to muszę wiedzieć czy to jest hip hop'owy kawałek z podkładem robionym na trąbce i z wokalem leciutki zachrypniętego murzyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remedy, niemal przez caly utwor leci ta trabka / saksofon. Jakis wokal tam jest, ale nie wiem, czy to czasem nie jest glos jakiejs murzynki... :/

 

W kazdym razie, jesli masz cos na mysli, to napisz - sprawdze :)

To musi być to o czym myślę tylko jest maleńki problem - zapomniałem tytuł i wykonawcę xD Postaram się do jutra dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam pytanko.Czy ktos pamieta taki kawalek z lat 90-tych,akcja toczy sie w kosmosie,taki durnawy teledysk-parodia star treku.Piosenka jest rownie bez sensu,spiewa taki zenski chorek,panienki glownie spiewaja cos w stylu "oo oooo".Kurcze,potrzebuje tego kawalaka a ie pamietam ani wykonawcy ani tytulu.W teledysku pija taki napoj z butelek z serduszkami,galaxy of love,czy cos takiego.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmagda

witam!

korzystajac z okazji: kojarzycie ta "reklame" (nie wiem jak to inaczej nazwac) fundacji tvn? ta gdzie rozdaja sukienki z "tanca z gwiazdami"? no wiec na poczatku tanczy taka para na wozkach... do czego oni tancza? cos hiszpanskiego to jest... ale co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok,rozumiem,ze trzeba miec co najmniej 100 postow,zeby uzyskac odpowiedz:).Ale moze jednak ktos wie,co to za kawalek z tym teledyskiem a la star trek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy:)

No coz,tego parodyste to akurat nadzwyczaj dobrze kojarze.A tamten teledysk byl raczej tandetny,chorek panienek,kilku gosci pariodiujacych bohaterow star treka i full butelek z milosnym napojem dookola.Chyba juz sobie nie przypomne co to bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to zbyt znany i dobry zespol na takie tandetne teledyski:).

To byl jakis jednorazowy kawalek,zdecydowanie typu kiczowaty pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemo__87

Witam. Szukam melodii,ktora byŁa wykorzystana w filmie Bruce Wszechmogący w scenie,jak bieg z tym dzbanem mleka i rozlewał. Szukam tej melodii już od dawna. Proszę o pomoc. Z gory dziękuję.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalea

cześć:) czy wie ktoś moze jaki ma tytuł piosenka z reklamy ery omnix?? cos tam jest o jakiś rachunkach mowa, dwóch facetów gra w kosza. bardzo mia zależy na tej piosence. z góry dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżelka

szukam piosenki ktora jest dosyc stara. widzialm jej teledysk i strasznie mi sie podoba, ale nie wiem kto ja spiewa;/.. a wiec...teledysk przypomina cos jakby Piekna i bestie.. spiewa jakis facet a potem kobieta.czy wiecie o co mi chodzi??;/? prosze piszcie bo bardzo bym chciala poslychac jej jeszcze raz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć czy wie ktoś moze jaki ma tytuł piosenka z reklamy ery omnix?? cos tam jest o jakiś rachunkach mowa, dwóch facetów gra w kosza. bardzo mia zależy na tej piosence. z góry dziękuje

Nie pamietam reklamy ale strzelam: Fatboy Slim - Rockafeller Skank

A druga reklama z ERY z dwoma babkami na schodach ruchomych to moloko - bring it back w jakims remixie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko ... ostatnio w stacji TVN idzie reklama filmu "Pracująca mama" ... film idzie za kilka minutach ... ale ja w innej sprawie ... czy ktoś może zna tytuł utworu, który idzie w czasie tej reklamy? (trudno będzie teraz o tą reklama, ale może ktoś pamięta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności