Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze...poszukuje nazwy piosenki w której tekst mniejwiecej leci " i wont be with you...",albo "ooo i wont...being with you..."spiewane jest to takim delikatnym głosikiem męskim...cos w klimacie Manu Chao...proszę o help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy zan ktoś może piosenkę którą wykonuje jakiś chór dziecięcy padają tam słowa w refrenie "On illusion tell me on" czy coś w tym stylu, kojaży ktoś może coś takiego bardzo mi na tym zależy bo szukałem tego już w necie i nic nie ma moze ktoś zna tytuł i wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zan ktoś może piosenkę którą wykonuje jakiś chór dziecięcy padają tam słowa w refrenie "On illusion tell me on" czy coś w tym stylu, kojaży ktoś może coś takiego bardzo mi na tym zależy bo szukałem tego już w necie i nic nie ma moze ktoś zna tytuł i wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek38

Witam wszystkich

 

Liczę że na tym forum uzyskam w końcu odpowiedz na moje pytanko:).

A mianowicie od dłuższego czasu poszukuję nazwy wykonawcy utworu którego fragment jest tutaj :http://www.kuteros.republika.pl/nagranie.mp3

 

Jesli ktoś z internautów gdzies słyszał ten kawałek i mógłby mi powiedzieć kto to gra byłbym wdzięczny.

Z góry przepraszam za słaba jakosć próbki (nagranie zostało zgrane z kamery:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zan ktoś może piosenkę którą wykonuje jakiś chór dziecięcy padają tam słowa w refrenie "Only illusion tell me on" czy coś w tym stylu, kojaży ktoś może coś takiego bardzo mi na tym zależy bo szukałem tego już w necie i nic nie ma moze ktoś zna tytuł i wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 18 na Radiu PIN leciał taki utwór, był motyw z kawą cośtam.. "coffe not sweet anymore" a początek refrenu " I'll let you win...". Całość śpiewana żeńskim głosem z jazzowym podkładem. Ktoś wie co to za piosenka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki. Jest to techno kawałek, więc to zdecydowanie nie moja muzyka ale tak sie złożyło, że mi się spodobał a wiecie jak to jest, żadnych słów więc prawie zero szans na to żeby odnaleźć go :( Dobra a gdzie go usłyszałem. Otóż była to... irlandzka RTE. Ten kawałek pojawił się na reklamie http://www.gotobelfast.com czyli miasta Belfast. Wątpie żeby ktoś odpowiedział, ale może cud się zdarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aj_em

help! :( poszukuje autora i tytulu muzy z reklamy nikewomen!!a bardziej mnie interesuja freestyle tancerek na stronce nike.(www.nikewomen.nike.com) jesli ktos zna to prosze o kontakt gg: 4138755 z gory thx;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madzik79

hej

 

szukam nazwy i wykonawcy piosenki (spiewala kobieta, po angielsku):

w teledysku kobieta lezy na plazy, a maly chlopczyk, (jej synek?) bawi sie w piasku. jesli dobrze pamietam, na poczatku jest przyjemna atmosfera, swieci slonce i delikatnie wieje wiatr, pokazuja wydmy co jakis czas, a kobieta zza okularow spoglada na chlopczyka, potem zrywa sie silny wiatr i obydwoje staraja sie uciec z plazy... ale chyba maja trudnosci... chyba rozpadal sie deszcz...

nie pamietam czy dokladnie tak bylo, ale moze sie Komus z tym skojarzy jakis wykonawca.

 

z gory dziekuje

madzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Precelek_15

Mam prośbę nie wie ktoś czasami jki tytuł ma piosenka co w teledysku taki ludzik czarny chodzi po planecie(wokół planety)??:( bo ja chyba mushem iść siem leczyć bo mam jakieś zaniki pamięci ;) jak coś to gg 4519704 proshem pomużcie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co to jest za piosenka? Dosyć stara, na teledysku jakaś pani gra na fortepianie a w tle jest ulica (wszystko sie porusza). Wygląda to troche jakby ona jeździła z tym fortepianem po ulicy. Prosze o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co to jest za piosenka? Dosyć stara, na teledysku jakaś pani gra na fortepianie a w tle jest ulica (wszystko sie porusza). Wygląda to troche jakby ona jeździła z tym fortepianem po ulicy. Prosze o pomoc :D

piosenkarka to Michelle Branc, reszte musisz poszukac bo tytulu nie pamietam :)

pzdr

 

Edit:

do postu ponizej - znam pare takich piosenek z fortepianem, a ze zle trafilem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności