Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siemka :)

mam pytanko jak sie nazywa taka chyba polska przeróbka How much is the fish? Gdzies slyszalem ale nie jestem pewien.

Kolejna piosenka jest taka bardzo smieszna. Taki "hard rock" mozna powiedziec. a zaczyna sie jakoś: Dzisiaj jade na motorze, wiater mi owiewa twarz :D, jak ktos zna tytul prosze o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaaam. zna ktos moze tytul i wykonawce pewnej piosenkii...hm..bedzie ciezko, ale sprobuje, slyszalam ja dzis w radiu, spiewa ja mezczyzna, podejrzewam ze czarnoskory, jest to zajebisty typowy jazz, piosenka jest wolna, na maksa jazzowa i o milosci jak zwykle. nie pamietam nawet slow wszystkich ale dosc charakterystyczne bylo 'togetheeeer';p;p;p;p moze to dosc trudne zadanie, ale jesli ktos cos podejrzewa to bardzo bym prosilaaa;p;p dziaa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaaam. zna ktos moze tytul i wykonawce pewnej piosenkii...hm..bedzie ciezko, ale sprobuje, slyszalam ja dzis w radiu, spiewa ja mezczyzna, podejrzewam ze czarnoskory, jest to zajebisty typowy jazz, piosenka jest wolna, na maksa jazzowa i o milosci jak zwykle. nie pamietam nawet slow wszystkich ale dosc charakterystyczne bylo 'togetheeeer';p;p;p;p moze to dosc trudne zadanie, ale jesli ktos cos podejrzewa to bardzo bym prosilaaa;p;p dziaa

Gnarls Barkley - nie pamietam tytulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość carmiline

Pomoooocy... Pomoooocy...Dobra, zaczynam :) Pomocy mi potrzeba :P Zadanie niezbyt łatwe, ale może akurat komuś się uda odszyfrować tytuł nurtującego mnie utworuTaaa...No więc chodzi mi o taką piosenkę... Śpiewa ją kobieta, po angielsku i w refrenie jest taka wstawka - "damdaradamdamdaradam" (albo coś w tym stylu ^_^) Rytm taneczny chyba, przynajmniej tak mi się zdaje... Więcej nie wiem, a domysłów na temat tekstu wolę nie ujawniać, bo z moim słuchem i znajomością angielszczyzny, to na pewno domysły nietrafione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kardynal20

poszukuje tytulu kawalka co czesto leci w RMF max

 

poczatek podohbny cos a'la benny bennasi - hit my heart

 

jakies wyrazenie takm pada id like be the emotion cos kolo tego

 

glos kobiecy to wykonuje. muza techno przerywana wstawkami spiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio słyszłąm piosenke polskiej grupy Hey lecie cos takiego :

skandynawskie sny, w poscieli z ike, długo szukałam i nie moge tego znalesc, i wpisywałam w gogle i wogule, jesli ktos mi moze pomoc to bardzo dziekuje z gory, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zna tytuł piosenki wkorzystanej jako podkład do filmiku schnazzy-import life?proszę o pomoc i kontakt na gg. mój nr to -9265278-. lub o link do samego utworu. z góry dzięki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności