Skocz do zawartości

Animacja: Animotion 2009 promo


Gość Pieczony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pieczony

cześć

 

wrzucam spot przygotowany przeze mnie i M@Ti'ego jakiś czas temu przy okazji promocji Konkursu Animacji Studenckich "Animotion".

 

 

Edytowane przez Pieczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hehe, to takie nasze "mrugnięcie okiem w stronę widza" :) Mam nadzieję, ze udało nam się przestraszyć niejednego oglądającego.

Spocik był puszczany na uczelniach, na telebimie przed gmachem głównym AGH (troche inna wersja) i w artykulach o konkursie na onecie. Dobrze, ze trafil w koncu i tutaj. Mam nadzieje, ze przyjmiecie go jak swego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

bardzo przyjemne :).

M@ti : wydaje mi sie , ze przez pewien "drobiazg " zamkneliscie droge wielu animacjom i potencjalnym uczestnikom. Chodzi o to , ze trzeba miec legitymacje studencką 1 pazdziernika , a studenci pierwszego roku dostają je dopiero po kilku dniach .

Jeśli zależy Wam na tych ludziach (a wierze że tak, bo dlaczegóż by nie ), to wystarczyłoby przesunac termin np. o 10 dni ( ale pewnie to problem , bo macie porobione te animacje reklamowe z terminem podanym), albo drugie (prostsze )rozwiazanie : dopisac ze mogą brac tez udział nowoprzyjeci studenci . Mysle że to sensowne :)

Tak czy siak napewno bedzie ciekawie i bedzie co poogladac :)

 

 

pozdrawiam i zycze podwozenia :)

 

:::powod edita :::: - ort.

Edytowane przez kannu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hejka. Dzięki za pozytywny odbiór. Oczywiście, że udział mogą brać nowi studenci. Dlatego 1 październik - żeby i pierwszoroczniacy i ci kończący studia mogli zgłosić animacje. Studiować w polsce nie jest znowu tak trudno, więc jak ktoś się trochę postara to nic nie stoi an przeszkodzie - nagrody mam nadzieje, warte zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

M@TI , tylko ze 1 pazdziernika to juz prace musza byc u Was ( i to najpozniej) , a wtedy czlowiek jeszcze nie ma formalnie indeksu , bo dostaje go pewnie 8-9 pazdziernika.

Rozumiem ze jak nowoprzyjęci studenci dadza prace to wszystko bedzie spoko ?

W sumie ciekawy ten konkurs moze byc biorac pod uwage ze to pierwsza edycja.

I rozumiem ze zaoczni studenci tez się kwalifikują ?

 

pozdrawiam i zycze podwozenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Kurczę, ale Wy nieufni jesteście :) Chyba będzie trzeba wrzucić jakieś info na stronę główną z tej okazji. Wydawało nam się w sumie logiczne, że sprawdzanie tożsamości ew. laureatów nastąpi dopiero po ogłoszeniu wyników. Swoją drogą, możliwe, że termin się przesunie, bo ptaszki ćwierkają, że rozdanie nagród i przegląd prac odbędzie się na tegorocznej edycji pewnego festiwalu.. ale jakby co to ciii - ja nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wiem - dzięki Tobie wiem, że pewnie sporo ludzi może tak uważać. Postaram się poruszyć ten temat w poniedziałek.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie śmigała 4 dni dokładnie - były jakieś problemy z serwerownią. Konkurs żyje, ludzie zgłaszają coraz lepsze animacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

M@TI , kiedy bedzie wiadomo ze czy jest przedłuzony czas przyjmowania animacji ?

(wspominałes wyżej o takiej mozliwosci).

Próbowałem Ci wysłąc PM, ale mi sie pod linuksem nie udało :(

 

 

 

 

pozdrawiam i zycze podwozenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info powinno pojawić się do poniedziałku (czekamy na odzew od wszystkich jurorów, czy pasuje im nowy termin). Przedłużenie będzie najprawdopodobniej do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już oficjalne info, że w związku z tym, ze rozdanie nagrod i przeglad prac beda na tegorocznej Etiudzie i Animie, która jest na przełomie listopada i grudnia, przesuwa się termin zgłaszania prac na 19.10.2009. Do niedzieli pojawi się oficjalna notka na stronie animotion.pl i zmieniona data w regulaminie.

Dzięki za pozytywne komentarze - myślę, że Błażej się uciszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakos bedzie sprawdzane , czy zglaszajacy animacje jeszcze studiuja ?

W zgloszonych animacjach jest film ludzi, ktory byl pracą ł pracą inżynierską w polsko-jakonskiej. ale to było zrobione i obronione półtora roku temu. ( czyli juz nie sa studentami) Czy ktos bedzie w konkursie weryfikował prawdziwosc danych o studiowaniu ? I kiedy bedzie podana lista zakwalifikowanych filmow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności