Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

po przeczytaniu komentarzy o tym demku na BHMotorsports przerwałem ściąganie... kolejny arcade :| czekam na demo Richard Burns Rally, wtedy dopiero będe miał motywację, żeby ściągać dx9c :>

 

P.S. jedynym dosyć wiernie odtwarzającym rzeczywiste zachowanie samochodu symulatorem tego typu jest według mnie całkiem stara już gra Rally Trophy, a era Colina skończyła się na CMR2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... jeśli chodzi o moje zdanie, gry są najbardziej tępą rozrywką z możliwych. coś na poziomie brazylijskich telenowel. oprócz kilku gier szachowych, logicznych (w które i tak nikt nie gra) oraz może dwóch crpg - żenada.

 

Ciekawa teoria, bo ja slyszalem troche inna wersje, ze gry doskonale podnosza zdolnosci umyslowe mlodych ludzi, czesta sa tez motywacja do nauki np. Angielskiego.

 

No, ale to twoje zdania trzeba uszanowac, ja wlasciewie teraz czekam na kilka gier - HL2 i World of Warcraft.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lt. Knysha, grałem w demko multiplayer jakiś czas temu i muszę przyznać, że gdybym miał wybierać między CMRem a Xpandem... to wybrałbym to drugie :) Polak potrafi... jak chce ;P najpierw Painkiller, teraz Xpand Rally, ciekawe co następne...

 

pozdrawiam

 

P.S. ale powiem jedno... Richard Burns Rally -> woooooooooooooo :D tak wciągającej gry już dawno nie widziałem, co za model jazdy, co za realizm, nic tylko grać :D no i najlepiej na kierownicy, bo na klawiaturze (tak jak ja gram :() jest dosyć ciężko... POLECAM! jedyna rajdowa gra jaka może dorównać RBR pod względem modelu jazdy to Rally Trophy, Colinowi mówię papa :>

 

P.S.2 niech jeszcze tylko wyjdzie GTR i Live for Speed S2 to chyba nie będe się ruszał z domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no fakk :D. Painkiller pozamiatal - na Mistrzostwach Swiata bodajze w Dallas zostal dodany do gierek w ktore ma sie toczyc rywalizacja ( obok Q3, CS'a, W3 i ST (chyba ;)). Kolejna fajna gierka, ktora jest tworzona przez CD-Projekt Red studio, jest Wiedzmin :P. Zapowiada sie zaje...fajnie :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę... moim zdaniem, najlepszą grą jaką zrobili Polacy był Earth 2150. Najlepszy rts w jaki grałem (a trochę grałem swojego czasu ;) ). Oczywiście zalicza się do grupy wywodzącej się z dune`y czyli nie sposób go porównywać do serii Total War czy Close Combat.

Moim zdaniem tą grą Polacy pokazali że potrafią zrównać z ziemią konkurencję... inna sprawa że gra przeszła bez większego echa (nie wszystko co dobre dobrze się sprzedaje).

 

Richard Burns Rally "wymiata" ;). Bardzo dobra rajdówka, lepszej nie znajdziecie.

 

Live for speed S2 zapowiada się pięknie. Już teraz jest to gra genialna. W S2 dodali (dodadzą) dynamikę zniszczeń, areodynamikę (między innymi bardzo realistyczne działanie siły dociskowej), zużycie paliwa, okrągły tor do mierzenia prędkości ( :D ), kilka samochodów i wiele innych dupereli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria GTA, kocham, niedługo Sa na PS2, Spyro za fabułe i niesamowitąprzyjemno.sć z grania i różnorodność swiatów, !MGS!, driver2, UT2004, Race Driver 2 ofkoz, vietifull joe, GranTurismo jest super..

 

 

ze starszych:SOF, MGS jedynka, driver 2 włąsnie, Age of empires II, narazie to pamietam

 

moon project czy jakoś tak na C64, najlepsze sa stre platformówki....

 

no i czekjamy na U3 i jego wyyyymagający silniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GranTurismo rules :)

 

casa na 4 już w banku leży :D

 

"Rysiek" to bardzo miła odmiana po colinach mimo ze wole jeździć po asfalcie ta grz przypadła mi do gustu

 

a ponoć nowy colin miał być paris-dakar to bym jeszcze przeżył niema to jak tirem 200km/h przez pustynie :D:D:D

szkoda że plotki sie niesprawdziły (chyba) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w Gt grałem GT2 przeszedłem na 99 % oprócz wyscigu 99 okrazen bo juz mi sie niechciało, w Gt3 pograłem pare minut, no a 4...zobaczymy.Jedni mówia ze w GT nie am trybu uszkodzeń a w colinie jest(wiadomo GT nie ma licencji) ale i tak wymiata pod każdym względem. A wozów jest mniej bo sie grafa polepsa i sie na płytkach nie mieści.Tak po kótce moja opinia.Pozytywna jak najbardziej.No w dówjece troche menu żle skonstruowane, troche za długo był czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LFS S2.

"małe" info :

http://www.bhmotorsports.com/article/159

 

i teraz wybrane screeny z gry.. (uwaga kiepska jakość)

zniszczenia:

http://images.phpkamele.de/albums/100CASIO/normal_CIMG0401.JPG

http://images.phpkamele.de/albums/100CASIO/normal_CIMG0383.JPG

http://raging-art.de/inco/lfs/screens/original/IMG_3994.jpg

http://www.4players.de/utilities/displayimage.php3?Table=Screenshots&Column=vollbild&Id=97778&Database=premium

http://www.4players.de/utilities/displayimage.php3?Table=Screenshots&Column=vollbild&Id=97767&Database=premium

 

Zniszczenia momentami wyglądają dziwne, aczkolwiek z punktu widzenia czysto fizycznego takie deformacje są jak najbardziej realistyczne. Wizualnie średnio, ale nie to się liczy w lfs :) Szkoda że drzwi i klapy się nie otwierają... podobno w S3 ma być mocno poprawiona strona audio wizualna... może wtedy (aczkolwiek gra wygląda moim zdaniem solidnie).

 

I reszta...

Genialnej jakości zrzut z nowego interface`u LFS`a

http://www.4players.de/utilities/displayimage.php3?Table=Screenshots&Column=vollbild&Id=97772&Database=premium

Wygląda jak windows, ale przynajmniej JAKOŚ wygląda.

 

Nowa porcja zabawek... wygląda ciekawie

http://www.4players.de/utilities/displayimage.php3?Table=Screenshots&Column=vollbild&Id=98321&Database=premium

 

http://www.4players.de/utilities/displayimage.php3?Table=Screenshots&Column=vollbild&Id=98320&Database=premium

http://www.4players.de/utilities/displayimage.php3?Table=Screenshots&Column=vollbild&Id=97766&Database=premium

 

 

btw. Wyszło demko "Full Spectrum Warrior". Właśnie ściągam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ey czy ktos kiedys uruchomil jakis emulator PS2 ? mam 2 plytki do soniacza 2 (tyle mi zostalo jak spadl ze stolu i sie ekm ... no zepsul sie ;) i bym chcial pograc sobie troszke jeszcze ;)

 

Batou .... zeby tylko podali termin ;)

 

a full .... worrior widzialem w akcji w TV ... tez sobie sciagne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArcin jak można zepsuć rzecz świetą ;) jak by to był xbox to bym przeżył jakoś :)

 

a co do emulatora to niby są tam jakieś które obsługują ze 2 gry ale masz 2kl/s wiec niewiem czy sie opłaca fatygować ;)

 

ehhhhhh dziś znów śliczny napis w race driver 2 "twój samochód jest za bardzo zniczczony by kontynuować"

eh ten AMG Mercedes wpadniesz w poślizg - nieżyjesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhh dziś znów śliczny napis w race driver 2 "twój samochód jest za bardzo zniczczony by kontynuować"

eh ten AMG Mercedes wpadniesz w poślizg - nieżyjesz ;)

 

W Richard Burns Rally mam tak co chwila. Jedno stuknięcie (przy powiedzmy 50km/h) w drzewo i kaput. Ew zahaczenie o jakiś głaz tyłem przy poślizgu kończące się kompletnym zmasakrowaniem samochodu po kilku przewrotkach. Jazda przy 160 km/h po wyboistej dróżce szerokości auta gdzie po jednej stronie są drzewa o po drugiej urwisko jest "lekko" stresujące. Doom3 wysiada ;). Uwielbiam tą grę :D.

 

Btw. w Austarlii jest jeden fajny odcinek z największą hopą jaką widziałem w grach rajdowych (właściwie nie jest to klasyczna hopa tylko nagły bardzo gwałtowny zjazd). Biedny nie zdając sobie sprawy z wielkości owego zjazdu zamiast zahamować dałem gazu.... lot ponad czubkami drzew (!) poczym efektowne wbicie się w ziemię pod kątem prawie 90 stopni. Takie niespodzianki to ja lubię :D.

 

Jeśli chodzi o typowo symulacyjne wyścigi mogły by dla mnie istnieć na dzień dzisiejszy tylko dwie gry... lfs i rbr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to autentyczne miejsce z rajdu australii. Tu jest filmik pokazujący jak to mniej więcej wygląda.

 

http://www.firesport.com/videos/rally/mineshaft%20rally%20crash.mpeg

 

...z tą tylko różnicą że ja tam wyskoczyłem na pełnym gazie.

 

Ps. Rajdy są moim zdaniem najfajniejszą formą wyścigów. Jak nigdzie indziej czuć prędkość i niebezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc o niebezpieczenstwie przy mnie niema lekko w 1 dzień rozjechałem tych kibiców :D (uderzyłem w nich dachem :D)

http://members.lycos.co.uk/sikham/kibice.jpg

 

wg. mnie w grze jest bezsens z jak trafisz w kibica gra cie zatrzymuje i traci sie czas

powinno być tak jak w the hard gdy sie jeździło taksówką wycieraczki rules :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou obejżałem filmik i jeśli tak poleciałeś powiem jedno - cienko :P

mój 1 raz na tej hopie wyglądał tak że wylądowałem już na tym płaskim :) jakimś cudem utrzymałem samochód ;) tyle że kierowcy przy lądowaniu pewnie plomby powypadały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham : mówię że ja tam na pełnym gazie wyskoczyłem i pikując w dół wbiłem się w ziemię pod kątem prostym (to przez hamowanie tuż na krawędzi skoku.. przód mocno poleciał w dół).

 

Warto zagrać w demko Ful Spectrum Warior. Bardzo przyjemna taktyczna gra. Trochę myślenia, całkiem ładna grafika i animacja żołnierzy i oczywiście klimat (trochę jak w filmie Blackhawk Down).

Solidny produkt (i oryginalny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufler-ja te gierki lubie, ale watpie zeby SoF mozna bylo do taktycznych zaliczyc; tam raczej nie trzeba myslec i planowac :)

a z taktycznych to oczywiscie na 1-m miesjcu Rainbow Six

i z innej beczki: Turok 2- klasyk gier FPP w/g mnie(5 razy przeszedlem ), choc nie gralem w System Shock'a a slyszalem ze gierka ma klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SOFIE czasem trzeba pomyśleć, chociaż liczy się refleks i odpowiednia broń w odpowiednim czasie. TEn klimat, i w ogóle gierka wypas. Za to w projecie uwielbian czystą taktykę, myślisz jak zajść, jak po cichu, obmyślać misję, luczysz naobje na ilu ci starczy , gdzi ez jakiej broni.Super, a teraz kosztuje jedyne 20 zeta, choć ja ją ukończyłem rok temu a SOFA ze 4 lata temu.Polecam te gry.No i GTA San Andreas zbiżające się.Taktyczny czysto chyba jest MGS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor!!

To moj pierwszy post wiec wybaczcie błedy.

Ja polecam Arkadie gre z kategorii Multi User Dungeon.

Ciezkie poczatki alepozniej zabawa na dlugie wieczory:)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak grasz to zupełnie inna sprawa. Ani SOF ani MGS nie są grami taktycznymi. Pierwsza to typowa strzelanka a druga to zręcznościówka z elementami pseudo logicznymi (co nie znaczy że jest to gra słaba, wręcz przeciwnie).

Rainbow6 jest grą typowo taktyczną. Americas Army też jest taką grą moim zdaniem. IGI też można po części zaliczyć do tego gatunku (fajna gierka zresztą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna gre ktora polecam to Americas Army ;) w zyciu nie widzialem gry w ktorej odwzorowanie pola walki bylo tak realistyczne .... w jakiej innej grze trzeba przejsc kursy na medyka czy snajpera ... ? tam jest wypasione ... polecam ...

 

Batou - jaki nick masz na AA ? moze daj linka do Trackera jak masz ... (moj nick to " Aug18") mozna kiedys sie spyknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, ale to dopiero jak będę miał nowy net... teraz mam ogromne lagi (nawet w drzwi trafić nie mogę).

Mój nick to... batou ;) Mam 21 honor.

 

Sikham : Napisałem że IGI można zaliczyć do gier taktycznych... to jak się gra to zupełnie inna sprawa. Jest tam możliwość jako takiego planowania i zaliczania misji po cichu.

A szachy to gra logiczna (ew. strategiczna).

 

ps. counter strike to symulacja żaby a nie gra taktyczna ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kiedyś spotkamy się na serwerze AA?? ........ kurcze od kwietnia`04 nie gram :/

 

Polecam gry z serii "SWAT", wiosną ma wyjść wersja 4 na PC`ta, będzie w co grać :)

Pamiętam jeszcze czasy gdy na "kółkach informatycznych" siadaliśmy w 10 osób i przechodziliśmy misję na LANie.......... ehh to były czasy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzekla mnie gra ;) X-Pand Rally .... boze ..... w to sie chce grac i grac i grac ...

 

macie tu garsc screenow z gry ... mojego autorstwa ... z trasy polskiej ...

 

polecam sciagnac demko z neta ... ostatnio udostepnili ...

 

grafika jak widac ponizej jest idealna ... specular bloomy ... motion blur i wszystkie inne in game dostepne ...

 

Poland4_003.jpg

Poland4_005.jpg

Poland4_006.jpg

Poland4_007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności