Jump to content
empik

W jakie gry gracie i jakie polecacie??

Best soccer?  

369 members have voted

1. 1. Best soccer?

• Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9

Recommended Posts

Kiedyś bardzo dużo grałem. Teraz już znacznie mniej... nie mam już na to czasu ani specjalnie ochoty. Jednak jak wyjdzie jeszcze jakaś gra na poziomie tego co wyżej wymieniłem to na pewno jeszcze do niej usiądę. A tym czasem zadowalam się live for speedem na dysku w którego od czasu do czasu sobie gram. Gdyby nie pingi grałbym jeszcze w americas army ale...

heh , tak ostatnio lookam na gierki i jestem ciekaw jak prezentuje sie monster garage gra opareta na programie tv lecącym między innymy na tvn turbo.

grał ktoś juz w to??

Gothic !!!

Od kilku lat nie widziałem gierki,która by mnie do tego stopnia wciągnęła, żebym od rana myślał,żeby zapolować na Ścierwojada, albo spuścić manto Lefty\'emu.

A ktoś może mi polecić jakąś fajną przygodowke? Po dluższym okresie \"niegrania\" naszła mnie ochota na gre która zmusza szare komórki do myślenia:]

ja ogulnie gram tylko po sieci: muonline - mmorpg darmowa ale najlepiej poszukac sobie pozadnych prywatnych serwerkow, cod, mohaa.

dawaniej duzo q1, dn3d, chasm,diablo1,2, fallouty, baldury,

Najwiecej grałem i nadal gram w Ił-2 Sturmovik:Forgotten Battles i teraz jeszcze dochodzi do tego dodatek AEP :),

A po za tym gry które bardzo mnie zafascynowały i nadługo pozostana w mej pamieci :P:

-Seria Close Combat

-Imperium Galactica I & II

-Hidden & Dangerous

-Fallout 2

-Gothic 1 & 2

-Diablo 1 & 2

-Earth 2150

-Total Anihilation

-Panzer Elite

-Homeworld

-Hearts of Iron

-Starcraft

-Warcraft 3

-Final Fantasy 7

-Age of Empires 1 & 2

-Sudden Strike 1 & 2,

-Freespace 2

-Jedi Knight

-Faraon

-Shogun Total War

możliwe że o czymś zapomniałem :D Teraz nie mam za dużo czasu na granie, tzn może mam ale wykorzystuje go w inny sposób :P Ale od czasu do czasu lubie pospuszcząc ruskich i amrykanów w sturmoviku i podbić świat Japonią w Hearts of Iron :D:D:D

Nu ja ostatnio zakupilem sobie saaage Neverwinter po necie bosko ofkors RTCW: ET i pare tam hehe roznych jeszcze ale przedewszystkim NWN:)

a ja mam neverwinter nights

i mi nie wchodzi przy instalacji mi cos wyskakuje i se w to nigdy nie zagralem

moje typy

1. Starcraft BW

2. Starcraft BW

3. Starcraft BW

(chyba malo ktora gra ma taka grywalnosc jak sc, szczegolnie na batlenecie cos pieknego)

4. Gta ViceCity

5. Diablo II/Mafia (to sie nazywaja gry z klimatem, wszegolnosci mafia, jeszcze nie spotkalem lepszej gry pod wzgledem fabuly niz mafia)(Diablo oczywiscie z dodatkiem Pan Zniszczenia:],bez tego ani rusz)

i w oddali

6. Tony Hawk\'s Pro Skater 3

chyba niczego nie zapomnialem :P teraz aby czekam za Driverem 3 i Gta San Andreas to dopiero beda gierki przynajmniej Gta SA

no no widze ze coraz to lepsze gtry sa tu wymnieniane jak myslicie czy warto sie zaopatrzyc w WarCraft III Frozen Throne??

Co do ulubionych gier:

1. Eurofighter 2000 (najbardziej wypasiony symulator w jaki grałem, jak dla mnie świetny klimat)

2. F-22 TAW (prawie jak wyżej ale jednak poprzednik lepszy:P)

3. Warbirds (może nie powala, ale multiplayer świeny:] )

4. Descnet 3

5. Counter Strike

6. Midtown Madness 1

7. Rally Trophy (szkoda, że kierownicy nie mam :( )

Originally posted by kozioo

A ktoś może mi polecić jakąś fajną przygodowke? Po dluższym okresie \"niegrania\" naszła mnie ochota na gre która zmusza szare komórki do myślenia:]

Ja teraz gram w Syberię po polsku...

Wyj...ana gra!

POLECAM!!!

Nazwa obiła mi się o uszy:) W takim razie poszukam u kumpli. Moża mają. Dzięki wielkie (przez was będe mniej czasu w maxie robił :P)

Chris racja, Syberia RULEZ... Tylko ta polska wersja jest znacznie gorsza od angielskiej. Mówią jakby ich ktoś zmuszał do tego :D... Obecnie przechodze Syberie 2 i czekam na kolejną cześć przygód panny Kate Walker, tym razem nie będzie to już Sybieria!?. Ciekawe co :D!?

A tak ogólnie to gram jeszcze w GUNBOUND, świetna darmowa gra http://www.gunbound.net. Można to określić jako Mangowe wormsy :), do tego dochodzą jeszcze rankingi i dokupowanie swojemu avatarowi przeróżne dodatki :), np. można zrobić z siebie Świętego Mikołaja :D...

No i jeszcze pozostaje wierny Warcraftowi 3, można mnie spotkać na polskim (europejskim) Battlenecie (pvpgn), pod nikiem MEGALAMER :)....

POZDRO...

polecam FAR CRY, wspaniala gra, glownie graficznie choc reszta tez calkiem calkiem, co prawda spore wymagania ale warto zagrac, szczegolnie swietnie wyglada na ATI ech ta woda...

ostatnio nie gralem w lepszy FPP, co najwazniejsze przy swojej grywalnosci nie jest krotka, grasz grasz i coraz bardziej sie wciagasz... nie bede sie wiecej rozpisywal, powiem tylko ze niektorym moze nie przypasc do gustu przekolorowany i cukierkowy klimat tej wyspy...

greets

ps. w trybie multiplayer CounterStrike oraz COD rzadzi Q3 tez ale to juz raczej trening refleksu...

Far Cry - grałem jest zaje**** ale znowu wymagania sprzetowe to on ma.....

Tak. U mnie na Celeron 1 Ghz, Gforce 2 MX 64 MB i 256 ramu, chdzi przyzwoicie na minimalnych, ale woda nie jest taka ładna, bo MX nie obsługuje czegoś tam. A gra ładuje się tak długo, że włączam ją, ide zjem obiad itp., a jak wróce to konczy się ładowac ... O zgrozo :/

heh to na moim GF FX 5200 | 256ddr |P4 1,7 ghz

na średnich chodzi dość dobrze , jak się w ustawieniach zmieni oswietlenie i cienie na niższe to odrazul lepiej idzie

Zaczynajac od prechistorii - bulderdash, pac macman;-), supaplex, super-frog - Amigowa gra wszechczasow, no moze poza canon fodder czesc 1,2:)

Bardzo duzo czasu spędziułem przed quakiem1, nosiło sie komputery do kumpli zeby pograc w multi, to były czasy.

Baldurs gate1,2, ale znacznie bardziej podobal mi się planetscape_torment -dla mnie rpg wszechczasów

Oczywiscie wszystkie warcrafty obecnie męczę 3:))

Witeczka dla wszystkich. Ja ostatnimi czasy pogrywam w Battlefield - Vietnam, UT2004 i CollinMcRae4, wypasik. Szczególnie BFV powala grafą, muzą i ogólnie grywalnością :) Spróbujcie bo warto. Gorąco polecam & Pozdrawiam.

z tym far cry to jest tak ze jak ktos nie ma karty w pelni zgodnej z DX9 to nie wie tak naprawde jak ta gra moze wygladac :) nawet jak chodzi dobrze

greets

ikim -->boulderdash :D , pamiętam jak jeszcze na Atari w to grałem.

http://gry.zambrow.org/boulderdash/ (prawie jak oryginał)

Pamięta ktoś może taką platformówkę z Amigi co się małpą chodziło ?? Cool gierka tylko tytułu niepamiętam